Kredyt na samochód można zaciągnąć przy pomocy zwykłej pożyczki gotówkowej. Warto jednak pamiętać, że takie rozwiązanie będzie dla Ciebie mniej korzystne niż, specjalnie do tego celu przygotowany, kredyt samochodowy. Dzięki rzeczowemu zabezpieczeniu w postaci pojazdu, kredyty celowe (na samochód) są tańsze. Dodatkowo do takiego kredytu możesz wnieść swój wkład własny (np. 10% wartości pojazdu), co w wielu przypadkach przyczyni się do obniżenia oprocentowania lub prowizji.
Warto wiedzieć, że kredyt samochodowy jest produktem, który sprawdza się dobrze tylko w przypadku finansowania pojazdu względnie nowego. Im samochód jest starszy, tym łatwiej, szybciej i taniej będzie zaciągnąć kredyt gotówkowy. Jeżeli interesujesz się starszym autem, przejdź do porównywarki pożyczek gotówkowych. Przejdź do porównania »

Porównanie kredytów samochodowych

Aktualne porównanie:

Kwota kredytu: 20 000 zł Okres kredytowania: 60 miesięcy
13 kredytów samochodowych z 11 banków
Zmień parametry
Porównanie kredytów samochodowych
1,69 5 1954
PLN364 PLN448

Polecane

Pozostałe kredyty samochodowe

Rozczarowała Cię ilość dostępnych ofert w porównywarce kredytów samochodowych? Niestety banki w ostatnich latach drastycznie ograniczyły ilość tego typu ofert. Głównym powodem jest fakt, że większość przedsiębiorców, zamiast kredyt na samochód, woli wziąć leasing (zobacz porównywarkę leasingów »). Klienci indywidualni natomiast najczęściej sięgają po kredyt gotówkowy (zobacz porównywarkę pożyczek gotówkowych »), ponieważ jest on niewiele droższy, a formalności z nim związane są sprowadzone do absolutnego minimum.

  • Konto Direct z Moim ING w ING Bank Śląski »