Inicjatywa Mikro

ul. Krasińskiego 11a
31-111 Kraków

(6 opinii)

Inicjatywa Mikro jest funduszem pożyczkowym działającym w Polsce od 15 lat. Jego uruchomienie możliwe było dzięki środkom przyznanym Polsce przez rząd Stanów Zjednoczonych, a obecnie współ…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

6 Opinie

użytkownik
Ocena:
ODRADZAM!!!! NALICZAJĄ 2,5 PROCENT PRZY SPŁACIE PRZED TERMINEM !! W ŻYCIU NIE SŁYSZAŁAM CZEGOŚ TAKIEGO. WYSOKIE OPROCENTOWANIE. WIELU RZECZY NIE MÓWIĄ PRZY PODPISYWANIU TRZEBA BARDZO DOKŁADNIE CZYTAĆ A NAJLEPIEJ NIE KORZYSTAĆ. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Inicjatywa Mikro to parabank, który stosuje metody upokarzające ludzką godność. Po jednym dniu spóźnienia z ratą Pan Przemysław lub Pani Ewa nękają mailami i telefonami na numery prywatne oraz firmowe - informując pracowników o szczegółach. Pomimo deklaracji zapłaty raty z 14 dniowym opóźnieniem, tą opóźnioną ratę z pełnymi danymi osobowymi wystawiają w internecie a sprzedaż jako dług. Gwarantuję, że zajmie się tym prokurator. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zdecydowanie odradzam. Bardzo dużo kosztów dodatkowych, które nie są ujęte przy kwocie raty. Gdyby wszystko zliczyć to RRSO wyjdzie bardzo, ale to bardzo wysokie. Jeśli spóźnicie się z ratą chociaż dwa dni to wysyłają monit za 55zł (w przypadku gdy macie poręczyciela wysyłają również jemu monit za następne 55zł). skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
ODRADZAM !!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Przestrzegam przed zaciąganie pożyczek w Inicjatywa Mikro. Na początku jest wszystko ładnie, pięknie. Obiecują prolongatę w spłacie pożyczki w razie problemów.A jeśli taka sytuacja się zdarzy i nie możesz zapłacić w terminie to sie zaczyna dopiero jazda. Nie ma mozliwosci prolongaty, ani wydłużenia okresu spłaty, nie ma NIC. Potem juz nie jest tak róźowo. Jeśli masz nawet kilkudniowe opóżnienie w spłacie raty,wysyłaja pracownika terenowego i naliczaja ogromne koszty. Nie ma reguły kiedy pracownik może przyjechac, może byc w ciągu miesiąca nawet kilka razy .To nie bank tylko Spółka więc wszystko mogą. Ostrzegam i nie polecam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Odradzam wszystkim, którzy szukają w miarę taniej pożyczki Dla mnie to lichwa gdyż oprocentowanie 23% i 21% kosztów (pośrednik i tzw koszty administracyjne) obsługi od udzieonej kwoty pożyczki w tym ubezpiecznie np kredytobiorca ok 1500 na rok. Przykładowo pożyczka na rękę 25000 +pośrednik+koszty adm+ubezpieczenie = ok 31000 Do oddania w okresie 3 lat 42500 Ponadto przy kompletowaniu dokumentów brakuje tylko jeszcze aby zażądali inf na temat zdrowia skomentuj opinię (5) »
Dodaj opinię
  • Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas »
  • Konto Direct z aplikacją Moje ING w ING Bank Śląski »
  • Konto za Zero w PKO Bank Polski »