Porównanie kredytów gotówkowych

Kredyty gotówkowe pozwalają otrzymanie gotówki szybko i bez formalności. Banki, z reguły, tworzą swoje produkty w ten sposób, żeby ich uzyskanie nie wymagało zabezpieczeń. Coraz większą popularnością cieszą się tanie pożyczki gotówkowe dostępne przez Internet za pośrednictwem wniosku online.
Jeżeli zależy Ci na tym, aby wybrać tani kredyt gotówkowy skorzystaj z naszej porównywarki, która znajduje się poniżej. Wybierz parametry pożyczki odpowiadające Twoim potrzebom. Wystarczy, że podasz kwotę kredytu oraz okres kredytowania.

Aktualne porównanie:

Kwota kredytu: 5 000 zł Okres kredytowania: 12 mies.
30 kredytów gotówkowych z 19 banków
Zmień parametry

Polecane

Pożyczka dwuosobowa - Alior Bank
Alior Bank
Oprocentowanie od 4,74%
Rata od 436.32
Szczegóły kredytu
  • Kwota pożyczki do 200 tys. zł
  • Okres kredytowania do 60 miesięcy
  • Możliwość zamiany kliku kredytów na jeden tani
Korzyści dla kredytobiorcy
  • Oprocentowanie niższe aż o 50%
  • Możliwość wzięcia pożyczki online
  • Wypłata środków nawet w 1 dzień
  • Sprawdź koszt kredytu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 19 400 zł, całkowita kwota do zapłaty: 23 997,50 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 4 597,50 zł (w tym: prowizja: 2 131,63 zł (9,90%), odsetki: 2 465,87 zł), 55 równych, miesięcznych rat w wysokości 436,32 zł. Kalkulacja została dokonana na 9.03.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. O pożyczkę w ramach promocji mogą ubiegać się wyłącznie osoby wnioskujące wraz ze współkredytobiorcą. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Kredyty gotówkowe - pozostałe oferty

To, że docierasz w to miejsce oznacza, że najprawdopodobniej znalazłeś już najtańszy kredyt gotówkowy w pierwszym wyniku porównania. Na pozostałych stronach znajdziesz mniej atrakcyjne pożyczki z oferty blisko 20 największych polskich banków. Pamiętaj, że pozycje w rankingu kredytów mogą się zmienić w zależności od wybranych przez Ciebie parametrów. Wróć na górę porównywarki, aby zmienić wartość pożyczki.

  • Konto Direct z aplikacją Moje ING w ING Bank Śląski »