Opinie o Orange

użytkownik
~ remu  •  2015-09-25
Ocena:
A mnie oszuści z Orange oszukali na... ...abonamencie,umowa na telefon stacjonarny na każdą kieszeń,miało być rozmowy po 18:00 bez limitu w dni robocze a w weekendy bez limitu,dożywotni zakaz korzystanie z tej firmy. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Glotek  •  2015-09-04
Ocena:
Orange to nieuczciwa firma . Oszukują jak tylko się da . Bok to jedno wielkie zakłamanie . Słaby zasięg oszukiwanie klientów w umowach . Nieprofesjonalni ludzie . Mnie oszukali na pakiet niby miałem a nabiło mi spory rachunek . Dodatkowo nie możn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Zawiedziony klient  •  2015-08-20
Ocena:
Tak to prawda Orange jest nie uczciwą i nie godna polecenia firmą ...Wykorzystują stałych klientów ,którzy tyle lat korzystali z usług.,w sposób nie uczciwy,,Obiecują ,zapewniają a człowiek ufając podpisuje ,pózniej gdy składa reklamacje ,to usłys... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ SEBA  •  2015-07-30
Ocena:
Nie radze nawet największemu wrogowi , Orange i zagrywki , straszenie klientów że nie mogą się o nic czepiać bo oni działają wedle prawa. A teraz OSTRZEGAM ORANGE S.A , SALONY ORANGE, I PRODUCENCI TELEFONÓW TO SĄ ODDZIELNE FIRMY Z KAŻDĄ NA UMOWIE ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ika  •  2015-07-02
Ocena:
Orange oszukuje i naciąga klientów. Firma nie przeysyła rachunków, nikt nie wie w firmie czemu rachunki nie są przysyłane. A w międzyczasie naliczają odsetki. Są ogromne kary za rezygnację z usługi i ogromne problemy żeby z usługi zrezygnować. Obsługa klienta fatalna. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Karolina  •  2015-06-30
Ocena:
Ja ostatnio słyszę tylko złe opinie o Orange. Wszyscy się przenoszą. W tym ja.Powody: - najwolniejszy internet, - najgorsza obsługa klienta na świecie, - nie ma żadnych ciekawych promocji na kartę, - koszty to zdzierstwo, chyba najwyższe wśró... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka gotówkowa w T-Mobile Usługi Bankowe »