Bezpłatne oferty finansowe (★)   Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z opiniami na temat BNP Paribas. Jeśli korzystałeś z ich usług zostaw opinię »

Dodaj opinię

Opinie o BNP Paribas

użytkownik
~ Robert  •  2014-10-29
Ocena:
nie polecam, od banku wymagam pewnych standardów np przestrzegania swojego regulaminu. BNP nie potrafi dotrzymać warunków swojej promocji, najpierw nie wywiązali się z regulaminu, później wydali obraźliwe dla klientów oświadczenie zarządu. Cały cz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ja m  •  2014-10-26
Ocena:
nie polecam nikomu, to oszuści, mam tam kartę kredytową, z którą są wielkie problemy spłacam ją w terminie, a do spłaty jest coraz większa kwota, w placówce jak idę po wyjaśnienia wszystko się zgadza, natomiast dzwonią co chwila, że jest brak opła... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ klient  •  2014-10-17
Ocena:
?iKonto BNP Paribas z Tabletem? Sprzedaż premiowa, która pojawiła się 01.08 jest chyba największą porażką tego banku za co już teraz z czystym sercem mogę powiedzieć, że gorąco NIE POLECAM nawiązania dłuższej relacji z tym bankiem. Miła zachęta o ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ginekolog  •  2014-10-17
Ocena:
A ja polecam kredyt firmowy w BNP Paribas ,jestem lekarzem ,dużo pracuję ,nie mam czasu chodzić po bankach,a zwłaszcza stać w kolejkach jak to bywało w moim poprzednim banku pko bp w łomiankach. Dostałem 220 000 złotych na oświadczenie z oprocento... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Michał  •  2014-10-16
Ocena:
Większość banków jakoś potrafi oferować większy % oszcz., a u nich kolejna obniżka do 1,75% - komuś dają więcej? Moją kiepski system internetowy, nielogiczne działanie. Przelewy... nie zapłacisz tak jak w innych bankach on-line bez prowizji trze... zobacz całą opinię »

Produkty BNP Paribas

iGotówka oprocetowanie od 10,95%, rata od 53 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty BNP Paribas »

Oddziały BNP Paribas

Kraków
Lubicz 23 zobacz na mapie »
Kraków
Jasnogórska 1 zobacz na mapie »
Kraków
Al. Marszałka F. Focha 1 zobacz na mapie »