Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Ania  •  2016-06-20
Ocena:
Z takim bankiem nigdy się nie spotkałam, oszuści i kłamcy. Ludzie którzy tam pracują nie maja pojęcia o swojej pracy i produktach które sprzedają. Przedstawiciel banku Pan Marcin B. przedstawia zupełnie inne warunki niż są w umowie kredytu, która ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ tom.tomsky  •  2016-06-20
Ocena:
Jestem posiadaczem kredytu w tym banku. w innych mi się nie udało, a tutaj przy naprawdę małej (w porównaniu z innymi bankami) ilości formalności zdobyłem w końcu kasę na rozwój firmy. Jak na instytucję finansową całkiem korzystne warunki,,, dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ justa  •  2016-06-16
Ocena:
Koszmar jakiś!!! Internetowa strona banku nie otwiera się od dwóch tygodni,ale jak chcą sprzedać produkt,to dzwonią. Kiedy to się wreszcie wyjaśni??? dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Miki  •  2016-06-16
Ocena:
Witam, Idea bank nie jest przyjazny dla osób którzy maja kartę rezydenta, wiec nie polecam tego banku dla obcokrajowców,będziecie mieć problemy tak jak ja, ciężko założyć lokaty w tym banku dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Arturo Poznań  •  2016-06-14
Ocena:
Nigdy nie róbcie z nimi nic. Miałem kartę debetową ale jak miałem zablokowane konto , to przez ponad rok nie potrafili nic zrobić albo nie chcieli, bo kaska im leciała, a ja chciałem im spłacił od razu całość ! Wizyty w banku, 100 telefonów , po... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Zagubiona DUSZA  •  2016-06-11
Ocena:
Państwa Bank od 2 tygodni nie umie uruchomić usługi dostępu do naszego konta firmowego w Państwa Banku, dla drugiego wspólnika firmy. Główny Użytkownik Konta od 2 tygodni interweniował kilkakrotnie osobiście w Banku Idea, kilkakrotnie przeprowa... zobacz całą opinię »

Produkty Idea Bank

Konto Idealne zysk z konta -35,88 zł/rok, koszty prowadzenia 2,99 zł/mc szczegóły »
Konto Zyskowne z Kontem Idealnym zysk z konta 1 106,52 zł/rok, koszty prowadzenia 4,99 zł/mc przejdź do wniosku »
Lokata Happy oprocentowanie 4,00%, kwota od 1 000 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Idea Bank »

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »
  • Pożyczka Gotówkowa w ING Bank Śląski »
  • Kredyt hipoteczny w Expander »