Ranking kont osobistych

Ranking kont osobistych - lipiec 2021

Data publikacji: 2021.07.19 godz. 08:48

Wielu mieszkańców dużych miast regularnie porusza się komunikacją miejską. Dlatego właśnie z myślą o takich osobach przygotowaliśmy kolejny lipcowy ranking kont osobistych.

Zgodnie z naszymi założeniami, przykładowy klient banku dla tego rankingu:

 • otrzymuje na swoje konto wpływy wynoszące 2 200 zł
 • co miesiąc wykonuje płatności kartą lub mobilne w kwocie ok. 600 zł (16 transakcji)
 • zleca w miesiącu 2 przelewy wewnętrzne i 6 przelewów zewnętrznych (w tym 3 natychmiastowe)
 • wykonuje w miesiącu 7 wypłat z „obcych” bankomatów (7 x poniżej 100 zł)
 • korzysta aktywnie z możliwości zakupu biletów i opłacania parkingów miejskich poprzez aplikację mobilną (o ile bank daje taką możliwość)

Poniższa tabela oprócz dokładnych informacji o promocjach i opłatach, prezentuje roczny zysk dla przykładowego posiadacza konta. Warto zauważyć, że tylko dwa rachunki zapewniają takiej osobie pokaźny roczny zysk.

Nasza propozycja

Alior Bank
Konto Jakże Osobiste to dobrze znany rachunek, który teraz wyróżnia się ciekawą promocją z premią na poziomie 300 zł. Taką nagrodę łatwo otrzyma każdy typowy posiadacz wspomnianego konta. Konto Jakże Osobiste nadal zapewnia możliwość wyboru dwóch bezpłatnych korzyści (np. darmowych wypłat z bankomatów i przelewów natychmiastowych).

nazwa konta bilans roczny bonus opłaty
1. Alior Bank - ranking kont
Alior Bank
Konto Jakże Osobiste
+ 300 zł 300 zł 0 zł złóż wniosek
2. Santander Bank Polska S.A. - ranking kont
Santander Bank Polska
Konto Jakie Chcę
+ 216 zł 300 zł 84 zł złóż wniosek
3. Bank Credit Agricole - ranking kont
Credit Agricole
Konto dla Ciebie
+ 86 zł 266 zł 180 zł złóż wniosek
4. Bank Millennium - ranking kont
Bank Millennium
Konto 360°
+ 70 zł 250 zł 180 zł złóż wniosek
5. Citi Handlowy - ranking kont
Citi Handlowy
CitiKonto
+ 12 zł 300 zł 288 zł złóż wniosek
6. BNP Paribas - ranking kont
BNP Paribas
Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Świat
- 100 zł 200 zł 300 zł
7. mBank - ranking kont
mBank
eKonto
- 140 zł 250 zł 390 zł złóż wniosek
8. PEKAO S.A - ranking kont
Pekao S.A.
Konto Przekorzystne
- 380 zł 100 zł 480 zł złóż wniosek
9. ING Bank Śląski - ranking kont
ING Bank Śląski
Konto osobiste Direct
- 430 zł 110 zł 540 zł złóż wniosek
10. Getin Noble Bank - ranking kont
Getin Bank
Konto Proste Zasady
- 600 zł 0 zł 600 zł złóż wniosek

Szczegółowe dane dot. powyższych kont bankowych: 

1. Alior Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli jednorazowy wpływ na konto wynosi min. 1500 zł/m-c - w przeciwnym razie 10 zł/m-c. Z opłaty są zwolnione osoby, które nie ukończyły 26 lat. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 300 zł/m-c - w przeciwnym razie 5 zł/m-c
W ramach promocji trwającej do 30 września 2021 r., bank wypłaca do 300 zł premii. Nagroda I stopnia w formie premii o wartości 30 zł miesięcznie wypłacanej przez 6 miesięcy. Warunkiem uzyskania tej premii jest wykonanie w miesiącu co najmniej pięciu płatności kartą płatniczą oraz przynajmniej jednego logowania miesięcznie do aplikacji mobilnej. Nagroda II stopnia jest wypłacana przez 6 miesięcy w częściach po 20 zł. Ta premia jest przeznaczona dla osób, które spełnią warunki wypłacenia nagrody I stopnia i dodatkowo co miesiąc dokonają min. jednej transakcji w aplikacji mobilnej przy pomocy usługi ,,Bilety i parking” lub „Autostrady”.
Klient może za darmo otrzymać dwie spośród wymienionych korzyści: 1% na koncie oszczędnościowym (do kwoty 10 000 zł), pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą, punkty dla graczy, limit na koncie bez odsetek przez 10 dni, zwrot 1% za płatności telefonem - do 20 zł miesięcznie, ubezpieczenie w podróży za granicą, pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance, pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną, pakiet wielowalutowy. Przyjęto, że klient wybiera darmowe wypłaty z krajowych bankomatów oraz limit na koncie bez odsetek. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewów natychmiastowych: 0 zł za 5 przelewów (w ramach pakietu dodatkowych korzyści). Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł (w ramach pakietu dodatkowych korzyści). Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
2. Santander Bank Polska - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł jeśli klient zapewni wpływ min. 500 zł i wykona co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł/m-c. Osoby w wieku do 26 lat są zwolnione z opłaty. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł jeśli klient zapewni wpływ min. 500 zł i wykona co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W przeciwnym razie opłata wynosi 8 zł/m-c. Klienta do 26 roku życia dotyczy tylko warunek związany z płatnościami bezgotówkowymi. 
Bank co miesiąc zwraca 1% płatności za rachunki (prąd, gaz, Internet, TV, telefon). Limit zwrotu to 25 zł/m-c i 300 zł/rok. Dodatkowo w ramach promocji bank przyznaje 300 zł premii. Warunki otrzymania premii 100 zł do spełnienia w sierpniu 2021: złożenie wniosku o konto do końca lipca, wpływ na konto min. 1000 zł, min. 1 transakcja bezgotówkowa na kwotę 10 zł, jednokrotne logowanie się do aplikacji Santander mobile. Warunki otrzymania premii 200 zł do spełnienia we wrześniu i październiku 2021 roku: takie same jak dla sierpnia.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewu natychmiastowego: 0 zł. Wypłata z bankomatów Santander Bank Polska: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów krajowych: 0 zł po wykupieniu pakietu kosztującego 7 zł/m-c lub w przypadku wypłaty BLIK - iem. Wypłata ze wszystkich krajowych bankomatów jest bezwarunkowo darmowa w przypadku klienta do 26 roku życia. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
3. Credit Agricole - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność mobilną i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność mobilną i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 9 zł/m-c.
W ramach promocji, bank wypłaca do 500 zł premii. Nagroda 50 zł jest przyznawana za otwarcie konta i wpływ min. 300 zł. Przez kolejne 18 miesięcy, bank zwraca też 3% płatności bezgotówkowych (do 25 zł miesięcznie). Warunkiem jest wykonanie miesięcznie min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewu natychmiastowego: 5 zł. Opłata za korzystanie z bankomatów banku: 0 zł. Opłata za korzystanie z pozostałych „obcych” bankomatów w Polsce: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
4. Bank Millennium - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność BLIK i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata to 8 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIK-iem i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł/m-c. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty.  
W ramach promocji, osoba otwierająca konto może otrzymać do 400 zł bonusu. W tym celu trzeba podpisać umowę o Konto 360° z kartą do 19 lipca 2021 r. Pierwsza premia (250 zł) jest przyznawana za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł/m-c w sierpniu, wrześniu, październiku oraz listopadzie 2021 r., a także za wykonanie przynajmniej 1 płatności kartą lub BLIKIEM w tych miesiącach. Można też otrzymać 50 zł premii za otwarcie Konta 360° Junior dla dziecka do końca listopada 2021 r. Po założeniu Konta 360° Junior bank wypłaca też 100 zł na karcie podarunkowej goodie jeśli rodzic złoży wniosek w programie Dobry Start 300+ w Millenecie, a następnie do 30 września 2021 r. wraz z dzieckiem zainstaluje i aktywuje aplikację mobilną oraz wykona min. 1 płatność kartą wydaną do konta, BLIKIEM lub zbliżeniowo telefonem.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewu natychmiastowego: 5 zł. Opłata za korzystanie z bankomatów banku: 0 zł. Opłata za korzystanie z bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata to 1 zł. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty. Opłata za korzystanie z pozostałych „obcych” bankomatów w Polsce: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata to 5 zł. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty. Oprocentowanie konta: 0,00%
5. Citi Handlowy - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł. Opłata za użytkowanie karty debetowej: 0 zł 
W ramach promocji trwającej do 30 lipca 2021 r., bank przyznaje nowym klientom 300 zł na produkty Trybeco. Warunki otrzymania premii: otwarcie konta osobistego CitiKonto, dodanie karty do Google Pay lub Apple Pay, przelanie na konto 2 razy po 2000 zł/m-c, zalogowanie się do aplikacji Citi mobile. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewów natychmiastowych: 0 zł za 3 przelewy. Wypłata z bankomatów banku: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu - potem 8 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%.
6. BNP Paribas - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 10 zł/m-c
W ramach promocji, bank przyznaje premię o wartości 200 zł. Warunki otrzymania premii 100 zł na konto (do spełnienia w sierpniu 2021 r.): wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz zlecenie min. 1 przelewu (w GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Warunki otrzymania 100 zł w formie e-karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach Decathlon (do spełnienia we wrześniu 2021 r.): wykonanie min. 3 przelewów (w GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) i otrzymanie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewu natychmiastowego: 5 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
7. mBank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 350 zł/m-c - w przeciwnym razie 7 zł/m-c
Bank w ramach promocji przez 4 miesiące przyznaje premię 50 zł miesięcznie osobom, które zasilą konto kwotą min. 1000 zł/m-c (jednorazowo) oraz wykonają w miesiącu min. 8 transakcji kartą lub BLIK-iem. Dodatkowe 50 zł można otrzymać za otwarcie konta przez e-dowód lub na selfie.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewu natychmiastowego: 5 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 2,5 zł (poniżej 100 zł). Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
8. Pekao S.A. - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (karta lub PeoPay), a na konto jednorazowo wpłynęło min. 500 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Opłata za użytkowanie karty debetowej: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (karta lub PeoPay), a na konto jednorazowo wpłynęło min. 500 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata wynosi 3 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.
Bank w ramach promocji dla nowych klientów trwającej do 14 lipca 2021 r., wypłaca 100 zł premii. W celu uzyskania nagrody, trzeba otworzyć Konto Przekorzystne z kartą debetową i aplikacją PeoPay, a także w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnić warunki aktywności, czyli zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł oraz wykonać 4 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewu natychmiastowego: 5 zł. Wypłata z bankomatów Pekao: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł za pierwsze dwie wypłaty w miesiącu, a później 2,30%, min. 5,00 zł, jeśli klient spełnia warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. Oprocentowanie konta: 0,00% 
9. ING Bank Śląski - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł. W przeciwnym razie opłata to 7 zł. Limit dla użytkowników od 18 do 26 roku życia to 200 zł/m-c.
Bank w ramach promocji płaci 110 zł premii, gdy nowy klient do 30 września 2021 r. otworzy konto osobiste z rachunkiem oszczędnościowym i kartą przez Internet oraz do 31 grudnia 2021 r. wykona transakcje za min. 1000 zł opłacone BLIK-iem, portfelem mobilnym lub kartą wydaną do konta. Dodatkowo można zyskać 50 zł, jeśli trzy z wykonanych transakcji zrobiono BLIK-iem w Internecie (do 31 grudnia 2021 r.), na konto klienta wpłynęło min. 1000 zł miesięcznie (przez trzy dowolne miesiące do 31 grudnia 2021 r.) oraz klient otworzył cel oszczędnościowy (do 31 grudnia 2021 r.) i na koniec grudnia 2021 r. posiada ten cel z saldem min. 300 zł. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewu natychmiastowego: 5 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce: 5 zł (wyjątek: 0 zł za każdą operację w bankomatach ING i PlanetCash oraz pierwszą w miesiącu wypłatę z innych bankomatów). Oprocentowanie konta: 0,00% 
10. Getin Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie 9 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Koszt przelewu natychmiastowego: 5 zł. Wypłata gotówki z bankomatów Planet Cash: 0 zł. Wypłata ze pozostałych bankomatów w kraju: 3,5%, min. 5 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%

Stan na: 06.07.2020 r. 

Podsumowanie
Po sprawdzeniu powyższej tabeli rankingowej, można łatwo zauważyć, że w przypadku niektórych kont ich posiadacz zapłaci nawet 400 zł - 600 zł rocznie za korzystanie z nich. Na szczęście, są też rachunki zapewniające spory zysk. Najlepszym przykładem może być Konto Jakże Osobiste z Alior Banku. Ten dobrze znany rachunek oprócz dwóch bezpłatnych korzyści (np. wypłat z bankomatów za darmo i pięciu przelewów natychmiastowych miesięcznie za 0 zł) teraz zapewnia ciekawą promocję z premią 300 zł. Wspomniana nagroda jest wypłacana przez sześć miesięcy (6 x 50 zł), a warunki jej uzyskania prezentują się następująco:

 • 30 zł miesięcznie - wykonanie w miesiącu co najmniej 5 płatności kartą (o dowolnej wartości) oraz przynajmniej jednego logowania do aplikacji mobilnej
 • 20 zł miesięcznie - otrzymanie nagrody pierwszego stopnia (30 zł) i dodatkowo dokonanie w miesiącu minimum jednej transakcji w aplikacji mobilnej przy pomocy usługi ,,Bilety i parking” lub „Autostrady”

W nawiązaniu do drugiego z powyższych punktów, warto nadmienić, że Alior Bank jest jedną ze stosunkowo nielicznych instytucji, które umożliwiają zakup biletów komunikacji miejskiej i opłacanie parkingów przy pomocy swojej aplikacji mobilnej. Wśród banków z powyższego zestawienia, taką opcję przewiduje jeszcze Millennium Bank, Santander Bank Polska oraz BNP Paribas.

 

Ranking kont osobistych - lipiec 2021

Data publikacji: 2021.07.07 godz. 09:26

Każdy kolejny miesiąc przynosi nam nowe promocje dotyczące kont osobistych. Zdarzają się też aktualizacje tabel opłat i prowizji. Właśnie dlatego na początku lipca 2021 r. postanowiliśmy znów porównać konta dla naszego przykładowego klienta banku.

Ranking 22 kont osobistych dla klienta z przeciętnym dochodem 3 500 zł miesięcznie 

Dla przygotowania lipcowego rankingu założyliśmy, że nasz przykładowy klient:

 • otrzymuje co miesiąc 3 500 zł wpływów na swoje konto
 • posiada średnie saldo na poziomie 1 000 zł miesięcznie
 • 16 razy w miesiącu płaci kartą debetową za zakupy o łącznej wartości 900 zł miesięcznie
 • co miesiąc wykonuje przez Internet 4 przelewy zewnętrzne (ELIXIR)
 • w każdym miesiącu 7 razy wypłaca gotówkę z „obcych” bankomatów w Polsce (7 x poniżej 100 zł)

Dzięki poniższej tabeli można sprawdzić, jak wygląda roczny bilans kosztów i korzyści w przypadku najlepszych 10 spośród ponad dwudziestu porównywanych kont.

Nasza propozycja

Bank Credit Agricole
Konto dla Ciebie z Credit Agricole nadal jest najbardziej zyskowną propozycją dla naszego przykładowego klienta. Posiadacz tego rachunku łatwo otrzyma nawet 500 zł premii w czasie kolejnych 18 miesięcy. Nietrudno też uniknąć kosztów prowadzenia i obsługi wspomnianego konta.

nazwa konta bilans roczny bonus opłaty
1. Bank Credit Agricole - ranking kont
Credit Agricole
Konto dla Ciebie
+ 350 zł 350 zł 0 zł złóż wniosek
2. Alior Bank - ranking kont
Alior Bank
Konto Jakże Osobiste
+ 300 zł 300 zł 0 zł złóż wniosek
3. Bank Millennium - ranking kont
Bank Millennium
Konto 360°
+250 zł 250 zł 0 zł złóż wniosek
4. Santander Bank Polska S.A. - ranking kont
Santander Bank Polska
Konto Jakie Chcę
+ 216 zł 300 zł 84 zł złóż wniosek
5. BNP Paribas - ranking kont
BNP Paribas
Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat
+ 80 zł 200 zł 120 zł złóż wniosek
6. Citi Handlowy - ranking kont
Citi Handlowy
CitiKonto
+ 12 zł 300 zł 288 zł złóż wniosek
7. mBank - ranking kont
mBank
eKonto Osobiste
- 10 zł 200 zł 210 zł złóż wniosek
8. PEKAO S.A - ranking kont
Pekao SA
Konto Przekorzystne
- 200 zł 100 zł 300 zł złóż wniosek
9. ING Bank Śląski - ranking kont
ING Bank Śląski
Konto osobiste Direct
- 250 zł 110 zł 360 zł złóż wniosek
10. Getin Noble Bank - ranking kont
Getin Bank
Konto Proste Zasady
- 420 zł 0 zł 420 zł złóż wniosek

Szczegółowe dane dot. powyższych kont bankowych: 

1. Credit Agricole - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność mobilną i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność mobilną i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 9 zł/m-c.
W ramach promocji, bank wypłaca do 500 zł premii. Nagroda 50 zł jest przyznawana za otwarcie konta i wpływ min. 300 zł. Przez kolejne 18 miesięcy, bank zwraca też 3% płatności bezgotówkowych (do 25 zł miesięcznie). Warunkiem jest wykonanie miesięcznie min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Opłata za korzystanie z bankomatów banku: 0 zł. Opłata za korzystanie z pozostałych „obcych” bankomatów w Polsce: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
2. Alior Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli jednorazowy wpływ na konto wynosi min. 1500 zł/m-c - w przeciwnym razie 10 zł/m-c. Z opłaty są zwolnione osoby, które nie ukończyły 26 lat. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 300 zł/m-c - w przeciwnym razie 5 zł/m-c
W ramach promocji trwającej do 30 września 2021 r., bank wypłaca do 300 zł premii. Nagroda I stopnia w formie premii o wartości 30 zł miesięcznie wypłacanej przez 6 miesięcy. Warunkiem uzyskania tej premii jest wykonanie w miesiącu co najmniej pięciu płatności kartą płatniczą oraz przynajmniej jednego logowania miesięcznie do aplikacji mobilnej. Nagroda II stopnia jest wypłacana przez 6 miesięcy w częściach po 20 zł. Ta premia jest przeznaczona dla osób, które spełnią warunki wypłacenia nagrody I stopnia i dodatkowo co miesiąc dokonają min. jednej transakcji w aplikacji mobilnej przy pomocy usługi ,,Bilety i parking” lub „Autostrady”.
Klient może za darmo otrzymać dwie spośród wymienionych korzyści: 1% na koncie oszczędnościowym (do kwoty 10 000 zł), pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą, punkty dla graczy, limit na koncie bez odsetek przez 10 dni, zwrot 1% za płatności telefonem - do 20 zł miesięcznie, ubezpieczenie w podróży za granicą, pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance, pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną, pakiet wielowalutowy. Przyjęto, że klient wybiera darmowe wypłaty z krajowych bankomatów oraz limit na koncie bez odsetek. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą: 0 zł (w ramach pakietu dodatkowych korzyści). Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
3. Bank Millennium - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność BLIK i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata to 8 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIK-iem i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł/m-c. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty.  
W ramach promocji, osoba otwierająca konto może otrzymać do 300 zł bonusu. W tym celu trzeba podpisać umowę o Konto 360° z kartą do 19 lipca 2021 r. Pierwsza premia (250 zł) jest przyznawana za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł/m-c w sierpniu, wrześniu, październiku oraz listopadzie 2021 r., a także za wykonanie przynajmniej 1 płatności kartą lub BLIKIEM w tych miesiącach. Można też otrzymać 50 zł premii za otwarcie Konta 360° Junior dla dziecka do końca listopada 2021 r. Po założeniu Konta 360° Junior bank wypłaca też 100 zł na karcie podarunkowej goodie jeśli rodzic złoży wniosek w programie Dobry Start 300+ w Millenecie, a następnie do 30 września 2021 r. wraz z dzieckiem zainstaluje i aktywuje aplikację mobilną oraz wykona min. 1 płatność kartą wydaną do konta, BLIKIEM lub zbliżeniowo telefonem.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Opłata za korzystanie z bankomatów banku: 0 zł. Opłata za korzystanie z bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata to 1 zł. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty. Opłata za korzystanie z pozostałych „obcych” bankomatów w Polsce: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata to 5 zł. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty. Oprocentowanie konta: 0,00%
4. Santander Bank Polska - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł jeśli klient zapewni wpływ min. 500 zł i wykona co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł/m-c. Osoby w wieku do 26 lat są zwolnione z opłaty. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł jeśli klient zapewni wpływ min. 500 zł i wykona co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W przeciwnym razie opłata wynosi 8 zł/m-c. Klienta do 26 roku życia dotyczy tylko warunek związany z płatnościami bezgotówkowymi. 
Bank co miesiąc zwraca 1% płatności za rachunki (prąd, gaz, Internet, TV, telefon). Limit zwrotu to 25 zł/m-c i 300 zł/rok. Dodatkowo w ramach promocji bank przyznaje 300 zł premii. Warunki otrzymania premii 100 zł do spełnienia w sierpniu 2021: złożenie wniosku o konto do końca lipca, wpływ na konto min. 1000 zł, min. 1 transakcja bezgotówkowa na kwotę 10 zł, jednokrotne logowanie się do aplikacji Santander mobile. Warunki otrzymania premii 200 zł do spełnienia we wrześniu i październiku 2021 roku: takie same jak dla sierpnia.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów Santander Bank Polska: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów krajowych: 0 zł po wykupieniu pakietu kosztującego 7 zł/m-c lub w przypadku wypłaty BLIK - iem. Wypłata ze wszystkich krajowych bankomatów jest bezwarunkowo darmowa w przypadku klienta do 26 roku życia. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
5. BNP Paribas - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 10 zł/m-c
W ramach promocji, bank przyznaje premię o wartości 200 zł. Warunki otrzymania premii 100 zł na konto (do spełnienia w sierpniu 2021 r.): wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz zlecenie min. 1 przelewu (w GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Warunki otrzymania 100 zł w formie e-karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach Decathlon (do spełnienia we wrześniu 2021 r.): wykonanie min. 3 przelewów (w GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) i otrzymanie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
6. Citi Handlowy - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł. Opłata za użytkowanie karty debetowej: 0 zł 
W ramach promocji trwającej do 30 lipca 2021 r., bank przyznaje nowym klientom 300 zł na produkty Trybeco. Warunki otrzymania premii: otwarcie konta osobistego CitiKonto, dodanie karty do Google Pay lub Apple Pay, przelanie na konto 2 razy po 2000 zł/m-c, zalogowanie się do aplikacji Citi mobile. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów banku: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu - potem 8 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%.
7. mBank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 350 zł/m-c - w przeciwnym razie 7 zł/m-c
Bank w ramach promocji przez 4 miesiące przyznaje premię 50 zł miesięcznie osobom, które zasilą konto kwotą min. 1000 zł/m-c (jednorazowo) oraz wykonają w miesiącu min. 8 transakcji kartą lub BLIK-iem. Dodatkowe 50 zł można otrzymać za otwarcie konta przez e-dowód.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 2,5 zł (poniżej 100 zł). Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
8. Pekao SA - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (karta lub PeoPay), a na konto jednorazowo wpłynęło min. 500 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Opłata za użytkowanie karty debetowej: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (karta lub PeoPay), a na konto jednorazowo wpłynęło min. 500 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata wynosi 3 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.
Bank w ramach promocji dla nowych klientów trwającej do 14 lipca 2021 r., wypłaca 100 zł premii. W celu uzyskania nagrody, trzeba otworzyć Konto Przekorzystne z kartą debetową i aplikacją PeoPay, a także w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnić warunki aktywności, czyli zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł oraz wykonać 4 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów Pekao: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł za pierwsze dwie wypłaty w miesiącu, a później 2,30%, min. 5,00 zł, jeśli klient spełnia warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. Oprocentowanie konta: 0,00% 
9. ING Bank Śląski - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł. W przeciwnym razie opłata to 7 zł. Limit dla użytkowników od 18 do 26 roku życia to 200 zł/m-c.
Bank w ramach promocji płaci 110 zł premii, gdy nowy klient do 30 września 2021 r. otworzy konto osobiste z rachunkiem oszczędnościowym i kartą przez Internet oraz do 31 grudnia 2021 r. wykona transakcje za min. 1000 zł opłacone BLIK-iem, portfelem mobilnym lub kartą wydaną do konta. Dodatkowo można zyskać 50 zł, jeśli trzy z wykonanych transakcji zrobiono BLIK-iem w Internecie (do 31 grudnia 2021 r.), na konto klienta wpłynęło min. 1000 zł miesięcznie (przez trzy dowolne miesiące do 31 grudnia 2021 r.) oraz klient otworzył cel oszczędnościowy (do 31 grudnia 2021 r.) i na koniec grudnia 2021 r. posiada ten cel z saldem min. 300 zł. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce: 5 zł (wyjątek: 0 zł za każdą operację w bankomatach ING i PlanetCash oraz pierwszą w miesiącu wypłatę z innych bankomatów). Oprocentowanie konta: 0,00%
10. Getin Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie 9 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata gotówki z bankomatów Planet Cash: 0 zł. Wypłata ze pozostałych bankomatów w kraju: 3,5%, min. 5 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%

Stan na: 01.07.2021 r. 

Podsumowanie
Lipcowe porównanie kont osobistych potwierdza, że oferta banków jest konkurencyjna. To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla osób, które liczą na zyski z premii oraz bonusów. Warto odnotować, że w przypadku czterech najlepszych kont roczny zysk przekracza 200 zł. Największy zysk w kwocie 350 zł w ciągu roku wygenerowało Konto dla Ciebie z Credit Agricole. To już kolejna wygrana tego rachunku, który nadal zapewnia łatwą do uzyskania premię o maksymalnej wartości 500 zł (w ciągu 18 miesięcy).

Warto dodać, że w rankingowym przykładzie przyjęliśmy, że klient wybiera największy możliwy zwrot za zakupy, który jest przyznawany pod warunkiem wykonania w miesiącu minimum 10 płatności bezgotówkowych (kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIK-iem). Mowa o zwrocie 3% płatności bezgotówkowych (do 25 zł miesięcznie) w ciągu kolejnych 18 miesięcy. Trzeba podkreślić, że już na wstępie posiadacz Konta dla Ciebie otrzymuje 50 zł za otwarcie tego rachunku i spełnienie prostego warunku w postaci zapewnienia wpływu min. 300 zł na rachunek.

Bardzo dobry wynik Konta dla Ciebie z banku Credit Agricole to również efekt łatwo dostępnych zwolnień z typowych kosztów. Wpływ na poziomie min. 1 000 zł miesięcznie i co najmniej 1 płatność bezgotówkowa w miesiącu to warunki, które zapewniają brak regularnych opłat za konto i kartę oraz darmowe korzystanie ze wszystkich bankomatów na terenie Polski. Otwórz Konto dla Ciebie »

Ranking kont osobistych - czerwiec 2021 r

Data publikacji: 2021.06.02 godz. 14:00

Wcześniejsze rankingi rachunków osobistych potwierdziły, że warunki różnych promocji mogą zmieniać się co miesiąc. Właśnie dlatego na początku czerwca eksperci eBroker.pl znów przygotowali ranking kont oszczędnościowo - rozliczeniowych dla typowego klienta banku.

Ranking 22 kont osobistych dla klienta z przeciętnym miesięcznym wpływem (3500 zł).

 Zgodnie z założeniami, taka osoba:

- otrzymuje co miesiąc 3500 zł wpływu na swoje konto
- posiada średnie saldo na poziomie 1000 zł miesięcznie
- 16 razy w miesiącu płaci kartą debetową za zakupy o łącznej wartości 900 zł miesięcznie
- co miesiąc wykonuje przez Internet 4 przelewy zewnętrzne (ELIXIR)
- w każdym miesiącu 7 razy wypłaca gotówkę z „obcych” bankomatów w Polsce (7 x poniżej 100 zł)

Wyniki zaprezentowane w poniższej tabeli potwierdzają, że przeciętny klient banku rocznie może otrzymać całkiem sporą premię. Mowa o sumie wynoszącej nawet 350 zł.

Nasza propozycja

Bank Credit Agricole
Dzięki nowej promocji, Bank Credit Agricole stał się liderem na rynku kont osobistych. Konto dla Ciebie oprócz 50 zł dla nowych klientów (za samo podpisanie umowy i wpływ min. 300 zł), zapewnia też trwający 18 miesięcy zwrot 3% transakcji bezgotówkowych (do 25 zł miesięcznie).

 

bilans roczny bonus opłaty
1. Bank Credit Agricole - ranking kont
Konto dla Ciebie
350 zł 350 zł 0 zł złóż wniosek
2. Bank Millennium - ranking kont
Konto 360° BONUS
eBroker Partner
300 zł 300 zł 0 zł złóż wniosek
3. Santander Bank Polska S.A. - ranking kont
Konto Jakie Chcę
216 zł 300 zł 84 zł złóż wniosek
4. BNP Paribas - ranking kont
Konto Otwarte na Ciebie z
Kartą Otwartą na Świat
130 zł 250 zł 120 zł złóż wniosek
5. Citi Handlowy - ranking kont
CitiKonto
12 zł 300 zł 288 zł złóż wniosek
6. Alior Bank - ranking kont
Konto Jakże Osobiste
0 zł 0 zł 0 zł złóż wniosek
7. mBank - ranking kont
eKonto Osobiste w
promocji
- 10 zł 200 zł 210 zł złóż wniosek
8. PEKAO S.A - ranking kont
Konto Przekorzystne
- 200 zł 100 zł 300 zł złóż wniosek
9. ING Bank Śląski - ranking kont
Konto Osobiste Direct
- 250 zł 110 zł 360 zł złóż wniosek
10. Getin Noble Bank - ranking kont
Konto Proste Zasady
- 420 zł 0 zł 420 zł złóż wniosek

1. Credit Agricole - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność mobilną i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł/m-c. 
Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność mobilną i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 9 zł/m-c.
W ramach promocji, bank wypłaca do 500 zł premii. Nagroda 50 zł jest przyznawana za otwarcie konta i wpływ min. 300 zł. Przez kolejne 18 miesięcy, bank zwraca też 3% płatności bezgotówkowych (do 25 zł miesięcznie). Warunkiem jest wykonanie miesięcznie min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł
Opłata za korzystanie z bankomatów banku: 0 zł
Opłata za korzystanie z pozostałych „obcych” bankomatów w Polsce: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł.
Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
2. Millennium Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność BLIK i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata to 8 zł/m-c.
Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIK-iem i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł/m-c. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty.  W ramach promocji, osoba otwierająca konto może otrzymać do 400 zł bonusu. W tym celu trzeba złożyć wniosek o Konto 360° z kartą do 7 czerwca 2021 r. Za założenie konta bank wypłaca 50 zł w formie e-kodu do wykorzystania w Biedronce. Kolejna premia (150 zł) jest przyznawana za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł/m-c w czerwcu, lipcu, sierpniu oraz we wrześniu 2021 r., a także za wykonanie przynajmniej 1 płatności kartą lub BLIKIEM w tych miesiącach (dodatkowe 100 zł). Można też otrzymać 100 zł premii za podpisanie umowy pożyczki gotówkowej.  
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł
Opłata za korzystanie z bankomatów banku: 0 zł
Opłata za korzystanie z bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata to 1 zł. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty.  
Opłata za korzystanie z pozostałych „obcych” bankomatów w Polsce: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata to 5 zł. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty.  
Oprocentowanie konta: 0,00%
3. Santander Bank Polska - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł jeśli klient zapewni wpływ min. 500 zł i wykona co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł/m-c. Osoby w wieku do 26 lat są zwolnione z opłaty. 
Opłata za użytkowanie karty: 0 zł jeśli klient zapewni wpływ min. 500 zł i wykona co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W przeciwnym razie opłata wynosi 8 zł/m-c. Klienta do 26 roku życia dotyczy tylko warunek związany z płatnościami bezgotówkowymi. 
Bank co miesiąc zwraca 1% płatności za rachunki (prąd, gaz, Internet, TV, telefon). Limit zwrotu to 25 zł/m-c i 300 zł/rok. Dodatkowo w ramach promocji bank przyznaje 300 zł premii. Warunki otrzymania premii 100 zł do spełnienia w lipcu 2021: złożenie wniosku o konto do końca czerwca, wpływ na konto min. 1000 zł, min. 1 transakcja bezgotówkowa na kwotę 10 zł, jednokrotne logowanie się do aplikacji Santander mobile. Warunki otrzymania premii 200 zł do spełnienia w sierpniu i wrześniu 2021 roku: takie same jak dla lipca.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł
Wypłata z bankomatów Santander Bank Polska: 0 zł
Wypłata z pozostałych bankomatów krajowych: 0 zł po wykupieniu pakietu kosztującego 7 zł/m-c lub w przypadku wypłaty BLIK - iem. Wypłata ze wszystkich krajowych bankomatów jest bezwarunkowo darmowa w przypadku klienta do 26 roku życia. 
Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
4. BNP Paribas - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c
Opłata za użytkowanie karty: 10 zł/m-c
W ramach promocji (dostępnej do 6 czerwca 2021 r.), bank przyznaje premię o wartości 250 zł. Warunki do spełnienia w czerwcu i lipcu 2021 roku to: wykonanie min. 1 przelewu (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile), wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą, otrzymanie wpływów na konto na łączną kwotę min. 1000 zł.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł
Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł 
Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
5. Citi Handlowy - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł
Opłata za użytkowanie karty debetowej: 0 zł 
W ramach promocji trwającej do 30 lipca 2021 r., bank przyznaje nowym klientom 300 zł na produkty Trybeco. Warunki otrzymania premii: otwarcie konta osobistego CitiKonto, dodanie karty do Google Pay lub Apple Pay, przelanie na konto 2 razy po 2000 zł/m-c, zalogowanie się do aplikacji Citi mobile. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł.
Wypłata z bankomatów banku: 0 zł 
Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu - potem 8 zł 
Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%.
6. Alior Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli jednorazowy wpływ na konto wynosi min. 1500 zł/m-c - w przeciwnym razie 10 zł/m-c. Z opłaty są zwolnione osoby, które nie ukończyły 26 lat.
Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 300 zł/m-c - w przeciwnym razie 5 zł/m-c
Klient może za darmo otrzymać dwie spośród wymienionych korzyści: 1% na koncie oszczędnościowym (do kwoty 10 000 zł), pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą, punkty dla graczy, limit na koncie bez odsetek przez 10 dni, zwrot 1% za płatności telefonem - do 20 zł miesięcznie, ubezpieczenie w podróży za granicą, pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance, pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną, pakiet wielowalutowy. Przyjęto, że klient wybiera darmowe wypłaty z krajowych bankomatów oraz limit na koncie bez odsetek. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł
Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą: 0 zł (w ramach pakietu dodatkowych korzyści). 
Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
7. mBank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. 
Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 350 zł/m-c - w przeciwnym razie 7 zł/m-c
Bank w ramach promocji przez 4 miesiące przyznaje premię 50 zł miesięcznie osobom, które zasilą konto kwotą min. 1000 zł/m-c (jednorazowo) oraz wykonają w miesiącu min. 8 transakcji kartą lub BLIK-iem.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł.
Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 2,5 zł (poniżej 100 zł). 
Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
8. PEKAO S.A. - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (karta lub PeoPay), a na konto jednorazowo wpłynęło min. 500 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.
Opłata za użytkowanie karty debetowej: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (karta lub PeoPay), a na konto jednorazowo wpłynęło min. 500 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata wynosi 3 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.
Bank w ramach promocji dla nowych klientów trwającej do 14 lipca 2021 r., wypłaca 100 zł premii. W celu uzyskania nagrody, trzeba otworzyć Konto Przekorzystne z kartą debetową i aplikacją PeoPay, a także w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnić warunki aktywności, czyli zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł oraz wykonać 4 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł
Wypłata z bankomatów Pekao: 0 zł 
Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł za pierwsze dwie wypłaty w miesiącu, a później 2,30%, min. 5,00 zł, jeśli klient spełnia warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. 
Oprocentowanie konta: 0,00%
9. ING Bank Śląski - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c
Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł. W przeciwnym razie opłata to 7 zł. Limit dla użytkowników od 18 do 26 roku życia to 200 zł/m-c.
Bank w ramach promocji płaci 110 zł premii, gdy nowy klient do 30 czerwca 2021 r. otworzy konto osobiste z kartą przez Internet i do 30 września 2021 r. wykona transakcje za min. 1000 zł opłacone BLIK-iem lub kartą wydaną do konta. Dodatkowo można zyskać 50 zł, jeśli trzy z wykonanych transakcji zrobiono BLIK-iem w Internecie (do 30 września 2021 r.), na konto klienta wpłynęło min. 1000 zł miesięcznie (przez trzy miesiące do 30 września 2021 r.) oraz klient otworzył cel oszczędnościowy (do 30 czerwca 2021 r.), wykonał na niego min. 3 przelewy (co najmniej 100 zł każdy) i na koniec września 2021 r. posiada ten cel z saldem min. 300 zł. Klient spełnia warunki otrzymania tylko pierwszej premii (110 zł). 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł
Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce: 5 zł (wyjątek: 0 zł za każdą operację w bankomatach ING i PlanetCash oraz pierwszą w miesiącu wypłatę z innych bankomatów)
Oprocentowanie konta: 0,00% 
10. Getin Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie 9 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.
Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł
Wypłata gotówki z bankomatów Planet Cash: 0 zł
Wypłata ze pozostałych bankomatów w kraju: 3,5%, min. 5 zł 
Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%

 Podsumowanie:

Czerwcowa analiza ekspertów eBroker.pl potwierdza, że przeciętny klient banku może o wiele łatwiej otrzymać pokaźną premię niż osoba z niskim dochodem. W przypadku zwycięskiego konta z Credit Agricole, roczny zysk wyniósł aż 350 zł (przy zerowym koszcie dla posiadacza rachunku). Warto podkreślić, że jest to wynik w skali roku. Posiadacz Konta dla Ciebie z Credit Agricole może bowiem nawet przez kolejne 18 miesięcy otrzymywać 3% zwrotu za transakcje bezgotówkowe (do 25 zł miesięcznie). Do zwrotu za zakupy wynoszącego maksymalnie 450 zł (25 zł/m-c x 18 miesięcy), trzeba też dodać 50 zł nagrody za otwarcie wyróżnionego przez nas konta i wpływ min. 300 zł.

Co ważne, warunki naliczenia najwyższego możliwego zwrotu wcale nie są restrykcyjne. Wystarczy wykonanie co najmniej 10 płatności miesięcznie kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Dla klientów, którzy mało płacą bezgotówkowo, Credit Agricole przewidział niższe limity premii powiązane z mniejszymi wymaganiami co do płatności za zakupy.

Warto też nadmienić, że Konto dla Ciebie pozwala na łatwe uniknięcie comiesięcznych kosztów. Jeśli klient wykona przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność mobilną miesięcznie, a jego łączne wpływy na konto wynoszą min. 1000 zł/m-c, to bank nie naliczy regularnych opłat za rachunek i kartę, a także korzystanie z krajowych bankomatów.

Ranking kont osobistych - maj 2021

Data publikacji: 2021.05.11 godz. 12:21

Oferta kont osobistych zmienia się praktycznie co miesiąc. Chodzi zwłaszcza o aktualne promocje. Właśnie dlatego w maju sprawdziliśmy najlepsze propozycje dla osoby ze średnim dochodem.

Ranking 21 kont osobistych dla klienta z wpływami 3 500 zł/ mies.

Do majowego rankingu przyjęliśmy, że nasz przykładowy klient:

 • otrzymuje co miesiąc 3 500 zł wpływów na swoje konto
 • posiada średnie saldo na poziomie 1 000 zł miesięcznie
 • 16 razy w miesiącu płaci kartą debetową za zakupy o łącznej wartości 900 zł
 • co miesiąc wykonuje przez Internet 4 przelewy zewnętrzne (ELIXIR)
 • w każdym miesiącu 7 razy wypłaca gotówkę z „obcych” bankomatów w Polsce (7 x poniżej 100 zł)

Poniższa tabela przedstawia bilans roczny dla 10 najlepszych kont, czyli relację potencjalnych zysków z premii i promocji, a opłat. Warto odnotować, że tylko sześć kont wygenerowało jakikolwiek zysk dla nowego klienta. 

Nasza propozycja

Bank Credit Agricole
Konto dla Ciebie w promocji to nowa i bardzo ciekawa oferta. Credit Agricole oferuje do 500 zł premii i w łatwy sposób można otrzymać zwolnienie z comiesięcznych opłat. Dodatkowo klient może samemu można wybrać jeden z 3 wariantów premii.

nazwa konta bilans roczny bonus opłaty
1. Bank Credit Agricole - ranking kont
Credit Agricole
Konto dla Ciebie
+ 350 zł 350 zł 0 zł złóż wniosek
2. Bank Millennium - ranking kont
Bank Millennium
Konto 360° z BONUSem
+ 250 zł 250 zł 0 zł złóż wniosek
3. Alior Bank - ranking kont
Alior Bank
Konto Jakże Osobiste
+ 240 zł 240 zł 0 zł złóż wniosek
4. BNP Paribas - ranking kont
BNP Paribas
Konto Otwarte na Ciebie
+ 180 zł 300 zł 120 zł złóż wniosek
5. Santander Bank Polska S.A. - ranking kont
Santander Bank Polska
Konto Jakie Chcę
+ 166 zł 250 zł 84 zł złóż wniosek
6. Citi Handlowy - ranking kont
Citi Handlowy
CitiKonto
+ 12 zł 300 zł 288 zł złóż wniosek
7. mBank - ranking kont
mBank
eKonto Osobiste
- 10 zł 200 zł 210 zł złóż wniosek
8. PEKAO S.A - ranking kont
Pekao S.A.
Konto Przekorzystne
- 200 zł 100 zł 300 zł złóż wniosek
9. ING Bank Śląski - ranking kont
ING Bank Śląski
Konto osobiste Direct
- 250 zł 110 zł 360 zł złóż wniosek
10. Getin Noble Bank - ranking kont
Getin Bank
Konto Proste Zasady
- 420 zł 0 zł 420 zł złóż wniosek

Szczegółowe dane dot. powyższych kont osobistych: 

1. Credit Agricole - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność mobilną i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność mobilną i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 9 zł/m-c.
W ramach promocji, bank wypłaca do 500 zł premii. Nagroda 50 zł jest przyznawana za otwarcie konta i wpływ min. 300 zł. Przez kolejne 18 miesięcy, bank zwraca też 3% płatności bezgotówkowych (do 25 zł miesięcznie). Warunkiem jest wykonanie miesięcznie min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Opłata za korzystanie z bankomatów banku: 0 zł. Opłata za korzystanie z pozostałych „obcych” bankomatów w Polsce: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
2. Bank Millennium - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą/płatność BLIK i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata to 8 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c jeśli klient wykonał przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIK-iem i łączne wpływy na konto wynosiły min. 1000 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł/m-c. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty.  
W ramach promocji BONUS eBrokerPartner, osoba otwierająca konto może otrzymać do 250 zł bonusu. W tym celu trzeba złożyć wniosek o Konto 360° z kartą do 17 maja 2021 r. i podpisać umowę najpóźniej 25 maja 2021 r. Premia jest przyznawana za: zalogowanie się do aplikacji mobilnej (+50 zł), wykonanie w czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2021 r. min. 5 transakcji kartą lub BLIK (+100 zł) oraz zapewnienie wpływu min. 1000 zł miesięcznie w każdym z powyższych miesięcy (+100 zł). Można też otrzymać 250 zł premii za polecenie konta 5 osobom (5 x 50 zł). 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Opłata za korzystanie z bankomatów banku: 0 zł. Opłata za korzystanie z bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata to 1 zł. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty. Opłata za korzystanie z pozostałych „obcych” bankomatów w Polsce: 0 zł, jeśli zostały spełnione warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. W przeciwnym razie opłata to 5 zł. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty. Oprocentowanie konta: 0,00%
3. Alior Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli jednorazowy wpływ na konto wynosi min. 1500 zł/m-c - w przeciwnym razie 10 zł/m-c. Z opłaty są zwolnione osoby, które nie ukończyły 26 lat. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 300 zł/m-c - w przeciwnym razie 5 zł/m-c
W ramach promocji, bank zapewnia m.in. premię o wysokości 20 zł miesięcznie przez rok. Comiesięczne warunki otrzymania premii: wpływ min. 1500 zł, transakcje bezgotówkowe kartą o wartości min. 300 zł oraz 1 logowanie do aplikacji Alior Mobile. Bank wypłaca też premie za bilety komunikacji miejskiej, parkingi lub przejazdy autostradami (do 240 zł) oraz produkt kredytowy (do 240 zł). 
Klient może za darmo otrzymać dwie spośród wymienionych korzyści: 1% na koncie oszczędnościowym (do kwoty 10 000 zł), pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą, punkty dla graczy, limit na koncie bez odsetek przez 10 dni, zwrot 1% za płatności telefonem - do 20 zł miesięcznie, ubezpieczenie w podróży za granicą, pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance, pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną, pakiet wielowalutowy. Przyjęto, że klient wybiera darmowe wypłaty z krajowych bankomatów oraz limit na koncie bez odsetek. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą: 0 zł (w ramach pakietu dodatkowych korzyści). Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
4. BNP Paribas - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 10 zł/m-c
W ramach promocji, bank przyznaje premię o wartości do 300 zł (za trzy różne warianty aktywności). W wariancie 1 warunki do spełnienia w czerwcu, lipcu i sierpniu 2021 roku (3 x nagroda 100 zł) to: logowanie do bankowości elektronicznej, zlecenie 3 przelewów (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile) i zasilenie konta na łączną kwotę min. 1000 zł.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
5. Santander Bank Polska - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł jeśli klient zapewni wpływ min. 500 zł i wykona co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł/m-c. Osoby w wieku do 26 lat są zwolnione z opłaty. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł jeśli klient zapewni wpływ min. 500 zł i wykona co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W przeciwnym razie opłata wynosi 8 zł/m-c. Klienta do 26 roku życia dotyczy tylko warunek związany z płatnościami bezgotówkowymi. 
Bank co miesiąc zwraca 1% płatności za rachunki (prąd, gaz, Internet, TV, telefon). Limit zwrotu to 25 zł/m-c i 300 zł/rok. Dodatkowo w ramach promocji bank przyznaje 250 zł premii. Warunki otrzymania premii 100 zł do spełnienia w czerwcu 2021: złożenie wniosku o konto do końca maja, wpływ na konto min. 1000 zł, min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 250 zł, pięciokrotne logowanie się do aplikacji Santander mobile. Warunki otrzymania premii 150 zł do spełnienia w lipcu oraz sierpniu 2021 roku: takie same jak dla czerwca i dodatkowo min. 1 przelew natychmiastowy miesięcznie. Koszt przelewu natychmiastowego (0 zł) uwzględniono w obliczeniach. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów Santander Bank Polska: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów krajowych: 0 zł po wykupieniu pakietu kosztującego 7 zł/m-c lub w przypadku wypłaty BLIK - iem. Wypłata ze wszystkich krajowych bankomatów jest bezwarunkowo darmowa w przypadku klienta do 26 roku życia. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
6. Citi Handlowy - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł. Opłata za użytkowanie karty debetowej: 0 zł 
W ramach promocji trwającej, bank przyznaje nowym klientom 300 zł na produkty Trybeco. Warunki otrzymania premii: otwarcie konta osobistego CitiKonto, dodanie karty do Google Pay lub Apple Pay, przelanie na konto 2 razy po 2000 zł, zalogowanie się do aplikacji Citi mobile. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów banku: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu - potem 8 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%.
7. mBank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 350 zł/m-c - w przeciwnym razie 7 zł/m-c
Bank w ramach promocji przez 4 miesiące przyznaje premię 50 zł miesięcznie osobom, które zasilą konto kwotą min. 1000 zł/m-c (jednorazowo) oraz wykonają w miesiącu min. 8 transakcji kartą lub BLIK-iem.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 2,5 zł (poniżej 100 zł). Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%
8. Pekao S.A. - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (karta lub PeoPay), a na konto jednorazowo wpłynęło min. 500 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata wynosi 6 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Opłata za użytkowanie karty debetowej: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (karta lub PeoPay), a na konto jednorazowo wpłynęło min. 500 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata wynosi 3 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.
Bank w ramach promocji dla nowych klientów trwającej do 31 maja 2021 r., wypłaca 100 zł premii. W celu uzyskania nagrody, trzeba otworzyć Konto Przekorzystne z kartą debetową i aplikacją PeoPay, a także w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnić warunki aktywności, czyli zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł oraz wykonać 4 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów Pekao: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł za pierwsze dwie wypłaty w miesiącu, a później 2,30%, min. 5,00 zł, jeśli klient spełnia warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. Oprocentowanie konta: 0,00% 
9. ING Bank Śląski - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł. W przeciwnym razie opłata to 7 zł. Limit dla użytkowników od 18 do 26 roku życia to 200 zł/m-c.
Bank w ramach promocji płaci 110 zł premii, gdy nowy klient do 30 czerwca 2021 r. otworzy konto osobiste z kartą przez Internet i do 30 września 2021 r. wykona transakcje za min. 1000 zł opłacone BLIK-iem lub kartą wydaną do konta. Dodatkowo można zyskać 50 zł, jeśli trzy z wykonanych transakcji zrobiono BLIK-iem w Internecie (do 30 września 2021 r.), na konto klienta wpłynęło min. 1000 zł miesięcznie (przez trzy miesiące do 30 września 2021 r.) oraz klient otworzył cel oszczędnościowy (do 30 czerwca 2021 r.), wykonał na niego min. 3 przelewy (co najmniej 100 zł każdy) i na koniec września 2021 r. posiada ten cel z saldem min. 300 zł. Klient spełnia warunki otrzymania tylko pierwszej premii (110 zł). 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce: 5 zł (wyjątek: 0 zł za każdą operację w bankomatach ING i PlanetCash oraz pierwszą w miesiącu wypłatę z innych bankomatów). Oprocentowanie konta: 0,00% 
10. Getin Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie 9 zł/m-c. Opłata nie jest pobierana od klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata gotówki z bankomatów Planet Cash: 0 zł. Wypłata ze pozostałych bankomatów w kraju: 3,5%, min. 5 zł. Oprocentowanie konta osobistego: 0,00%

Stan na: 05.05.2021 r. 

Podsumowanie
W maju 2021 r. na szczególną uwagę zasługuje nowa, promocyjna oferta Credit Agricole. Ten bank aktualnie proponuje Konto dla Ciebie z premią. Jest to unikalna oferta, bo klient sam może wybrać, jaki poziom zwrotu za transakcje kartą chce otrzymać. Bez względu na wybrany wariant premii, klient na wstępie otrzymuje premię 50 zł za samo otwarcie konta i wpływy w kwocie min. 300 zł. Później klient otrzymuje nawet do 450 zł zwrotu za płatności kartą. Do wyboru są następujące warianty:

 • zwrot 50 zł za płatności bezgotówkowe (do 8,35 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, zwrot wymaga min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie)
 • zwrot 150 zł za płatności bezgotówkowe (do 12,50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy zwrot wymaga min. 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie)
 • zwrot 450 zł za płatności bezgotówkowe (do 25,00 zł miesięcznie przez 18 miesięcy zwrot wymaga min. 10 płatności bezgotówkowych miesięcznie)

W każdym z powyższych wariantów, bank zwraca 3% transakcji bezgotówkowych. Warto wybrać trzeci wariant z łączną premią za zakupy do 450 zł przez 18 miesięcy i 300 zł w ciągu roku. Do zwolnienia z opłaty za Konto dla Ciebie, kartę debetową i korzystanie z krajowych bankomatów nie trzeba natomiast wielu płatności bezgotówkowych. Wystarczy jedna taka płatność miesięcznie i wpływ min. 1000 zł.
Otwórz konto i odbierz do 500 zł premii z Kontem dla Ciebie »

 • Kredyt gotówkowy w Getin Noble Bank »
 • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
 • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
 • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »