Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ KIIENT Tychy  •  2016-05-17
Ocena:
Jeszcze takiego bałaganu w żadnym banku nie spotkałem, jest mi aż przykro. Chciałem zamknąć rachunek i od 2 miesięcy bank mnie zwodzi. Pierwsza próba- zgodnie ze wskazówkami , w oddziale banku. Pan poinformował mnie że mają zamieszanie personalne ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ella  •  2016-05-17
Ocena:
Tragedia. System nie działa. Od paru m-cy interweniuje, e-maile, listy, telefony. Nikt nie jest w stanie pomóc. Może się jakiś dyrektor tym zainteresuje. Czy po prostu chodzi o naliczanie kary klientowi z tego powodu i udać, że jest wszystko ok j... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ antyideabank  •  2016-05-10
Ocena:
Mam u nich kredyt, który jak chciałem wcześniej spłacić, to usłyszałem, że muszę zapłacić 5% odstępnego, ale nie mam tego w umowie, jak się doczytał doradca, to nawet nie przeprosił. Potem usłyszałem, że już nigdy nie będę ich klientem jak to zrob... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ pike  •  2016-05-09
Ocena:
Pół gwiazdki tylko dlatego, że coś takiego w ogóle istnieje, a nie powinno, no chyba że ku przestrodze. Kredyty tylko dla naprawdę bogatych. Warunki kosmiczne i nie chodzi mi tu o podstawowe parametry kredytu, ale te okołokredytowe. Kredyt na dzi... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Sylwia  •  2016-01-17
Ocena:
Mnie się współpraca z tym klientem dobrze układa. Ostatnio inwestowałam pieniądze w lokaty, mam tez u nich konto. Moim zdaniem opinia pozytywna zasłużona. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ sunrise  •  2016-01-08
Ocena:
Korzystam już z drugiej lokaty w tym banku. Jest ok, ciekawa oferta, warunki dobre, obsługa również. Tylko trzeba pamiętać o zamknięciu lokaty w terminie, bo inaczej może się odnowić na innych warunkach. dodaj swój komentarz »

Produkty Idea Bank

Konto Idealne zysk z konta -35,88 zł/rok, koszty prowadzenia 2,99 zł/mc szczegóły »
Konto Zyskowne z Kontem Idealnym zysk z konta 1 106,52 zł/rok, koszty prowadzenia 4,99 zł/mc przejdź do wniosku »
Lokata Happy oprocentowanie 4,00%, kwota od 1 000 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Idea Bank »

Oddziały Idea Bank

Kraków ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków ul. Szlak 50 zobacz na mapie »
  • Pożyczka Gotówkowa w ING Bank Śląski »
  • Kredyt hipoteczny w Expander »
  • Kredyt mieszkaniowy w Bank BPH »