Kredyt na samochód można zaciągnąć przy pomocy zwykłej pożyczki gotówkowej. Warto jednak pamiętać, że takie rozwiązanie będzie dla Ciebie mniej korzystne niż, specjalnie do tego celu przygotowany, kredyt samochodowy. Dzięki rzeczowemu zabezpieczeniu w postaci pojazdu, kredyty celowe (na samochód) są tańsze. Dodatkowo do takiego kredytu możesz wnieść swój wkład własny (np. 10% wartości pojazdu), co w wielu przypadkach przyczyni się do obniżenia oprocentowania lub prowizji.
Warto wiedzieć, że kredyt samochodowy jest produktem, który sprawdza się dobrze tylko w przypadku finansowania pojazdu względnie nowego. Im samochód jest starszy, tym łatwiej, szybciej i taniej będzie zaciągnąć kredyt gotówkowy. Jeżeli interesujesz się starszym autem, przejdź do porównywarki pożyczek gotówkowych. Przejdź do porównania »

Porównanie kredytów samochodowych

Aktualne porównanie:

Kwota kredytu: 20 000 zł Okres kredytowania: 60 miesięcy
14 kredytów samochodowych z 11 banków
Zmień parametry
Porównanie kredytów samochodowych
1,69 5 1954
PLN364 PLN448

Polecane

Przymierz się do nowego samochodu i zyskaj więcej - ING Bank Śląski
ING Bank Śląski
Oprocentowanie od 7,79%
Rata od 14,65 zł PLN
Szczegóły kredytu
  • od 1000 do 160 000 zł
  • okres kredytowania do 96 miesięcy
  • dostępna przez internet lub w czasie 1 wizyty w oddziale
Korzyści dla kredytobiorcy
  • Zwrot wartości pierwszej raty nawet do 200 zł
  • 10% zniżki na ubezpieczenie OC/AC
  • nota prawna Klient Stały - Klient terminowo regulujący wszelkie dotychczasowe zobowiązania wobec ING Banku Śląskiego, którego rachunki nie są obciążone tytułami wykonawczymi i egzekucyjnymi oraz posiadający w ING Banku Śląskim: KONTO PREMIUM lub od minimum 3 miesięcy inny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub rachunek oszczędnościowy pod warunkiem, że na rachunek regularnie od 3 miesięcy wpływają środki z tytułu uzyskiwanego dochodu. RRSO dla reprezentatywnego przykładu pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) w wysokości 10 196,24 zł, na dzień 26.02.2016 r. wynosi 20,08%. Do obliczenia przyjęto: całkowitą kwotę pożyczki w wysokości 9 620 zł, umowę zawartą w dniu 26.02.2016 r. na okres 42 miesięcznych rat, oprocentowanie zmienne w wysokości 8,99% w stosunku rocznym, 41 rat w wysokości 283,83zł oraz ostatnia 42 rata w wysokości 283,79 zł, płatnych każdego 26-go dnia miesiąca. Na całkowity koszt pożyczki w wysokości 3 499,92 zł składają się: odsetki w wysokości 1 724,58 zł, kredytowana prowizja za udzielenie pożyczki w wysokości 576,24 zł oraz miesięczna składka ubezpieczeniowa w ramach Programu Ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka Silver Plus/Bezpieczna Pożyczka Gold Plus w wysokości 28,55 zł (łącznie 1 199,10 zł w całym okresie kredytowania). Całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 13 119,92 zł. Informacja dotycząca Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) została podana przez ING Bank Śląski S.A. na podstawie reprezentatywnego przykładu, zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. Regulamin promocji dostępny na stronie www.ingbank.pl. Informacje o zniżce OC/AC w Liberty Ubezpieczenia dostępne są na stronie www.ingbank.pl. Pożyczka może być przyznana nawet w czasie 1 wizyty w Oddziale, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie potrzebna dodatkowa ocena ryzyka i zdolności kredytowej. Pożyczka może być również udzielona przez internet za pośrednictwem systemu bankowości internetowej ING Banku Śląskiego S.A. lub za pośrednictwem Serwisu kredytowego ING dostępnego na stronie https://e-pozyczka.ingbank.pl Pożyczka gotówkowa może być przeznaczona na dowolny cel. Bank zastrzega sobie prawo weryfikacji zdolności kredytowej Klienta oraz odmowy udzielenia pożyczki. Pożyczkobiorcy przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 04.07.2016. Dodatkowe informacje: www.ingbank.pl, Infolinia 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku.

Pozostałe kredyty samochodowe

Rozczarowała Cię ilość dostępnych ofert w porównywarce kredytów samochodowych? Niestety banki w ostatnich latach drastycznie ograniczyły ilość tego typu ofert. Głównym powodem jest fakt, że większość przedsiębiorców, zamiast kredyt na samochód, woli wziąć leasing (zobacz porównywarkę leasingów »). Klienci indywidualni natomiast najczęściej sięgają po kredyt gotówkowy (zobacz porównywarkę pożyczek gotówkowych »), ponieważ jest on niewiele droższy, a formalności z nim związane są sprowadzone do absolutnego minimum.

  • Pożyczka online 0% w Alior Bank »
  • 5% dla każdego w Alior Bank »