Porównanie kont firmowych

Aktualne porównanie:

Wpływy: 2 000 zł/mies. Wydatki: 300 zł/mies.
52 kont firmowych z 20 banków
Zmień parametry
Rozwiń dodatkowe opcje
Wypłaty z bankomatów (mies.)
Przelewy (mies.)

Polecane

Konto Direct dla Firmy - ING Bank Śląski
ING Bank Śląski
Zysk z konta do 0,00 zł / rok
Koszty prowadzenia od 0,00 zł / mc
Najważniejsze parametry
 • 0zł za prowadzenie konta dla aktywnych przedsiębiorców Klient jest ''aktywny'', jeśli w miesiącu poprzedzającym miesiąc, za który naliczana jest opłata spełnił, co najmniej jeden z warunków : wykonał przelew należności dla ZUS lub US albo na konto firmowe wpłynęła, co najmniej kwota 2000,- zł,z tym, że do tej kwoty nie wlicza się kwot pochodzących z rachunków własnych firmy w jakimkolwiek banku lub instytucji finansowej. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 9 zł. Opłata za krajowy przelew internetowy w PLN wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł. Miesięczna opłata za kartę w wysokości 7 zł jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą i rozliczonych przez Bank w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim.
 • 0zł za przelewy dla aktywnych (dotyczy przelewów internetowych w PLN w kraju, za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, SORBNET lub BlueCash) Klient jest ''aktywny'', jeśli w miesiącu poprzedzającym miesiąc, za który naliczana jest opłata spełnił, co najmniej jeden z warunków : wykonał przelew należności dla ZUS lub US albo na konto firmowe wpłynęła, co najmniej kwota 2000,- zł,z tym, że do tej kwoty nie wlicza się kwot pochodzących z rachunków własnych firmy w jakimkolwiek banku lub instytucji finansowej. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 9 zł. Opłata za krajowy przelew internetowy w PLN wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł. Miesięczna opłata za kartę w wysokości 7 zł jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą i rozliczonych przez Bank w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim.
 • 0zł za wpłaty i wypłaty gotówki Klient jest ''aktywny'', jeśli w miesiącu poprzedzającym miesiąc, za który naliczana jest opłata spełnił, co najmniej jeden z warunków : wykonał przelew należności dla ZUS lub US albo na konto firmowe wpłynęła, co najmniej kwota 2000,- zł,z tym, że do tej kwoty nie wlicza się kwot pochodzących z rachunków własnych firmy w jakimkolwiek banku lub instytucji finansowej. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 9 zł. Opłata za krajowy przelew internetowy w PLN wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł. Miesięczna opłata za kartę w wysokości 7 zł jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą i rozliczonych przez Bank w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim.
 • 0zł za kartę do konta Klient jest ''aktywny'', jeśli w miesiącu poprzedzającym miesiąc, za który naliczana jest opłata spełnił, co najmniej jeden z warunków : wykonał przelew należności dla ZUS lub US albo na konto firmowe wpłynęła, co najmniej kwota 2000,- zł,z tym, że do tej kwoty nie wlicza się kwot pochodzących z rachunków własnych firmy w jakimkolwiek banku lub instytucji finansowej. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 9 zł. Opłata za krajowy przelew internetowy w PLN wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł. Miesięczna opłata za kartę w wysokości 7 zł jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą i rozliczonych przez Bank w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim.
Korzyści dla Ciebie
 • Bankowość internetowa Moje ING
 • Aplikacja mobilna Moje ING mobile
 • Karta do konta i nowoczesne płatności
 • Terminale płatnicze

Konta firmowe - pozostałe oferty

Bank Pocztowy - Pocztowe Konto Firmowe
Zysk z konta 0,00 zł / rok
Koszty prowadzenia 0.00 zł / mc
PEKAO S.A - Pakiet Mój Biznes Mobilny
Zysk z konta 0,00 zł / rok
Koszty prowadzenia 0.00 zł / mc
Raiffeisen Polbank - Wymarzone Konto dla Biznesu
Zysk z konta -26,89 zł / rok
Koszty prowadzenia 3.00 zł / mc
 • Pożyczka gotówkowa do 5000 zł w Getin Noble Bank »
 • Kredyt gotówkowy w Getin Noble Bank »
 • Konto dla młodych Mobi w ING Bank Śląski »