A A A
drukuj

VeloBank kusi kontem z dużą premią

Data publikacji: 2023.09.28 godz. 14:34
OCENA
5.0/5

Powiew nowości na krajowym rynku bankowym jest zawsze mile widziany. Zwłaszcza wtedy, gdy nowy bank od razu posiada ciekawą ofertę dla konsumentów (na przykład kont i kredytów). Właśnie taka sytuacja dotyczy VeloBanku, który przekonuje do siebie coraz większą grupę klientów. Mocnym akcentem w ofercie tej instytucji jest na pewno konto osobiste, które teraz wyróżnia się sporą premią dla aktywnych klientów. W ramach naszego artykułu postanowiliśmy opisać zarówno promocję z nagrodą wynoszącą aż 600 zł, jak i samo VeloKonto, które może wzbudzać spore zainteresowanie klientów większych banków.

Fot: Velokonto

Uzyskanie maksymalnej nagrody nie jest trudne
Nowa promocja dla posiadaczy VeloKonta wzbudza spore zainteresowanie, więc nasz opis tego rachunku zaczynamy właśnie od informacji dotyczących sposobu otrzymania premii. Mowa o niemałej kwocie wynoszącej aż 600 zł. Takie premie są na rynku kont osobistych już prawdziwą rzadkością. Warto dodać, że aktualna promocja „Witaj w VeloBanku” przewiduje łatwe do spełnienia warunki. Do wspomnianej promocji można przystąpić do końca listopada br. Jest ona przeznaczona dla nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego w VeloBanku od 31 grudnia 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji.
Warunkiem przystąpienia do promocji jest otwarcie VeloKonta razem kontem oszczędnościowym VeloSkarbonka i udzielenie zgód marketingowych. Nagrodą dla uczestnika promocji będzie zwrot 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie wykonanych kartą debetową lub BLIK-iem. Bank wypłaca maksymalnie 100 zł w ciągu miesiąca (przez 6 miesięcy). Do „zgarnięcia” maksymalnej miesięcznej nagrody potrzebne są zatem transakcje bezgotówkowe o wartości 1000 zł, co nie powinno być problemem nawet dla osób z mniejszymi dochodami. Wypłata każdej miesięcznej nagrody nastąpi na rachunek oszczędnościowy VeloSkarbonka. Wspomniane konto oszczędnościowe dodatkowo zapewnia atrakcyjne oprocentowanie wynoszące 7% w skali roku dla kwoty do 3 000 zł.
Otwórz Velokonto i odbierz do 600 zł zwrotu na rachunek »

VeloKonto zachęca również brakiem opłaty za prowadzenie
Opisywana powyżej promocja, która należy do najbardziej atrakcyjnych na rynku, nie jest oczywiście jedynym atutem analizowanego konta. Warto zwrócić uwagę, że VeloKonto zapewnia między innymi zerową opłatę za:

  • comiesięczne prowadzenie rachunku bankowego
  • wpłaty i wypłaty z bankomatów przy pomocy systemu BLIK
  • wypłaty kartą z bankomatów Planet Cash w Polsce, a także ze wszystkich bankomatów w pozostałych krajach Unii Europejskiej
  • przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej

Jeżeli natomiast chodzi o koszty dotyczące karty debetowej, to wykonanie pięciu transakcji bezgotówkowych w miesiącu zwalnia klienta VeloBanku z opłaty za miesięczną obsługę „debetówki” (7 zł), a także z opłat za pobieranie gotówki z innych bankomatów krajowych niż urządzenia sieci Planet Cash (5 zł). Kolejną zachętą do założenia VeloKonta jest program poleceń, w ramach którego można zarobić 100 zł za każde skuteczne polecenie rachunku. Klient zakładający VeloKonto „z polecenia” zarobi natomiast 50 zł. Za każdym razem VeloKonto można otworzyć tak samo szybko. Do wyboru jest opcja otwarcia rachunku poprzez selfie, aplikację mObywatel lub podpisanie umowy wysłanej kurierem. Dowiedz się więcej na stronie banku »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »