Bezpłatne oferty finansowe (★)   Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z opiniami na temat Idea Bank. Jeśli korzystałeś z ich usług zostaw opinię »

Dodaj opinię

Opinie o Idea Bank

użytkownik
~ Klient  •  2014-10-13
Ocena:
Odradzam wszystkim idea leasing. Najbardziej podoba mi się wystawianie faktur 25 dnia miesiąca i wysyłanie ich ostatniego dnia z terminem zapłaty do właśnie tego dnia. Nie ma szans opłacenia i potem liczą odsetki i przysyłają upomnienie wraz z fak... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ TOMEK  •  2014-10-07
Ocena:
ZGADZAM SIE Z MOIMI PRZEDWMOWCAMI NAJGORSZY BANK WZIOLEM KREDYT 3 MIESIACE TEMU DO DZIS NIE MAM UMOWY ODSEDKI KOSMOS .W PRZYSZŁYM TYGODNIU SPLACAM CALOSC I NICH MI NIKT NIE MOWI O IDEA BANK. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Janek  •  2014-10-06
Ocena:
Przyłączam się do negatywnych opinii W tym banku nie wiadomo za co i kiedy pobierane są opłaty, informacja o nich pojawia się dopiero w momencie wygenerowania wyciągu widzę za ca dokonywane były opłaty i w jakich kwotach, historia operacji uwzględnia wyłącznie te których sam dokonywałem dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ beata  •  2014-10-04
Ocena:
7.08.2014 w wyniku błędu pracownika pzu na konto ich klienta wpłynęło moje odszkodowanie za błąd medyczny. ponieważ właściciel konta miał długi wobec banku bank przejął moje pieniądze.do dnia dzisiejszego mimo że ja, pzu i właściciel konta poinfor... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ aaa  •  2014-10-01
Ocena:
Odradzam WSZYSTKIM! To nie jest organizacja finansowa, ale mafijna. Brak kontaktu, nie potrafią przysłać faktury w terminie, natomiast bardzo chętnie naliczają odsetki. Kompletny brak kontaktu osobistego - wszystko przez info-linię, co dodaje anon... zobacz całą opinię »

Produkty Idea Bank

Kredyt firmowy prowizja od 0%, okres kredytowania do 120 m/cy, maks. kwota 250000 zł przejdź do wniosku »
Lokata Happy oprocentowanie do 5.00%, kwota od 1 000 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Idea Bank »

Oddziały Idea Bank

Kraków
ul. Karmelicka 62 zobacz na mapie »
Kraków
ul. Szlak 50 zobacz na mapie »