Cyfrowy Polsat

(230 opinii)

Opinie o Cyfrowy Polsat

użytkownik
~ Maciek Z  •  2015-10-02
Ocena:
Właśnie skończyłem rozmowe z gościem z polsatu cyfrowego. 20 minut czekania i gość mnie olał. Masakra. Po co mówią swe nazwiska na początku jak nie chcą ich powtórzyć?? Poza tym ci ludzie nie mają pojęcia o technice, antenach satelitarnych itd. W... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jarek   •  2015-08-30
Ocena:
Oszukują na ofercie, najpierw ma być 39,90 zł a później okazuje się że jest 49,90 zł abonamentu a konsultant proponuje że za 39,90 to może przedłużyć ofertę na o 27 miesięcy - naciągacze !!!!!! Brak jest konkurencji na rynku polskim dla tych telewizji i w tym jest problem. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Piotr  •  2015-08-22
Ocena:
Telewizja ok , ale internet lte to porażka działa wolno jak sam Polsat dopiero po podłączeniu zewnętrznej anteny jakoś daje radę - tragedia NIE POLECAM . dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ cichada  •  2015-08-22
Ocena:
STANOWCZO NIE POLECAM !!! naliczają dodatkowe...usługi, których nikt nie włączał, od 4 mc próbuję je wyłączyć i nic. Kręcą, kręcą i kręcą, dzwoniłam już wszędzie, byłam we wszystkich punktach nikt nic nie wie, każdy plecie co innego. Po prostu por... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kuba.gis  •  2015-08-17
Ocena:
Bardzo kiepska obsługa klienta, stosują klauzule niedozwolone w umowach oraz naliczają kary. Niepolecam. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Klient z dwuletnim stażem  •  2015-06-19
Ocena:
Po dwóch latach współpracy z Cyfrowym Polsatem, przekonałem się, że to mało poważna firma. Na prośbę konsultanta celem połączenia mnie, lub udostępnienie numeru telefonu z szefem tej firmy odpowiedz brzmi: ,, nie ma takiej możliwości.'' Co za nies... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka gotówkowa w T-Mobile Usługi Bankowe »