Ranking kont osobistych

Ranking kont młodzieżowych - październik 2017

Data publikacji: 2017.10.24 godz. 11:20

Osoby młode korzystają z konta osobistego w inny sposób niż dorośli. Zazwyczaj nie mają regularnych wpływów na rachunek. Które banki oferują bezpłatne konta dla młodych? Sprawdź w rankingu!

Posiadanie konta osobistego jest obecnie normą nawet wśród młodych osób, które nie mają jeszcze regularnych dochodów i otrzymują tylko kieszonkowe. W ramach październikowego rankingu, sprawdziliśmy propozycje rachunków osobistych dla takich klientów banku. Według naszych założeń, przykładowa osoba poszukująca konta na kieszonkowe:

 • co miesiąc otrzymuje 200 zł na swój rachunek
 • posiada średnie miesięczne saldo na koncie wynoszące 0 zł
  (zakładamy, że całość środków jest wydawana lub wypłacana na początku miesiąca)
 • wykonuje 2 transakcje kartą debetową o łącznej wartości 40 zł/m-c
 • 2 razy w miesiącu wypłaca gotówkę z „obcych” bankomatów
 • co miesiąc zleca 3 przelewy zewnętrzne przez system bankowości internetowej

Po uwzględnieniu powyższych założeń okazuje się, że osiem rachunków będzie zupełnie darmowych i nie wygeneruje żadnych kosztów dla młodego klienta.

Nasza propozycja

Getin Noble Bank
Konto Proste Zasady dla osób w wieku 18 lat - 26 lat to nowa propozycja Getin Banku. Wspomniany bank oferuje młodym klientom rachunek, który jest zupełnie bezpłatny. Posiadacz Konta Proste Zasady od 18 lat do 26 lat, nie zapłaci za obsługę rachunku i karty debetowej, standardowe przelewy online i pobieranie gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

nazwa konta bilans roczny bonus opłaty
1. Getin Noble Bank - ranking kont
Getin Bank
Konto Proste Zasady od 18 lat do 26 lat
0 zł 0 zł 0 zł złóż wniosek
2. Nest Bank - ranking kont
Nest Bank
Nest Konto
0 zł 0 zł 0 zł złóż wniosek
3. Idea Bank - ranking kont
Idea Bank
Konto Idealne
0 zł 0 zł 0 zł złóż wniosek
4. Orange Finanse - ranking kont
Orange Finanse
Konto Osobiste
0 zł 0 zł 0 zł
5. BZ WBK - ranking kont
BZ WBK
Konto <20
0 zł 0 zł 0 zł
6. Bank Millennium - ranking kont
Bank Millennium
Konto 360° Student
0 zł 0 zł 0 zł złóż wniosek
7. Bank Millennium - ranking kont
Bank Millennium
Konto 360° Junior
0 zł 0 zł 0 zł
8. mBank - ranking kont
mBank
eKonto m dla osób w wieku 13 lat - 20 lat
0 zł 0 zł 0 zł
9. Bank Ochrony Środowiska - ranking kont
BOŚ Bank
EKOkonto bez Kosztów
- 60 zł 0 zł 60 zł
10. Credit Agricole - ranking kont
Credit Agricole
1 Konto
- 72 zł 0 zł 72 zł

Szczegółowe informacje dot. powyższych kont osobistych dla osób w wieku 18 - 26 r.ż.:

1. Getin Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c dla Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Po ukończeniu 26 lat, Klient zostanie zwolniony z opłaty, jeżeli wykonana przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie 8 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt krajowych przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%.
2. Nest Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty (pierwszej w banku): 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
3. Idea Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł 
Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
4. Orange Finanse - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
5. BZ WBK - konto <20 jest dedykowane dla klientów powyżej 13 lat. Obsługa konta i karty jest bezpłatna dla klientów w wieku 13 lat - 20 lat. Bank zwraca 10% za wydatki realizowane kartą MasterCard<20 na bilety do kina i teatru. Miesięczny limit zwrotu to 50 zł. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,70% dla salda do 3000 zł (nadwyżka powyżej 3000 zł - 0,00%). 
6. Bank Millennium - konto dla osób w wieku 18 lat - 26 lat. Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli w miesiącu wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie opłata 4 zł/m-c. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów Millennium: 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash: 0 zł, jeżeli w miesiącu wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie koszt wynosi 1 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów krajowych: 0 zł, jeżeli w miesiącu wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie koszt wynosi 5 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%.
7. Bank Millennium - konto dla osób w wieku 13 lat - 18 lat. Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli w miesiącu wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie opłata 4 zł/m-c. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów Millennium: 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash: 0 zł, jeżeli w miesiącu wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie koszt wynosi 1 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów krajowych: 0 zł, jeżeli w miesiącu wykonano przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową - w przeciwnym razie koszt wynosi 5 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
8. mBank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c
W ramach promocji, bank płaci dwie miesięcznie premie (2 x 55 zł) osobom, które w każdym miesiącu wykonają przynajmniej 8 transakcji kartą i zalogują się do bankowości mobilnej. Do promocji można przystąpić najpóźniej 30 listopada 2017 r.  
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,70%
9. BOŚ Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł. W przeciwnym razie opłata to 5 zł. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
10 . Credit Agricole - konto jest przeznaczone dla osób, które nie ukończyły 27 roku życia. Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 1 zł. W przeciwnym razie opłata to 2,90 zł.
W ramach promocji, Credit Agricole wypłaca premię o wartości 20 zł przez 10 kolejnych miesięcy osobom, które w każdym miesiącu zapewnią wpływy na konto wynoszące min. 500 zł i wykonają trzy przelewy za pomocą aplikacji CA24 Mobile. Do promocji można przystąpić najpóźniej 31 grudnia 2017 r. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK i Euronet: 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów krajowych: 5 zł. Po zapłaceniu 6 zł/m-c, klient może wypłacać gotówkę ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji. Oprocentowanie konta: 0,00%

Stan na: 15.10.2017 r. 

Podsumowanie
W ramach naszego październikowego rankingu, wzięliśmy pod uwagę bardzo różne propozycje kont osobistych dla młodego klienta. Naszym zdaniem, na szczególne wyróżnienie zasługuje nowa oferta Getin Banku. Mowa o Koncie Proste Zasady od 18 lat do 26 lat. Wspomniany rachunek zgodnie ze swoją nazwą, cechuje się bardzo prostą konstrukcją oferty. Młodzi klienci Getin Bank (w wieku od 18 lat do 26 lat), mogą liczyć na bezwarunkowe zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku. Takie osoby (podobnie jak posiadacze Konta Proste Zasady przeznaczonego dla starszych klientów), nie zapłacą również za standardowe przelewy wykonywane przez Internet, comiesięczną obsługę karty debetowej oraz wypłatę gotówki ze wszystkich krajowych bankomatów. Otwórz bezpłatne konto »
Warto wspomnieć, że posiadanie konta osobistego w Getin Banku, zapewnia dodatkowe korzyści dla młodych klientów. Takie osoby będą korzystały z bardzo dobrej bankowości internetowej oraz mobilnej. Getin Bank zachęca również najlepszą na rynku ofertą kont oszczędnościowych i lokat bankowych. Posiadacze Konta Proste Zasady od 18 lat do 26 lat, mogą wpłacać środki na rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem wynoszącym nawet 2,70%. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z systemu rabatów (np. 10% zniżki w Cinema City).
Sprawdź szczegóły »

Advertisement

Ranking kont osobistych premium - październik 2017

Data publikacji: 2017.10.10 godz. 10:58

Chcesz poczuć się w banku wyjątkowo? Otwórz konto premium! Wbrew powszechnej opinii takie konta nie muszą generować samych kosztów, a czasami nawet mogą pozwolić na pokaźny zysk!

Coraz większa liczba Polaków regularnie przebywa poza granicami kraju i tam wypłaca gotówkę z bankomatów. Dlatego przygotowaliśmy październikowy ranking kont osobistych, który uwzględnia sytuację dość zamożnej osoby często przebywającej za granicą. Taki przykładowy klient banku:

 • co miesiąc otrzymuje 7000 zł wpływu na rachunek
 • posiada średnie miesięczne saldo na koncie wynoszące 32 000 zł
 • wykonuje 5 transakcji kartą debetową o łącznej wartości 400 zł/mies. z czego:
  1. 300 zł/ mies. - wydatki związane z rozrywką
  2. 100 zł/mies. - pozostałe wydatki
 • 4 razy w miesiącu wypłaca gotówkę (min. 100 zł jednorazowo) z bankomatów krajowych należących do sieci banku lub sieci partnerskiej banku
 • 8 razy w miesiącu wypłaca pieniądze z „obcych” bankomatów krajowych (min. 100 zł jednorazowo)
 • 5 razy w miesiącu wypłaca środki z zagranicznych bankomatów (5 x równowartość 100 zł)
 • wykonuje 15 przelewów zewnętrznych miesięcznie (ELIXIR) przez system bankowości internetowej

Po uwzględnieniu powyższych założeń okazało się, że tylko jedno z analizowanych kont może zapewnić swojemu posiadaczowi wysoki roczny zysk.  

Nasza propozycja

Deutsche Bank Polska
Konto dbNET Premium to bardzo dobra propozycja nie tylko dla osób, które często przebywają poza granicami Polski. Wspomniany rachunek cechuje się brakiem opłat za prowadzenie do końca 2017 r. (bez żadnych dodatkowych warunków). Inne atuty konta dbNET Premium to bezwarunkowy brak miesięcznej opłaty za kartę debetową oraz brak opłat za korzystanie z krajowych i zagranicznych bankomatów. Warto również wspomnieć o dość wysokim oprocentowaniu środków (1,30%).

nazwa konta bilans roczny bonus opłaty
1. Deutsche Bank Polska - ranking kont
Deutsche Bank Polska
dbNET Premium
339 zł 339 zł 0 zł złóż wniosek
2. eurobank - ranking kont
eurobank
Konto Prestige
121 zł 180 zł 59 zł
3. Bank Ochrony Środowiska - ranking kont
BOŚ Bank
EKOkonto VIP
3 zł 3 zł 0 zł
4. BGŻ BNP Paribas - ranking kont
BGŻ BNP Paribas
Konto Maksymalne
0 zł 0 zł 0 zł
5. mBank - ranking kont
mBank
eKonto Plus
0 zł 0 zł 0 zł
6. eurobank - ranking kont
eurobank
Konto Active
-120 zł 180 zł 300 zł złóż wniosek
7. Bank BPS - ranking kont
Bank BPS
VIPKonto
-180 zł 0 zł 180 zł
8. Credit Agricole - ranking kont
Credit Agricole
Konto osobiste PROSTO oszczędzające PLUS
-195 zł 200 zł 395 zł
9. PKO Bank Polski - ranking kont
PKO Bank Polski
Konto Bez Granic
-215 zł 0 zł 215 zł złóż wniosek
10. Nest Bank - ranking kont
Nest Bank
Nest Konto
-300 zł 0 zł 300 zł złóż wniosek

Szczegółowe informacje dot. powyższych kont osobistych premium:

1. Deutsche Bank Polska - opłata za prowadzenie konta to 0 zł/m-c (bezwarunkowo) do 31 grudnia 2017 r. Od 1 stycznia 2018 r. do utrzymania zerowej opłaty będzie potrzebne spełnienie przynajmniej jednego z następujących warunków: wpływ na konto przynajmniej 5000 zł/m-c lub suma depozytów oraz inwestycji przynajmniej 50 000 zł. Niespełnienie powyższych warunków, będzie skutkowało naliczeniem opłaty równej 20 zł/m-c. 
Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie: 0 zł. Oprocentowanie konta: 1,30% (kapitalizacja miesięczna)
2. eurobank - opłata za prowadzenie konta to 21 zł/m-c. Bank nie pobiera opłaty za konto, jeżeli: suma wpływów na ROR wynosi min. 4000 zł/m-c lub średnie saldo konta wynosi min. 50 000 zł. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli kwota transakcji opłaconych bezgotówkowo to min. 500 zł/m-c. W przeciwnym razie, miesięczny koszt obsługi karty wynosi 4,90 zł (Visa Electron, MasterCard Debit Prestige).
W ramach programu „Rodzina i Przyjaciele”, bank zwraca 5% wydatków na rozrywkę, sport i rekreację. Limit zwrotu to 60 zł/m-c i 720 zł/rok. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł
Wypłata z bankomatów Eurobanku: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 1,9 zł (poniżej 100 zł). Oprocentowanie konta: 0,00%
3. BOŚ Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c jeśli wpływ na konto wynosi przynajmniej 5000 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata to 50 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,01%
4. BGŻ BNP Paribas - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 300 zł/m-c - w przeciwnym razie 12 zł/m-c. Z opłaty są zwolnione osoby, które nie ukończyły 26 lat. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
5. mBank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wpływ na konto wynosi min. 1000 zł/m-c - w przeciwnym razie 5 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c jeżeli w miesiącu wykonano przynajmniej pięć transakcji bezgotówkowych - w przeciwnym razie opłata 4 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 1,3 zł (poniżej 100 zł) 
Wypłata z zagranicznych bankomatów: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%.
6. eurobank - opłata za prowadzenie konta to 9 zł/m-c. Bank nie pobiera opłaty za konto, jeżeli: suma wpływów na ROR wynosi min. 1500 zł/m-c lub średnie saldo konta wynosi min. 15 000 zł lub na konto wpływa świadczenie z programu „Rodzina 500 Plus”. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli kwota transakcji opłaconych bezgotówkowo to min. 400 zł/m-c. W przeciwnym razie, miesięczny koszt obsługi karty wynosi 4,90 zł (Visa Electron, MasterCard Debit).
W ramach programu „Rodzina i Przyjaciele”, bank zwraca 5% wydatków na rozrywkę, sport i rekreację. Limit zwrotu to 60 zł/m-c i 720 zł/rok. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów Eurobanku: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 1,9 zł (poniżej 100 zł). Wypłata z zagranicznych bankomatów: 5 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
7. Bank BPS - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c jeśli wpływ na konto wynosi przynajmniej 10 000 zł/m-c - w przeciwnym razie opłata to 15 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
8. Credit Agricole - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c jeśli wartość wpływów na konto wynosi przynajmniej 1500 zł/m-c. W przeciwnym razie opłata to 9,90 zł/m-c. Dla osób poniżej 30 roku życia, limit wpływów jest obniżony do 1000 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli kwota transakcji opłaconych bezgotówkowo to min. 500 zł/m-c. W przeciwnym razie, miesięczny koszt obsługi karty wynosi 7,90 zł.
Bank wypłaca premię o wartości 100 zł osobom, które przeniosą konto z kartą i zapewnią wpływy wynoszące przynajmniej 1500 zł przez 3 kolejne miesiące. W przypadku wpływów wynoszących przynajmniej 3000 zł/m-c przez 3 kolejne miesiące, bonus wzrasta do 200 zł. Promocja z wyższą premią jest dostępna do 31 grudnia 2017 r.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Wypłata gotówki z bankomatów za granicą: 5 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%. 
9. PKO BP - opłata za prowadzenie konta: 17,90 zł. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%. 
10. Nest Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty (pierwszej w banku): 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Wypłata gotówki z bankomatów za granicą: 5 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%

Stan na: 04.10.2017 r. 

Podsumowanie
Po wykonaniu odpowiednich obliczeń okazało się, że tylko jedno z analizowanych kont może zapewnić spory zysk dla przykładowego klienta banku. Mowa o rachunku dbNET Premium z Deutsche Banku. Wspomniane konto stanowi świetny wybór dla wszystkich bardziej wymagających klientów. Osoby często wyjeżdzające za granicę, na pewno docenią fakt, że Deutsche Bank w ramach zwycięskiego konta nie pobiera opłat za obsługę bankomatów z całego świata. Warto również wspomnieć o braku miesięcznej opłaty za obsługę karty debetowej dołączonej do konta dbNET Premium. Kolejnym ciekawym akcentem jest promocja trwająca do końca 2017 r. W ramach tej specjalnej oferty, posiadacz konta dbNET Premium nie zapłaci za comiesięczną obsługę swojego rachunku. Później miesięczna opłata za konto będzie uzależniona od wpływów na rachunek lub sumy posiadanych depozytów oraz inwestycji.
Z punktu widzenia osób przechowujących w banku większe środki, ważną kwestią wydaje się oprocentowanie konta dbNET Premium. Wspomniane konto zapewnia stawkę oprocentowania wynoszącą 1,30% w skali roku. Takim oprocentowaniem obecnie nie może się pochwalić nawet wiele lokat i kont oszczędnościowych. Zwycięskie konto Deutsche Banku to jeden z najbardziej zyskownych ROR-ów, jakie obecnie znajdują się na polskim rynku. Dowiedz się więcej o rachunku dbNET Premium »

Advertisement

Ranking kont osobistych dla młodych - wrzesień 2017

Data publikacji: 2017.09.28 godz. 11:49

Darmowe konto dla młodego, aktywnego i podróżującego po świecie? To możliwe tylko w 2 bankach. Przed wyborem konta sprawdź ten ranking, ponieważ zły wybór może Cię kosztować setki złotych rocznie!

Młodzi klienci banków zwracają coraz większą uwagę na koszty wypłaty środków z zagranicznych bankomatów. Właśnie dlatego we wrześniu przeanalizowaliśmy ofertę kont dla „młodego podróżnika”. Zgodnie z naszymi założeniami, taka osoba:

 • ma 24 lata
 • co miesiąc otrzymuje 1100 zł na swoje konto
 • posiada średnie miesięczne saldo na koncie wynoszące 500 zł
 • wykonuje 4 transakcje kartą debetową o łącznej wartości 300 zł/miesiąc z czego:
  1. 100 zł na rozrywkę, restauracje, sport i rekreację
  2. 200 zł na pozostałe zakupy
 • 4 razy w miesiącu wypłaca gotówkę z „obcych” bankomatów w Polsce (każdorazowo wypłaty powyżej 100 zł)
 • 3 razy w miesiącu wypłaca gotówkę z zagranicznych bankomatów
 • co miesiąc zleca 2 przelewy zewnętrzne przez system bankowości internetowej

Po uwzględnieniu powyższych założeń okazuje się, że tylko dwa banki mogą zapewnić bezkosztowe prowadzenia konta dla młodego klienta.

Nasza propozycja

Alior Bank
Konto Jakże Osobiste to nowa propozycja Alior Banku, która zaraz po swoim debiucie zwyciężyła w naszym wrześniowym rankingu. Wspomniane konto cechuje się m.in. brakiem opłat za prowadzenie dla osób poniżej 26 roku życiu. Wszyscy posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wybrać dwa bezpłatne udogodnienia (np. darmowe wypłaty z krajowych bankomatów, darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów, zwrot 1% za płatności telefonem - do 20 zł miesięcznie).

nazwa konta bilans roczny bonus opłaty
1. Alior Bank - ranking kont
Alior Bank
Konto Jakże Osobiste
0 zł 0 zł 0 zł złóż wniosek
2. BGŻ BNP Paribas - ranking kont
BGŻ BNP Paribas
Konto Maksymalne
0 zł 0 zł 0 zł
3. mBank - ranking kont
mBank
eKonto Plus
-48 zł 0 zł 48 zł
4. Deutsche Bank Polska - ranking kont
Deutsche Bank Polska
dbNET Premium
-175 zł 5 zł 180 zł
5. Nest Bank - ranking kont
Nest Bank
Nest Konto
-180 zł 0 zł 180 zł złóż wniosek
6. T-Mobile Usługi Bankowe - ranking kont
T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile konto Freemium
-198 zł 90 zł 288 zł złóż wniosek
7. PKO Bank Polski - ranking kont
PKO Bank Polski
Konto Bez Granic
-215 zł 0 zł 215 zł złóż wniosek
8. Alior Bank - ranking kont
Alior Bank
Konto Internetowe
-240 zł 0 zł 240 zł złóż wniosek
9. eurobank - ranking kont
eurobank
Konto Prestige
-251 zł 60 zł 311 zł
10. eurobank - ranking kont
eurobank
Konto Active
-287 zł 60 zł 347 zł złóż wniosek

Szczegółowe informacje dot. powyższych kont bankowych: 

1. Alior Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c jeżeli jednorazowy wpływ na konto wynosi min. 1500 zł/m-c - w przeciwnym razie 10 zł/m-c. Z opłaty są zwolnione osoby, które nie ukończyły 26 lat. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 300 zł/m-c - w przeciwnym razie 5 zł/m-c. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie: 0 zł (w ramach pakietu dodatkowych korzyści). Klient może za darmo otrzymać dwie spośród wymienionych korzyści: 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, limit na koncie bez odsetek przez 10 dni, zwrot 1% za płatności telefonem - do 20 zł miesięcznie, ubezpieczenie w podróży za granicą, program Mastercard priceless specials, pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance, pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną. Oprocentowanie konta: 0,00%
2. BGŻ BNP Paribas - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi przynajmniej 300 zł/m-c - w przeciwnym razie 12 zł/m-c. Z opłaty są zwolnione osoby, które nie ukończyły 26 lat. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
3. mBank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c, jeżeli wpływ na konto wynosi min. 1000 zł/m-c - w przeciwnym razie 5 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c jeżeli w miesiącu wykonano przynajmniej pięć transakcji bezgotówkowych - w przeciwnym razie opłata 4 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 1,3 zł (poniżej 100 zł) 
Wypłata z zagranicznych bankomatów: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%.
4. Deutsche Bank Polska - opłata za prowadzenie konta to 0 zł/m-c (bezwarunkowo) do 31 grudnia 2017 r. Od 1 stycznia 2018 r. do utrzymania zerowej opłaty będzie potrzebne spełnienie przynajmniej jednego z następujących warunków: wpływ na konto przynajmniej 5000 zł/m-c lub suma depozytów oraz inwestycji przynajmniej 50 000 zł. Niespełnienie powyższych warunków, będzie skutkowało naliczeniem opłaty równej 20 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie: 0 zł. Oprocentowanie konta: 1,30% (kapitalizacja miesięczna)
5. Nest Bank - Opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty (pierwszej w banku): 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Wypłata gotówki z bankomatów za granicą: 5 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%.
6. T-Mobile Usługi Bankowe - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 200 zł. W przeciwnym razie opłata to 6 zł. Z opłaty są zwolnione osoby do 19 roku życia. Bank wypłaca premię o wartości 5% wartości transakcji (premia maksymalna 15 zł/m-c) przez pierwsze 6 miesięcy jeśli wartość transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 200 zł/m-c. Premię wypłaca się przez kolejne miesiące (po szóstym) jeśli klient posiada w banku produkt kredytowy. W obliczeniach przyjęto, że klient nie posiada takiego kredytu. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za korzystanie z bankomatów w kraju i za granicą: 6 zł (pierwsze trzy wypłaty w miesiącu - 0 zł). Oprocentowanie konta: 0,00%
7. PKO Bank Polski - opłata za prowadzenie konta: 17,90 zł. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
8. Alior Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł. W przeciwnym razie opłata to 6 zł. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku: 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów Euronet: 0 zł za wypłatę co najmniej 100 zł, 5 zł za wypłatę poniżej 100 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów krajowych: 5 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z zagranicznych bankomatów: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
9. eurobank - opłata za prowadzenie konta to 21 zł/m-c. Bank nie pobiera opłaty za konto, jeżeli: suma wpływów na ROR wynosi min. 4000 zł/m-c lub średnie saldo konta wynosi min. 50 000 zł. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli kwota transakcji opłaconych bezgotówkowo to min. 500 zł/m-c. W przeciwnym razie, miesięczny koszt obsługi karty wynosi 4,90 zł (Visa Electron, MasterCard Debit Prestige).
W ramach programu „Rodzina i Przyjaciele”, bank zwraca 5% wydatków na rozrywkę, sport i rekreację. Limit zwrotu to 60 zł/m-c i 720 zł/rok. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów Eurobanku: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 1,9 zł (poniżej 100 zł). Wypłata z zagranicznych bankomatów: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
10. eurobank - opłata za prowadzenie konta to 9 zł/m-c. Bank nie pobiera opłaty za konto, jeżeli: suma wpływów na ROR wynosi min. 1500 zł/m-c lub średnie saldo konta wynosi min. 15 000 zł lub na konto wpływa świadczenie z programu „Rodzina 500 Plus” (zwolnienie obowiązuje do końca września 2017 r.). Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli kwota transakcji opłaconych bezgotówkowo to min. 400 zł/m-c. W przeciwnym razie, miesięczny koszt obsługi karty wynosi 4,90 zł (Visa Electron, MasterCard Debit).
W ramach programu „Rodzina i Przyjaciele”, bank zwraca 5% wydatków na rozrywkę, sport i rekreację. Limit zwrotu to 60 zł/m-c i 720 zł/rok. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów Eurobanku: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 1,9 zł (poniżej 100 zł). Wypłata z zagranicznych bankomatów: 5 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%

Stan na: 20.09.2017 r. 

Podsumowanie
Konto Jakże Osobiste z Alior Banku odnotowało bardzo udany debiut na rynku. Niedługo po wprowadzeniu tego rachunku do oferty, zajął on pierwsze miejsce w naszym wrześniowym rankingu kont osobistych dla „młodego podróżnika”. Przyjęliśmy, że taka młoda osoba wybierze darmowe wypłaty z krajowych bankomatów i darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów jako dwa bonusy oferowane za 0 zł przez Alior Bank. Wspomniany bank proponuje również następujące korzyści do wyboru:

 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym
 • limit kredytowy na koncie bez odsetek przez 10 dni
 • zwrot 1% za płatności telefonem - do 20 zł miesięcznie
 • ubezpieczenie w podróży za granicą
 • program rabatowy Mastercard Priceless Specials
 • pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną

Każdy posiadacz Konta Jakże Osobistego, za darmo może wybrać dwa spośród wszystkich wymienionych bonusów. Opłata za każdy kolejny bonus wynosi tylko 3,50 zł/m-c. Oprócz takiego ciekawego systemu dopasowywania konta do potrzeb klienta, Alior Bank oferuje również zwolnienie z miesięcznej opłaty za rachunek dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia lub wpłacają na nie przynajmniej 1500 zł/m-c. Posiadacz Konta Jakże Osobistego uniknie opłaty za obsługę karty debetowej po wykonaniu transakcji bezgotówkowych o wartości 300 zł/m-c.
Otwórz Konto Jakże Osobiste i wybierz korzyści dla siebie »

Ranking kont osobistych - wrzesień 2017

Data publikacji: 2017.09.11 godz. 12:39

Aktywny klient może zyskać sporo pieniędzy na swoim koncie bankowym. Najlepszy bank dopuszcza nawet do 720 zł premii w rok! Sprawdź najlepsze konta osobiste. Na 4 z nich możesz zarobić!


Oferta bankowych premii w kontach osobistych z pewnością nie jest tak bogata, jak na przykład trzy lata temu. Mimo tego, aktywny posiadacz konta osobiste nadal może liczyć na spore zyski. Poniżej przedstawiamy założenia, jakimi kierowaliśmy się podczas przygotowania rankingu. Nasz "Kowalski":

 • otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 3200 zł/ mies. na swoje konto
 • posiada średnie saldo miesięczne na rachunku wynoszące 1000 zł
 • wykonuje 40 transakcji kartą debetową o łącznej wartości 1400 zł/mies. z czego:
  1. 800 zł na rozrywkę, restauracje, sport i rekreacje
  2. 400 zł na żywność i produkty gospodarcze
  3. 200 zł na paliwo
 • 1 raz/ mies. wypłaca gotówkę z bankomatów należących do sieci banku i sieci partnerskiej
 • 5 razy/ mies. wypłaca gotówkę z „obcych” bankomatów (każdorazowo wypłaty powyżej 100 zł)
 • zleca 2 przelewy wewnętrzne i 6 przelewów zewnętrznych przez system bankowości internetowej

Po uwzględnieniu powyższych założeń okazało się, że najlepsze konto zapewnia naszemu przykładowemu klientowi az 480 zł premii rocznie i nie generuje żadnych kosztów!  

Nasza propozycja

eurobank
Konto Active z oferty Eurobanku już wielokrotnie wygrywało rankingi eBroker.pl. Wspomniany rachunek jest rynkowym liderem między innymi ze względu na zwrot 5% wydatków dotyczących rozrywki, sportu i rekreacji. Ten zwrot może wynosić nawet 60 zł miesięcznie, czyli aż 720 zł rocznie. Konkurenci oferują znacznie niższe premie. Warto również wspomnieć o możliwości łatwego uniknięcia miesięcznych opłat za prowadzenie Konta Active.

nazwa konta bilans roczny bonus opłaty
1. eurobank - ranking kont
eurobank
Konto Active
480 zł 480 zł 0 zł złóż wniosek
2. eurobank - ranking kont
eurobank
Konto Prestige
228 zł 480 zł 252 zł
3. mBank - ranking kont
mBank
Konto standard w promocji
220 zł 280 zł 60 zł złóż wniosek
4. T-Mobile Usługi Bankowe - ranking kont
T-Mobile Usługi Bankowe
konto Freemium
36 zł 180 zł 144 zł złóż wniosek
5. Idea Bank - ranking kont
Idea Bank
Konto Idealne
0 zł 0 zł 0 zł złóż wniosek
6. Nest Bank - ranking kont
Nest Bank
Nest Konto
0 zł 0 zł 0 zł złóż wniosek
7. Orange Finanse - ranking kont
Orange Finanse
Konto Osobiste
0 zł 0 zł 0 zł
8. Getin Noble Bank - ranking kont
Getin Bank
Konto Getin Up
0 zł 0 zł 0 zł złóż wniosek
9. Bank Ochrony Środowiska - ranking kont
BOŚ Bank
EKOkonto bez Kosztów
0 zł 0 zł 0 zł
10. ING Bank Śląski - ranking kont
ING Bank Śląski
Konto Direct z Moim ING
-20 zł 100 zł 120 zł złóż wniosek

Szczegółowe informacje dot. powyższych kont bankowych:

1. eurobank - opłata za prowadzenie konta to 9 zł/m-c. Bank nie pobiera opłaty za konto, jeżeli: suma wpływów z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty na ROR wynosi min. 1500 zł/m-c lub średnie saldo konta wynosi min. 15 000 zł lub na konto wpływa świadczenie z programu „Rodzina 500 Plus” (zwolnienie obowiązuje do końca września 2017 r.).  Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli kwota transakcji opłaconych bezgotówkowo to min. 400 zł/m-c. W przeciwnym razie, miesięczny koszt obsługi karty wynosi 4,90 zł (Visa Electron, MasterCard Debit).
W ramach programu „Rodzina i Przyjaciele”, bank zwraca 5% wydatków na rozrywkę, sport i rekreację. Limit zwrotu to 60 zł/m-c i 720 zł/rok. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów Eurobanku: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 1,9 zł (poniżej 100 zł). Oprocentowanie konta: 0,00%
2. eurobank - opłata za prowadzenie konta to 21 zł/m-c. Bank nie pobiera opłaty za konto, jeżeli: suma wpływów na ROR wynosi min. 4000 zł/m-c lub średnie saldo konta wynosi min. 50 000 zł. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli kwota transakcji opłaconych bezgotówkowo to min. 500 zł/m-c. W przeciwnym razie, miesięczny koszt obsługi karty wynosi 4,90 zł (Visa Electron, MasterCard Debit Prestige).
W ramach programu „Rodzina i Przyjaciele”, bank zwraca 5% wydatków na rozrywkę, sport i rekreację. Limit zwrotu to 60 zł/m-c i 720 zł/rok. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata z bankomatów Eurobanku: 0 zł. Wypłata z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 1,9 zł (poniżej 100 zł). Oprocentowanie konta: 0,00%
3. mBank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł (promocyjna stawka obowiązująca do 31 marca 2020 r.)
Bank przez 5 miesięcy zwraca nowym klientom (osobom nieposiadającym konta w mBanku po 1 stycznia 2016 r.) 4% transakcji opłaconych kartą debetową oraz 4% płatności BLIK. Miesięczny limit zwrotu to 130 zł. Zwrot jest naliczany, gdy miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wyniesie przynajmniej 250 zł, jednorazowy wpływ na konto wyniesie przynajmniej 1000 zł/m-c i klient raz w miesiącu zaloguje się do bankowości mobilnej. Ostateczny termin przystąpienia do promocji to 10 styczeń 2017 r. W ramach promocji, bank gwarantuje też dwuletnią niezmienność opłat za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów i przelewy w PLN. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł (przynajmniej 100 zł) lub 1,3 zł (poniżej 100 zł). Podane warunki obowiązują przy wykupieniu usługi „Wypłaty ze wszystkich bankomatów” (koszt: 5 zł/m-c). Oprocentowanie konta: 0,00%
4. T-Mobile Usługi Bankowe - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 200 zł. W przeciwnym razie opłata to 6 zł. Z opłaty są zwolnione osoby do 19 roku życia.
Bank wypłaca premię o wartości 5% wartości transakcji (premia maksymalna 15 zł/m-c) przez pierwsze 6 miesięcy jeśli wartość transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 200 zł/m-c. Premię wypłaca się przez kolejne miesiące (po szóstym) jeśli klient posiada w banku produkt kredytowy. W obliczeniach przyjęto, że klient nie posiada takiego kredytu. 
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za korzystanie z bankomatów w kraju i za granicą: 6 zł (pierwsze trzy wypłaty w miesiącu - 0 zł). Oprocentowanie konta: 0,00%
5. Idea Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
6. Nest Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty (pierwszej w banku): 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
7. Orage Finanse - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%
8. Getin Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł. W przeciwnym razie opłata to 6,99 zł. Opłata nie jest pobierana od klientów w wieku do 28 lat. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów Euronet i PlanetCash: 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w kraju: 0 zł jeśli przelew na konto wyniesie m.in. 1000 zł/m-c i klient wykona transakcje bezgotówkowe o wartości przynajmniej 300 zł/m-c. Oprocentowanie konta: 0,00%.
9. BOŚ Bank - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł. W przeciwnym razie opłata to 5 zł. Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł. Oprocentowanie konta: 0,00%. 
10. ING Bank Śląski - opłata za prowadzenie konta: 0 zł/m-c. Opłata za użytkowanie karty: 0 zł/m-c, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł. W przeciwnym razie opłata to 7 zł. Limit dla użytkowników od 18 do 26 roku życia to 200 zł/m-c.
Premia o wysokości 100 zł jest przewidziana dla nowych posiadaczy Konta Direct, którzy zawrą umowę o ROR, konto oszczędnościowe oraz kartę do 18 października 2017 r., wykonają płatności kartą debetową lub aplikacją BLIK w określonym terminie (min. 1000 zł do 31 stycznia 2018 r.) i nie zrezygnują z konta do dnia wypłaty premii (28 lutego 2018 r.). Premię otrzymają osoby, które od 1 stycznia 2016 r. do 1 sierpnia 2017 r. nie posiadały ROR-u w ING Banku Śląskim.
Koszt przelewów internetowych (zewnętrznych i wewnętrznych): 0 zł. Prowizja za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 2,50 zł (0,00 zł za każdą operację w bankomatach ING i PlanetCash oraz pierwszą w miesiącu wypłatę z innych bankomatów). Bank do 18 października 2017 r. płaci 100 zł za skuteczne polecenie konta. Oprocentowanie konta: 0,00%

Stan na: 05.09.2017 r. 

Podsumowanie
Kolejna wygrana Eurobanku w rankingu kont dla aktywnych klientów, na pewno nie wzbudza zaskoczenia. Wspomniany bank oferuje bowiem korzystny program premii za płatności kartą, polegający na zwrocie 5% wydatków dotyczących sportu, rozrywki oraz rekreacji. W ramach tej premii z Eurobanku, można zarobić nawet 60 zł miesięcznie, czyli aż 720 zł rocznie! Konkurenci proponują znacznie niższe limity premii.
Dzięki wspomnianemu zwrotowi za płatności kartą, dwa konta oferowane przez Eurobank zajęły dwa pierwsze miejsca w naszym rankingu. Szczególnie polecamy zwycięski rachunek, czyli Konto Active. To konto jest ciekawą propozycją nie tylko ze względu na wysoką premię. Warto również wspomnieć o możliwości łatwego uniknięcia miesięcznych opłat za konto i kartę. Wystarczą do tego wpływy uzyskiwanego dochodu wynoszące min. 1500 zł/m-c i suma zakupów opłaconych kartą debetową na poziomie przynajmniej 400 zł/m-c. Niezależnie od wartości wpływów lub zakupów, Eurobank nie pobiera prowizji za wypłatę gotówki (dla wypłat powyżej 100 zł) ze wszystkich bankomatów w kraju. Otwórz Konto Active, płać kartą i zacznij zarabiać »

Advertisement

 • Pożyczka internetowa z prowizją 0% w Alior Bank »
 • Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank »
 • Pożyczka przymiarka w Alior Bank »
 • Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas »
 • Konto Direct z aplikacją Moje ING w ING Bank Śląski »
 • Konto Proste Zasady 18 do 26 lat w Getin Noble Bank »