Bezpłatne oferty finansowe (★)   Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z opiniami na temat Idea Bank. Jeśli korzystałeś z ich usług zostaw opinię »

Dodaj opinię

Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Ilona  •  2014-10-20
Ocena:
Odradzam! Mam tu konto firmowe, będę szukać innego banku. Bankowość mobilna nieczytelna, trudno coś znaleźć. Zawiesiłam zlecenie stałe, a i tak przelew został wysłany i tak w kółko. W innych bankach nie mam żadnych problemów z obsługą internetową, a tutaj TRAGEDIA! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Klient  •  2014-10-13
Ocena:
Odradzam wszystkim idea leasing. Najbardziej podoba mi się wystawianie faktur 25 dnia miesiąca i wysyłanie ich ostatniego dnia z terminem zapłaty do właśnie tego dnia. Nie ma szans opłacenia i potem liczą odsetki i przysyłają upomnienie wraz z fak... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ parker  •  2014-10-09
Ocena:
uwaga na ten para bank, sami złodzieje mnie przekręcili na 18 tyś. nikt nic nie wie , kolega już tu nie pracuje , centrala się tym zajmuje typowe odpowiedzi. Ja się naciąłem dlatego ostrzegam innych. Jak najdalej od tych złodziei. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ TOMEK  •  2014-10-07
Ocena:
ZGADZAM SIE Z MOIMI PRZEDWMOWCAMI NAJGORSZY BANK WZIOLEM KREDYT 3 MIESIACE TEMU DO DZIS NIE MAM UMOWY ODSEDKI KOSMOS .W PRZYSZŁYM TYGODNIU SPLACAM CALOSC I NICH MI NIKT NIE MOWI O IDEA BANK. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Janek  •  2014-10-06
Ocena:
Przyłączam się do negatywnych opinii W tym banku nie wiadomo za co i kiedy pobierane są opłaty, informacja o nich pojawia się dopiero w momencie wygenerowania wyciągu widzę za ca dokonywane były opłaty i w jakich kwotach, historia operacji uwzględnia wyłącznie te których sam dokonywałem dodaj swój komentarz »

Produkty Idea Bank

Kredyt firmowy prowizja od 0%, okres kredytowania do 120 m/cy, maks. kwota 250000 zł przejdź do wniosku »
Lokata Happy oprocentowanie do 5.00%, kwota od 1 000 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Idea Bank »

Oddziały Idea Bank

Kraków
ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków
ul. Szlak 50 zobacz na mapie »