Bezpłatne oferty finansowe (★)   Skontaktuj się z nami

Cyfrowy Polsat

oceń

(212 opinii)

Zapoznaj się z opiniami na temat Cyfrowy Polsat. Jeśli korzystałeś z ich usług zostaw opinię »

Dodaj opinię

Opinie o Cyfrowy Polsat

użytkownik
~ anom  •  2014-10-18
Ocena:
Nie polecam tego g**na, zawarłem z nimi umowę miesiąc temu. przez okres 3 miesięcy miałem mieć wszystkie kanały sportowe , hbo, axn, cinemax pod nazwą pakiet max hd za darmo, tak mnie zapewniała ekspedientka podczas podpisywania umowy. pod dwóch t... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Karol  •  2014-10-13
Ocena:
Tutaj wszyscy piszą negatywnie a ja mam Polsat i jestem zadowolony,teraz przymierzam się do internetu LTE ludzie chwalą Pozdrawiam dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ berbla87  •  2014-10-08
Ocena:
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!\r\n3krotnie pytałam w ich oddziale, czy można zakończyć umowę przed terminem (związane ze zmianą miejsca zamieszkania),i za każdym razem otrzymywałam info że nie będzie problemu, żadnej kary, tylko trzeba zachować miesięczny... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ robert  •  2014-09-29
Ocena:
Ludzie nie dajcie się robić w konia ,zanim podpiszecie umowę sprawdźcie jakość usługi .Posiadałem kiedyś usługę bezprzewodowego internetu od prywatnego dystrybutora chodził bez zarzutów tylko był wolny to mnie podkusiło szybki internet do 150 Mb ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ szpunk  •  2014-09-20
Ocena:
Potwierdzam już nie pierwszy raz.Jest to Banda naciągaczy itp.szkoda słów. Rano oglądam telewizję, a za kilka godzin jest komunikat ,, twój dekoder nie ....... \'\'\r\nDzwoniąc jak zwykle trzeba posłuchać muzyki ( do d.....)\r\na potem konsultant ... zobacz całą opinię »