Cyfrowy Polsat

ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

(235 opinii)

Opinie o Cyfrowy Polsat

użytkownik
~ WS  •  2016-06-12
Ocena:
Nigdy więcej Polsatu. Radzę uciekać o tych oszustów. Płacę największy pakiet a nie mogę obejrzeć wszystkich meczy Euro. Jest pakiet sport i co z tego? Konsultant przed podpisaniem umowy szczycił się że Polsat udostępni wszystkie mecze i co? Płacę ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ laczekkamila  •  2015-12-15
Ocena:
nie nie nie i jeszcze raz nie. bylam dlugoletnia klientka i zadnych promocji nawet nie dostalam! przeszlam do netii i na dzien dobry hbo na pol roku za darmo. mozna? mozna! dziekuje dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ erzetka  •  2015-12-11
Ocena:
Nie wiem ,płakać czy smiać się! Posiadam tablet huawei cyfrowego polsatu ,przestał działać dzwiek [ zdarza się] ,jako ,że był na gwarancji ,oddałam do najbliższego punktu cyfrowego polsatu [ tablet był brany w innym punkcie w tym samym miescie ,a... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ POLKA  •  2015-11-16
Ocena:
Dzisij przestał działac cyfrowy polsat. Dzwoniłam , znaja problem bo jest w całym kraju i trzeba czekac cierpliwie aż naprawią. do tej pory było srednio na jeża bo często nie było sygnału np: gdy padał deszcz lub snieg albo nawet wiatr duży. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Zygmunt  •  2015-10-31
Ocena:
Każda negatywna opinia o tej platformie jest prawdziwa! Po żadnym pozorem nie brać tego! Nie dość że ciągły problem z kanałami to notorycznie pojawiający się błąd karty na dekoderze który uniemożliwia oglądanie, kilkanaście razy dziennie przez kil... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maciek Z  •  2015-10-02
Ocena:
Właśnie skończyłem rozmowe z gościem z polsatu cyfrowego. 20 minut czekania i gość mnie olał. Masakra. Po co mówią swe nazwiska na początku jak nie chcą ich powtórzyć?? Poza tym ci ludzie nie mają pojęcia o technice, antenach satelitarnych itd. W... zobacz całą opinię »
  • Konto Direct z Moim ING w ING Bank Śląski »