Cyfrowy Polsat

ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

(258 opinii)

Opinie o Cyfrowy Polsat

użytkownik
~ jaaaaaa  •  2017-03-09
Ocena:
SYF - czeka człowiek cały dzień by wieczorem coś obejrzeć, uruchamia TV i ma informację że brak kanału, w obsłudze klienta mówią że pomyłka jakaś i pakiety są wyłączone, na naprawę trzeba czekać do 3h - KPINA już druga taka sytuacja dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ laura  •  2017-02-02
Ocena:
NIGDY WIĘCEJ Cyfrowego Polsatu!!!!!! Mimo bardzo dobrego ustawienia anteny (żadnych drzew, budynków, antena nowa, duża)- zawsze podczas deszczu, śniegu a najgorzej w burze czy silny wiatr-zanik sygnału! Nic nie można oglądać! Jeszcze 2 mc i kończę... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ cycu  •  2017-01-17
Ocena:
Najgorsze dziadostwo jakie moze byc. Nie dość że nie uprzejmi to nie potrafią rozwiązywać problemów. Uciekać jak najdalej od tej firmy. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ kara  •  2017-01-04
Ocena:
Masakra, cyfrowy polsat nie dla naszej strefy klimatycznej - płacisz za cały rok a przy śniegu telewizji nie masz. Zniżek za to nie przyznają. Cyfrowy badziewiosat. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ andrzej  •  2016-12-31
Ocena:
Produkt bardzo dobry, natomiast podejście do klienta totalne dno. Rozwiązałem starą umowę i podpisałem z nimi nową. Pomyliłem się i opłatę wpłaciłem na stare konto. Przysłali wezwanie do zapłaty. Zadzwoniłem i powiedziałem, że się pomyliłem. Potwi... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ewa  •  2016-12-15
Ocena:
Internet stanowczo odradzam ! Po 1,5 roku umowy stwierdzono że zużywamy za dużo internetu i zgodnie z art. .... mogą nam go obniżyć (tzn system obniża automatycznie) i obniżyli do 32 kb/s !!! Z takm internetem to nawet przeglądarki zamulają (teore... zobacz całą opinię »
  • Konto Direct z Lwem w ING Bank Śląski »