A A A
drukuj

W „zielonym banku” można korzystnie oszczędzać

Data publikacji: 2018.05.10 godz. 15:46
Ostatnia aktualizacja: 2018.05.11 godz. 13:10

artykuł sponsorowany

OCENA
5,0/5

Bank znany z finansowania ekologicznych inwestycji, posiada ciekawą propozycję dla wszystkich oszczędzających...

Fot: e-Lokata w BOŚ Banku

Popularny BOŚ Bank kojarzy się wielu osobom głównie z finansowaniem inwestycji o charakterze ekologicznym.  Trudno się temu dziwić, bo wspomniany bank od początku swojego działania udzielił kredytów proekologicznych o wartości prawie 20 mld zł. Trzeba jednak wiedzieć, że bank spod znaku zielonego liścia, proponuje nie tylko kredyty wspierające ekologiczne inicjatywy. Coraz ciekawszym elementem oferty BOŚ Banku stają się lokaty. Jedna z nich ma oprocentowanie wynoszące aż 2,80%.

Nowa e-Lokata na Plusie to zyskowna propozycja
Lokata posiadająca oprocentowanie dwa razy wyższe od rynkowej średniej, z pewnością jest ciekawą propozycją. Właśnie dlatego e-Lokata Na Plusie z BOŚ Banku zasługuje na uwagę. Wspomniany depozyt ma okres oszczędzania wynoszący trzy miesiące, czyli jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków. Warto również odnotować, że wysokie oprocentowanie e-Lokaty Na Plusie (2,80%), dotyczy kwoty od 1000 zł do 100 000 zł. Ekologiczny bank w odróżnieniu od niektórych swoich konkurentów, nie wprowadza niskich limitów kwoty objętej promocyjnym oprocentowaniem (np. 10 000 zł lub 20 000 zł). Stawka wynosząca 2,80% dla lokaty o wartości 100 000 zł to prawdziwa rynkowa rzadkość. Właśnie dlatego e-Lokatę na Plusie zakłada wielu nowych klientów BOŚ Banku, którzy przenoszą do tej instytucji większe środki. Transfer takich dużych sum jest łatwy i bezpieczny, gdyż e-Lokatę na Plusie z oprocentowaniem 2,80%, można łatwo założyć przez Internet. Otwórz e-Lokatę online »

BOŚ Bank ma w ofercie też inne dobre depozyty
Warto wspomnieć, że atrakcyjna oferta depozytowa BOŚ Banku nie kończy się na opisywanej wcześniej lokacie. Klienci „zielonego banku” mają do wyboru również inne ciekawe depozyty. Przykładem jest chociażby EKOlokata 5 na 5, której oprocentowanie w piątym roku oszczędzania wynosi aż 5,00%. Inna ciekawa propozycja to półroczna EKOlokata Zyskowna z oprocentowaniem wynoszącym do 2,30% i maksymalnym limitem na poziomie 200 000 zł.

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »