Opinie o ING Bank Śląski

użytkownik
~ Kropka 17  •  2016-01-04
Ocena:
Dzisiaj Bank a dokładniej Centrala ING Warszawa zaskoczyła mnie kruczkiem: Okazało się, że przy zamówieniu telefonicznym kwoty do pobrania z naszego wspólnego rodzinnego konta nie może przyjechać żaden z współwłaścicieli konta w umówionym terminie... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Lena   •  2015-09-11
Ocena:
Od ponad miesiąca blokują dostęp do środków które chyba lewituja w kosmosie!Skargi złożone w placówce i do KNF nic nie pomagają! Nikt ani w placówce a tym bardziej na infolinii nie potrafi wyjaśnić dlaczego! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Iza  •  2015-09-08
Ocena:
Jestem zadowolona z ING. Korzystam z konta od 4 lat i tylko raz miałam problem. Nie wypłaciło mi z bankomatu pieniedzy choć pociągnęło z konta. Sprawa jednak została szybko wyjaśniona i nie straciłam żadnej gotowki. Aplikacja mobilna też działa po... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ursula  •  2015-08-11
Ocena:
Jestem zbulwersowana obsługą i całym podejściem do klienta. Zdarzyla się nie z mojej winy- tylko terminal funkcjonował z problemi- podwójna zaplata za zakupy w supermarkecie.\r\nWyobrażcie sobie, że bank ma na zwrócenie zablokowanych środków 14 dn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Kamil  •  2015-07-23
Ocena:
Ostatnio spotkałem się z niezłą bzdura która mnie podirytowala mianowicie żeby wykonać przelew w ing online należało potwierdzić zapoznanie się z ofertą na lokatę terminową. Absurdalne posunięcie banku w mojej opinii a jestem juz długo ich klientem. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Paweł  •  2015-04-19
Ocena:
Ing to złodzieje i oszusci!!! Podczas używania ich karty bankomat dwa razy nie wypłacił mi pieniedzy, straciłem ok tysiąca złotych ponieważ "bank nie odpowiada za transakcje kartą w obcych bankomatach..." Call centre to kpina, maile to samo - moją... zobacz całą opinię »

Produkty ING Bank Śląski

Weź pożyczkę przez internet lub w czasie 1 wizyty oprocetowanie od 7,79%, rata od 15 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty ING Bank Śląski »

Oddziały ING Bank Śląski

Kraków Zwierzyniecka 29 zobacz na mapie »
Kraków Warmijska 1 zobacz na mapie »
Kraków Teligi 24 zobacz na mapie »
Kraków Św. Tomasza 20 zobacz na mapie »
Kraków Pilotów 6 zobacz na mapie »
  • Pożyczka Gotówkowa w ING Bank Śląski »
  • Kredyt hipoteczny w Expander »
  • Kredyt mieszkaniowy w Bank BPH »