Idea Bank

Adres siedziby:
Idea Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Infolinia Idea Banku:
22 101 10 10
801 999 111

(693 opinii)

Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Mac  •  2017-06-08
Ocena:
Dno i 5 metrów mułu. Rozwiązałem umowę kredytową i nagle się okazuje, że zamiast jednej faktury z IdeaMoney co chwilę przysyłali następne - mimo, że pracownik informował tylko o jednej. Stanowczo nie polecam, ani konta w tym banku, ani kredytu! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ baza  •  2017-06-08
Ocena:
mam od miesiąca, jestem bardzo zadowolony, żadnych zobowiązań, za nic nie płace, najwyżej oprocentowane lokaty na rynku, wszystko za darmo, ładny wzór karty płatniczej - jest przezroczysta na minus: - zdarzają się problemy w logowaniu, strona... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kulka  •  2017-06-07
Ocena:
Ja tam mam konto prawie dwa lata i nigdy z nim nie było żadnych cyrków. Nie mam kredytów, pożyczek, debetów, jedynie co to przelewy firmowe robię przez internet i jak dotąd wszystko dociera i do mnie i do ludzi. Korzystam też z Wpłatomatu, bo to wygoda i nie płacę nic za podstawienie. Ogólnie na tak. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ oszukana  •  2017-06-07
Ocena:
Katastrofa ukryte koszta nic nie jest tak jak mówią masakra najgorszy bank z jakim mialam doczynienia obsługa fatalna nic nie pomogą odradzam małym firmą i wszystkim uciekać za wszystko opłaty i monity i wszystko samemu trzeba patrzą na człowieka jak na debila dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ miro  •  2017-06-07
Ocena:
A ja jestem zadowolony z IDEA BANKu, wysokie oprocentowanie lokat, darmowe konto, do tego darmowe konto firmowe i w każdym miesiącu premia 50 zł. Czego chcieć więcej? a że faktycznie sa problemy z infolinią ? - no a w którym banku nie ma problemów... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Duńczyk  •  2017-06-07
Ocena:
Pisałem dwa dni temu a teraz dokładam mały epilog. Jest środa, czyli już 10 dni od mojej wizyty w oddziale. Efekt? Żaden. Oczywiście nikt się nie skontaktował, jak w ostatni poniedziałek obiecali, więc w środę kolejny raz zadzwoniłem. Rozmowa była... zobacz całą opinię »

Produkty Idea Bank

Konto Idealne zysk z konta -35,88 zł/rok, koszty prowadzenia 2,99 zł/mc szczegóły »
Konto Zyskowne z Kontem Idealnym zysk z konta 41,37 zł/rok, koszty prowadzenia 4,99 zł/mc przejdź do wniosku »
Lokata Happy oprocentowanie 4,00%, kwota od 500 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Idea Bank »

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »
  • Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas »
  • Konto Direct z aplikacją Moje ING w ING Bank Śląski »
  • Konto za Zero w PKO Bank Polski »