Opinie o Alior Bank

użytkownik
~ Merlot  •  2016-06-21
Ocena:
Brak możliwości korzystania z aplikacji mobilnej ( konieczność logowania się poprzez przeglądarkę na stronę mobilną ), brak możlliwośći wydania naklejki do płatności zbliżeniowe (NFC) dla klientów biznesowych! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Krystian  •  2016-05-11
Ocena:
Tragedia nie bank, Nikomu nie polecam \r\n\r\nW samej placówce w Pabianicach obsługiwał mnie \"Dyrektor\" Banku który po dłuższej chwili nie umiał mi pomóc i przekazał sprawę koledze i tak było dwa razy, inni klienci też zostali odsyłani po chwili... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Piotr  •  2016-05-10
Ocena:
Dnia 9 maja 2016 r, dokonałem zakupu online na raty poprzez AliorBank. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza musiałem wysłać 1 zł w celu weryfikacji mojej osoby. Otrzymałem majla następującej treści: "Szanowny Kliencie, Informujemy o negatywnym ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mokka  •  2016-04-27
Ocena:
Tego stwora to nawet bankiem nie można nazwać. Każdy szanujący się bank, liczy się z klientem, ale nie Alior. Miałam konto u nich za 0zł, firmowe,po likwidacji działalności wysłałam do nich rozwiązanie umowy i likwidację rachunku, w 2014r. W 2016r... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kinga  •  2016-04-24
Ocena:
Obsługa w oddziale w Suwałkach fatalna i karygodna.Byłam podpisać wniosek o kredyt(wcześniej do tego oddziału i konkretnej osoby umówił mnie pan z centrali) w oddziale na Kościuszki 53 nikt nie chciał mnie obsłużyć ,po czym Pani chichoczącym głose... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ waldek05  •  2016-04-23
Ocena:
Zwlekają z przelewami większych kwot. Zdażyło mi się klika razy. Z tego powodu nie pojechałbym w zeszłym roku na intratną wycieczkę. W tym roku przebrała się miarka, zmieniam bank. dodaj swój komentarz »

Produkty Alior Bank

Pożyczka 5% oprocetowanie od 5,00%, rata od 9 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Alior Bank »

Oddziały Alior Bank

Kraków ul. Pilotów 2 zobacz na mapie »
Kraków Os. Centrum A blok 1 zobacz na mapie »
Kraków ul. Kalwaryjska 35a zobacz na mapie »
Kraków ul. Karmelicka 28 zobacz na mapie »
Kraków ul. Kijowska 22B zobacz na mapie »
  • Konto Direct z Moim ING w ING Bank Śląski »