Orange ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa

(144 opinii)

Opinie o Orange

użytkownik
~ mcgruby  •  2017-03-16
Ocena:
Chyba najgorsza obsługa klienta jaką miałem okazję poznać. Brak najmniejszego zaangażowania w rozwiązywanie problemu klienta. Konsultanci w ogóle nie przygotowani do pracy. Zgłosiłem się telefonicznie do Orange w sprawie przedłużenia umowy na tele... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ mery86  •  2017-03-15
Ocena:
Totalne kpiny z klienta, od 3 tygodni czekam za dostawa telewizora w ofercie Orange Love, za który zapłaciłam 23.02. Kierownika salonu kłamie, że telewizor jest już w drodze, a infolinia nie potrafi udzielić żadnych konkretnych informacji. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Bar1234567  •  2017-03-13
Ocena:
Współpraca z Orange jest fatalna. Internet mobilny, stacjonarny, telewizja oraz telefonia komórkowa. Wszystkie te usługi są na bardzo niskim poziomie. NIgdy nic nie zostało naprawione, reklamacje wiszą w nieskończoność lub są zamykane, bo przestaję dalje monitować. NIE POLECAM dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ ANIA  •  2017-03-10
Ocena:
Jeśli chodzi o ofertę, uważam że jest porównywalna z innym operatorem na rynku. Jednak jeśli chodzi o obsługę, kompetencje pracowników tragedia. Umowę z Orange mam juz od kilku lat, jednak to co mam z nimi od ponad 6 miesięcy - czyli po przedłuże... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ mbgrupa  •  2017-03-09
Ocena:
WITAM JAKIŚ CZAS TEMU CHCIAŁAM PRZENIEŚĆ...\r\n\r\n...NR.TELEFONU DO ORANGE.POPRZEDNI OPERATOR NIE WYRAZIŁ ZGODY. ZOSTAŁAM POINFORMOWANA O TYM PRZEZ ORANGE.MYŚLAŁAM ,ŻE SPRAWA JEST ZAKOŃCZONA. OPŁACAŁAM NR. W STAREJ SIECI.JAKIE BYŁO MOJE ZDZIWIEN... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Klient niestety  •  2017-03-06
Ocena:
Porażka każdy konsultant mówi co innego wymagają jedni nr pesel, inni tylko nr klienta. Bałagan w opłatach, rachunkach. Boże niech ta umowa się skończy, konsultanci to jacyś z kosmosu ludkowie; jeszcze bezczelni, a taka jest konkurencja na rynku... zobacz całą opinię »
  • Konto Direct z Lwem w ING Bank Śląski »