Orange ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa

(110 opinii)

Opinie o Orange

użytkownik
~ cyrek  •  2015-12-09
Ocena:
Firma ORANGE jest złą firmą, pracownicy bagatelizują sobie czynności, w moim przypadku pani zapomniała wysłać mi sms o ratach ich terminach i kwotach do zapłaty. układ ratalny padł i do zapłacenia miałem ponad 800zł bo minęły kolejne miesiące, zło... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ anonim  •  2015-12-08
Ocena:
Orange to złodzieje i oszuści nie polecam tej sieci a plan taryfowych smart plan 2 nie jasny i nieczytelny parabanki przy sieci Orange to Pikuś pani Paulina M. pracownica Orange to oszustka uważajcie z kim podpisujecie umowę po kilku zgłoszeniach ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Jan  •  2015-12-07
Ocena:
Nie polecam. Niestety, pomimo zapewnień co do wysokości faktury, przyszła niespodzianka w postaci dodatkowych 80 złotych. Zamiast 30, płacę teraz 110 złotych. Pani dała do podpisania dodatkowy numer. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Jaga  •  2015-11-18
Ocena:
Korzystałam z Neostrady 2 lata. Przesył kiepski, bo i infrastruktura z czasów TP. Ale o tym, że o 10Mb mogę zapomnieć poinformowano mnie przy instalacji, więc nie mam pretensji. Najbardziej wkurzało mnie, że wszelkie problemy z internetem można be... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ NigdyWięcej  •  2015-10-30
Ocena:
Jest to najgorsza firma, pod każdym względem, z jaką miałem styczność...\r\nWymienię tutaj wady orange:\r\n- Zasięg internetu mobilnego\r\n- Internet stacjonarny osiąga chyba rekordowo wysokie opóźnienia jeśli mieszkacie >1 metr od centrum miasta.... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ asia  •  2015-10-20
Ocena:
Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia tez to potwierdzam w abonamencie z telefonem \"dostałam\" tablet. Oczywiście abonamet był dość wysoki. Od czerwca tablet był już na 5 reklamacjach u producenta, nie został naprawiony, bo producent nie wid... zobacz całą opinię »
  • Konto Direct z Moim ING w ING Bank Śląski »