Bezpłatne oferty finansowe (★)   Skontaktuj się z nami
« powrót do porównywarki

mBank korporacjeKredyt hipoteczny

mBank korporacje
Prowizja 3% PLN
Oprocentowanie 0.00% Max. kwota 4 000 000 zł
Parametry
Oprocentowanie: 0.00 - 0.00% | (Kredyt hipoteczny w PLN od 9,20% Kredyt hipoteczny denominowany w EUR od 5,74% Kredyt hipoteczny denominowany w USD od 5,23%)
Maksymalna kwota kredytu: 4 000 000 zł
Minimalny okres kredytowania: 12 miesięcy
Maksymalny okres kredytowania: 240 miesięcy
Prowizja: 2% | (Od 0% do 5%.)
Ogólne
Opis: mBank oferuje kredyt hipoteczny osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą lub wykonującym wolny zawód, rozliczającym podatek dochodowy w formie uproszczonej (książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany) lub pełnej księgowości.


Przeznaczenie: Finansowanie działalności gospodarczej na okres maksymalnie 20 lat, w szczególności dotyczy: -> finansowania bieżących potrzeb, zwiększenia środków Kredytobiorcy na finansowanie majątku obrotowego -> finansowania nakładów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, których celem jest stworzenie nowego lub powiększenie istniejącego majątku trwałego, w szczególności na: - zakup lub modernizację sprzętu, nabywanie majątku trwałego - zakup, budowę, rozbudowę lub modernizację obiektów - refinansowanie nakładów inwestycyjnych poniesionych w okresie do 6 miesięcy przed złożeniem wniosku kredytowego - refinansowania kredytów/pożyczek zaciągniętych z przeznaczeniem na rozwój i finansowanie prowadzonej działalności gospodarczej, a w szczególności kredytów/pożyczek udzielonych przez instytucje i organizacje, działające na terenie Polski i Unii Europejskiej, wspierające rozwój małych i średnich przedsiębiorstw
Sprawdź, czy spełniasz poniższe warunki: o posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych, o prowadzisz działalności gospodarczą na terenie Polski, nieprzerwanie przez okres, co najmniej 24 miesięcy, o generujesz w badanym przez mBank okresie dodatni wynik finansowy, o posiadasz w chwili uruchomienia kredytu hipotecznego rachunek mBIZNES konto w mBanku, o dokonujesz rozliczeń finansowych za pośrednictwem rachunku bankowego, nieprzerwanie, przez co najmniej 12 miesięcy, o zadeklarujesz stałe wpływy na mBIZNES Konto w okresie obowiązywania umowy kredytowej.
Wymagane dokumenty: Ustalane z doradcą.
Prowizja: 2% | (Od 0% do 5%.)
« powrót do porównywarki

Bezpłatny kontakt z doradcą

zamów, aby poznać szczegóły odnośnie tego produktu (bez zobowiązań)
+48 
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest Mediasoft Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-153), przy ul. Bandurskiego 34.. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych Mediasoft Polska Sp. z o.o. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Mediasoft Polska Sp. z o.o. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.