Bezpłatne oferty finansowe (★)   Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z opiniami na temat Getin Online. Jeśli korzystałeś z ich usług zostaw opinię »

Dodaj opinię

Opinie o Getin Online

użytkownik
~ koss  •  2014-10-22
Ocena:
Dziadostwo ! Konsultantka z tego banku telefonicznie zachęciła mnie do wizyty w Open Finance ( instytucja z tej samej grupy kapitałowej ), którego doradczyni rzekomo miała dla mnie znakomitą ofertę inwestycyjną. Zawierzyłem tej babie i podpisałem... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ seba  •  2014-10-17
Ocena:
nie polecam. polasilem sie na tablet ktorego nigdy nie dostalem i nie dostane. to tylko opinia a ile w necie zdziala?\r\n dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Dorota  •  2014-10-16
Ocena:
Z wieloma bankami miałam do czynienia, ale ten jest zdecydowanie najgorszy. Od Getin Online trzeba uciekać jak najdalej! Od miesiąca próbuję aktywować kartę kredytową, która leży u mnie na biurku. W systemie jej nie ma, a tylko przez bankowość int... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Michał  •  2014-10-16
Ocena:
Nigdy więcej getinu !!!! mam kredyt hipoteczny w tym nieszczęsnym baku...buduję dom. Przy każdej transzy, bank robi olbrzymie problemy, bez przerwy czegoś brakuje, nie wysyłają swoich przedstawicieli tylko bazują na jakiś durnych % itp. Infolinia ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Klientka  •  2014-10-02
Ocena:
Najgorszy bank, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia!!! Omijajcie go szerokim łukiem i nie dajcie się złapać na reklamy produktów bankowych, bo czekają Was problemy z wysyłaniem przelewów (awaria techniczna), problemy z wyciągami aktualnych ks... zobacz całą opinię »

Produkty Getin Online

Konto Tanie Zakupy zysk z konta 252.12 zł/rok, koszty prowadzenia 3.99 zł/mc szczegóły »
Konto Oszczędnościowe z Kontem Swobodnmym zysk z konta 126.12 zł/rok, koszty prowadzenia 2.99 zł/mc szczegóły »
Lokata na start oprocentowanie 4.50%, kwota od 500 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Getin Online »