Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Sylwia  •  2016-01-17
Ocena:
Mnie się współpraca z tym klientem dobrze układa. Ostatnio inwestowałam pieniądze w lokaty, mam tez u nich konto. Moim zdaniem opinia pozytywna zasłużona. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ sunrise  •  2016-01-08
Ocena:
Korzystam już z drugiej lokaty w tym banku. Jest ok, ciekawa oferta, warunki dobre, obsługa również. Tylko trzeba pamiętać o zamknięciu lokaty w terminie, bo inaczej może się odnowić na innych warunkach. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ klient  •  2016-01-07
Ocena:
Do Wrocławia na Powstańców Śl. nie można się dodzwonić.Podane telefony centrali i czas oczekiwania o każdej porze ponad 5 min.Naciąganie klientów na koszty.Pytam o lokaty.Personel niezorientowany.Proszę przyjechać.Tłumaczę że mieszkam daleko.Po co... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kaukazian  •  2016-01-05
Ocena:
Nowy rok, nowe decyzje. Postanowiłem przenieść się z innego banku i jak narazie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mam nadzieję, że tak pozostanie, bo warunki konta są naprawdę dobre. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Kameo  •  2016-01-05
Ocena:
Tragedia. System cloud działa co najwyżej połowicznie (przelewy z datą przyszłą do US nie działają; ponowienie przelewu - trzeba wpisać jeszcze raz dane, choć są wypełnione; czasem nie działa generowanie potwierdzeń przelewów; w konsoli js roi się... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Łukasz  •  2016-01-04
Ocena:
idea bank to porazka, cały cas problemy ze stroną, brak płatnosci pay przez dwa miesiące przez co musiłem załozyc konto w innym banku, wolno działa i sie zawiesza, kredyty bardzo duze oprocentowanie, słaby kontakt - dzwonie nie raz pol godziny zeby sie dodzwonic, nieprzyjemni konsultanci dodaj swój komentarz »

Produkty Idea Bank

Konto Idealne zysk z konta -35,88 zł/rok, koszty prowadzenia 2,99 zł/mc szczegóły »
Konto Zyskowne z Kontem Idealnym zysk z konta 1 106,52 zł/rok, koszty prowadzenia 4,99 zł/mc szczegóły »
Lokata Happy oprocentowanie 4,00%, kwota od 1 000 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Idea Bank »

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »
  • Pożyczka Gotówkowa w ING Bank Śląski »
  • Kredyt hipoteczny w Expander »
  • Kredyt mieszkaniowy w Bank BPH »