Wcześniejsza nazwa Ubezpieczyciela to PTU - Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

zobacz więcej »

Dodaj opinię

133 Opinie

użytkownik
Ocena:
Odradzam każdemu komu przyjdzie do głowy wiązać się z tą firmą. Z powodu uderzenia pioruna straciłam sporo sprzętu domowego. Byłam ubezpieczona od uderzenia pioruna. Odmówiono mi wypłaty ubezpieczenia z powodu takiego, że.. UWAGA: ubezpieczenie nie obejmuje przepięcia z powodu uderzenia pioruna. Nie skomentuję tego bo musiałabym użyć słów ogólnie uznanych za obraźliwe. Uważam, że zostałam oszukana. Z resztą nie pierwszy raz. Kiedyś przez pomyłkę przypisali mi drugą polisę z tego samego tytułu i żądali opłacenia ich obu. Jak najszybciej wypowiadam umowę i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego nigdy więcej. Każdemu będę odradzać kontakty z nimi.Lepiej zapłacić parę groszy więcej i współpracować z uczciwą firmą niż z nimi. skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Nie polecę nikomu!!!! Odszkodowanie z AC to kpina z klienta! Reklamacja oczywiście Nie uznana. Spróbujcie naprawić zderzak za 565 zł w kilkuletniej toyocie skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Beznadziejna firma. Należy szeroko omijać. Obsługa jest dowodem na brak kompetencji . Kosztorys który przedstawili był napisany w języku rosyjskim, napisany na kolanie . Ta firma powinna zniknąć z polskiego rynku. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
niezle nabieraja klientów - odmowa wyplaty odszkodowania za zalanie bo woda leje sie z rur w scianie skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam!!!Najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe jakie do tej pory miałam okazję poznać.Za złamanie nogi i prawie 2 miesiące męczarni,dostałam 130 zł.Odradzam wszystkim!!!Omijać szerokim łukiem!!! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. najpierw ie są wstanie zapewnić i auta zastępczego a potem odmawiają wpłaty odszkodowania za wynajem. prosby o kontakt pozostają bez odzewu. sprawa u adwokata jak się zakończy dam znać. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
NIE POLECAM. Firma nie poważna olewa sytuację. Kolizje miałam 4.12 zgłosiłam sprawe 5.12 dostałam samochód 14.12 tak więc swój samochód do naprawy oddałam 15.12 mechanik po rozebraniu samochodu stwierdził dodatkowe szkody takie jak wiecie poszycia wiecie pasa tylnego które stwierdził że trzeba naciągnąć ponieważ nie ma możliwości wyklepania tej części tak więc 18. 12 zgłosiłam ten fakt w firmie gothaer wysłałam zdj na maila i czekałam na dodatkowe oględziny oczywiście dzwoniłam do firmy codziennie aby dowiedzieć się co z moją sprawą i ciągle słyszałam to samo żeby likwidator się że mną skontaktuje bez kontaktu likwidator w piątej tj. 21.12 dostałam dodatkowa wycenie na wyklepania tylnego pasuje oczywiście w poniedziałek bo dop w on byli otwarci dzwoniłam ponieważ wtedy już kończył się wynajem samochodu zgłosiłam ten fakt że nie da się tej części wyklepania żeby ktoś przyjechał i sobie to zobaczył poprosiłam też o przedłużenie wynajmu samochodu zastępczego że względu na to że mam 2 małych dzieci i mieszkam kilka km od miasta niestety odmówiono mi tej możliwości muszę Samichod wynajmować na swoj koszt. Nie mniej jednak będę roszczyla o zwrot kosztów wynajmu samochodu. Bo jak tłumaczyła osobom które tam pracują mój samochód nie mógł być kończyny że względu na oczekiwanie na dodatkowe oględziny... Sprawa trafi do sądu firma nie poważna. [Moderacja] skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Masakra, sąsiadka zalała mi sufit w kuchni , ubezpieczalnia nie wypłaci odszkodowania bo obecnie tam nie zamieszkuje - a co ma piernik do wiatraka skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Jest to najgorsza firma ubezpieczeniowa działająca na polskim rynku. Uważam, że działalność tej firmy w Polsce powinna zostać zakazana. W kraju macierzystym (D) nie wyprawiają takich cudów. W Polsce robią co chcą. Słaby kraj, słabe prawo. ŻENADA. Uważajcie, Ich "rzeczoznawca" wycenił całkowicie zniszczoną lampę tylną w Chrysler Town & Country na 150zł ???? Szukałem na szrotach i w internecie nigdzie używanej lamy nie można było dostać za mniej niż 500zł. Kazał napisać reklamację. Napisąłem. Czekam 30 dni na rozpatrzenie tak ewidentnej sprawy. Auta oczywiście nie mogę używać bo brak lamy eliminuje auto z poruszania po drodze. Nie ma słów. Pisałem skargi do rzecznika praw konsumenta. TO nic nie pomaga. Oni dalej hulają. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Tylko nie Gothaer. 3 operacje przeprowadzone w Niemczech 3 razy wyjazd po 600km do szpitala miesiąc na zwolnieniu lekarskim wariant 5 odpowiedź że odmawiają wypłaty odszkodowania nic się nie należy bo to nie był nieszczęśliwy wypadek. Kpina jakaś reklamują się co oni nie oferują a tylko naciagaja kasę. NIE UBEZPIECZAJCIE SIĘ U NICH ZWYKLI [Moderacja] skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »