Bezpłatne oferty finansowe (★)   Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z opiniami na temat Orange. Jeśli korzystałeś z ich usług zostaw opinię »

Dodaj opinię

Opinie o Orange

użytkownik
~ Egon  •  2014-10-01
Ocena:
Zdecydowanie nie polecam. Z Orange jestem związany jeszcze od czasów Idea, jako klient biznesowy i osoba prywatna. Zawsze polecałem tą sieć, nawet kiedy natrafiałem na problemy natury technicznej. Od roku dział BOK zwłaszcza ten telefoniczny to j... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Zawiedziona  •  2014-09-27
Ocena:
Firma nie pilnuje prawidłowego przeszkolenia pracowników w salonach; w skutek tego zostałam wprowadona w błąd co do oferty internetowej, na którą podpisałam umowę. Wyjaśnianie kilku niedociągnięć spowodowanych brakiem wiedzy pracownicy spowodowały... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kris  •  2014-08-27
Ocena:
Witam moje zdanie na temat orange a mianowicie korzystaniez internetu bez pakietu to zwykłe złodziejstwo.Ludzie z a5 minut internetu,otwarcie jednej strony. (Sprawdzenie ceny) zabrali 21 zł.Pytam się za co?To gdybym korzystał z 1 godz to ile bym z... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Banek  •  2014-08-14
Ocena:
Jeśli chcesz się przekonać który operator najbardziej ma swoich klientów w d.... kup sobie orange / ja się przekonałem i już nie jestem w orange - totalny bałagan, gubią faktury, nie odpowiadają na zapytania , w salonach co innego a w centrali co ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ aneta2181  •  2014-08-09
Ocena:
Witam, przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim brakiem szacunku dla klienta oraz niekompetencją pracowników. Poszłam do salonu Orange gdzie uprzejma Pani powiedziała mi jaka oferta... zobacz całą opinię »