eurobank

Adres siedziby:
Euro Bank S.A.
ul. św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław

Infolinia Eurobanku:
19 000

(207 opinii)

Opinie o eurobank

użytkownik
~ Łukasz  •  2017-06-04
Ocena:
Konto w eurobanku posiadam od ponad 4 lat i jeszcze nie zdarzyła mi się żadna przykra przygoda z tym bankiem. Wszystko jasne jak w słoneczny dzień, wystarczy tylko czytać co się podpisuję/podpisało i na co się godzimy; ale to w każdym banku tak j... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ewela.  •  2017-05-26
Ocena:
Radze trzymac sie jak najdalej od tego banku.Jak wszystko idzie dobrze to jest ok.Nie daj Borze podwinie sie czlowiekowi noga to jest horror.Ludzie w centrali maja sie za bóstwo,żądają ciagle dejlaracji,powielaja prosby o te same pisma,burdel jaki... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ bera  •  2017-05-09
Ocena:
Biurokracja jakiej mało. Brak zrozumienia i jakiejkolwiek empatii ze strony pracowników, dodatkowo brak kompetencji. Naciągacze i tyle. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Adam  •  2017-04-27
Ocena:
mnie obiecano atrakcyjną lokatę na innych warunkach niż oficjalnie Jak przyszło co do czego to się okazało iż mojej rozmowy z konsultantem nie było Czekałem na decyzję i rozpatrzenie skargi 12 dni Bank się wyparł wszystkiego Ale z moich pieniędzy ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Thomson   •  2017-04-24
Ocena:
W Toruniu na Olsztuńskiej 8 zakładałem konto prestige , które miało być darmowe, oczywiście zgadzam się z opłata , ale za kartę MasterCard. Okazało się ze za każdy miesiąc to koszt ponad 20 zł. Reklamacja nic nie dała no bo przecież klient glupi i... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ mng  •  2017-04-05
Ocena:
Moja opinia dotyczy EUROBANKU w KRAKOWIE przy ul. ZWIERZYNIECKIEJ. Naciąganie klienta, brak jakiejkolwiek etyki zawodowej, tzw. doradca klienta działa na szkodę klienta, będąc w zasadzie tylko swoim doradcą, nawet nie swojego pracodawcy. Po tym... zobacz całą opinię »

Produkty eurobank

Kredyt gotówkowy dla Ciebie oprocetowanie od 3,00%, rata od 35 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty eurobank »

Oddziały eurobank

Kraków Starowiślna 20 zobacz na mapie »
Kraków Karmelicka 10 obok Teatru Bagatela, ta sama stron zobacz na mapie »
Kraków Al. Pokoju 67 zobacz na mapie »
Kraków Komorowskiego 37 zobacz na mapie »
Kraków Pawia 5 zobacz na mapie »
  • Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas »
  • Konto Direct z aplikacją Moje ING w ING Bank Śląski »
  • Konto za Zero w PKO Bank Polski »