Cyfrowy Polsat

ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

(263 opinii)

Opinie o Cyfrowy Polsat

użytkownik
~ szef  •  2017-05-23
Ocena:
Witam, najgorsza telewizja. nie informuja o przedluzaniu umowy tylko sami automatycznie ja kontynuuja bez wiedzy wlasciciela. Osoba odpowiedzialna za platnosci prezentuje poziom dziecka, dzwoni codziennie o kazdej porze dnia, wrecz szantazuje i st... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ nowy  •  2017-05-18
Ocena:
Moja opinia o cyfrowym polsacie będzie taka jak większość tu wystawionych, myślałem że większość tych opinii jest wyssana z palca, jednak się myliłem, głupi byłem że podpisałem z nimi umowę skuszony rabatami które oferuja np. zmniejszając abonamen... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maciej  •  2017-05-06
Ocena:
Hamstwo jakich mało , stanowczo odradzam - kiepska jakość i tysiace maili i smsów o terminie zapłaty , jak kilka dni opóźnienia zwalniają internet i wyłączają głowne kanały dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Leniek  •  2017-05-03
Ocena:
Internet z Polsatu to najgorsze gówno jakie istnieje, już lepiej sobie neta z telefonu udostępniać (orange) bo działa z 16x szybciej jak kosmiczny zestaw Odu/Idu 200 który zapewnia w dzień oszałamiającą prędkość oscylującą w granicach 0,5Mbps no ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ewela  •  2017-04-24
Ocena:
odradzam stanowczo!!!! czekamy do lipca aż skończy się umowa z ta badziewną telewizją. byle deszcz, ktoś pisał że śnieg to tez i wiatr .,a to badziewie nie działa! place 60zl i mam 10programów na krzyż ???? aaa gdy zadzwonilam zgłaszając ze n... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ jaaaaaa  •  2017-03-09
Ocena:
SYF - czeka człowiek cały dzień by wieczorem coś obejrzeć, uruchamia TV i ma informację że brak kanału, w obsłudze klienta mówią że pomyłka jakaś i pakiety są wyłączone, na naprawę trzeba czekać do 3h - KPINA już druga taka sytuacja dodaj swój komentarz »
  • Konto Direct z aplikacją Moje ING w ING Bank Śląski »