neoBANK

Adres siedziby:
Wielkopolski Bank Spółdzielczy
ul. Grochowe Łąki 4
61-752 Poznań

Infolinia neoBanku:
61 8 512 551

(7 opinii)

neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego, która zadebiutowała na rynku bankowym na początku 2008 roku. Z wykorzystaniem nazw…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

7 Opinie

użytkownik
Ocena:
NAJGORSZY BANK Z JAKIM SIĘ SPOTKAŁAM!!! Skradziono mi za granicą kartę. Spędziłam kilka godzin dzwoniąc aby ją zastrzec. Powód - pracownicy banku wprowadzili do systemu błędne dane osobowe i nie mogłam tego uczynić. W dodatku moja karta nie widniała w rejestrze. Zostałam odsyłana od jednego numeru do drugiego numeru! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nigdy nie miałem problemów z tym bankiem.Obsługa bardzo miła i profesjonalna.Założenie lokaty przez internet bezproblemowe. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
nie polecam zakładania lokaty w tym banku! fatalna obsługa klienta, bank przez półtora tygodnia przetrzymywał moje pieniądze na lokacie, w tym czasie wykonano do mnie 2 rozmowy telefoniczne wszystko było ok, a w trakcie 3 rozmowy poinformowano mnie o rozwiązaniu umowy gdzie wcześniej zapewniano mnie ze wszystko jest ok, zaproponowano mi złożenie reklamacji i odesłano pieniądze. Jeżeli przyczyna zawarcia lokaty była słuszna to co robiono przez 1,5 tygodnia i dlaczego nie poinformowano mnie podczas 2 kolejnych rozmów tel. W tym czasie zdążyłam założyć 2 lokatę :( totalna strata czasu i pieniędzy z odsetek. Dodam że założenie 1 lokaty online trwało 4 dni!!!! Polecam sprawdzone banki, czasem niższe oprocentowanie ale bezstresowa inwestycja skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ja właśnie założyłam rachunek techniczny i lokatę, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, szybko oddzwonili, jak będzie dalej zobaczymy. Z kolei nie odpisał do mnie ani getinbank ani ideabank, szybko skontaktował się za to meritum bank, ale ostatecznie nie skorzystałam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Oszuści w białych kołnierzykach, nie zakładajcie tam konta skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Po PIĘCIU! dniach zadzwoniła do mnie konsultantka i za jej namową założyłem konto.Obiecywała 2 miesięczną lokatę promocyjną 10tys. na 9,9% i jak zwykle nie doczytałem umowy( banksterzy żerują tylko na tym)i aby założyć taką lokatę trzeba NAJPIERW założyć lokatę 2 miesięczną na 3,3 %. DZIĘKUJĘ CI NEOBANKU - za trzy miesiące goodbye :-) skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ja od piątku 1.06.2012 od godz.10:00 wysłałem 3 smsy z prośbą o kontakt, założyłem konto techniczne i ZERO REAKCJI.Żadnego telefonu, żadnego maila. Na infolinię (heheheh) zwykły nr komórkowy koszt 69 gr za minutę ? nie można się w żaden sposób dodzwonić i rozmawiać z konsultantem.Chyba wysokość lokaty przerosła skromne możliwości techniczne malutkiego banku? Nie polecam, strata czasu i nerwów. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Konto Direct z Moim ING w ING Bank Śląski »