Santander Bank Polska S.A.

(5 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Santander Bank Polska S.A.

użytkownik
~ Maryjek  •  2019-09-03
Słaby bank, pobrano mi 20 zł prowizji za wypłatę z bankomatu tego banku, żenada, jesli to nie jest pomyłka, to likwiduje tam konto, bo to grabież w biały dzień
użytkownik
~ Kacper  •  2019-07-05
Bank oceniam zdecydowanie na plus.Santander w tej chwili chyba jako jedyny oferuje darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń (przy koncie KJCH). Oferują również częściowy zwrot za rachunki. Dodatkowo płacą jeszcze 80 zł. za otwarcie konta z polecenia. [Moderacja]
użytkownik
~ macek  •  2019-04-24
świetna oferta szczególnie teraz w promocji na 24 miesiące, dodatkowo dają 900 zł premii
użytkownik
~ Max  •  2019-03-21
Odkąd zrobili rebranding wiecznie nic nie działa, przelewy idą bardzo długo. Pobierane są olbrzymie kilku procentowe prowizje. Robią się duże sumy przy większych kwotach. W weekend nie ma co liczyć że zrobimy przelew czy wejdziemy do bankowości el... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kserkses  •  2018-10-27
W czasach BZWBK przelewy zagraniczne z Paypal były księgowane w ciągu 48 godzin. Obecnie trwa to trzy, czasami cztery dobry. Straty są znaczne. Przy kwotach po kilkanaście, czasem kilkadziesiąt tysięcy złotych, dzień lub dwa dni opóźnienia to wiel... zobacz całą opinię »

Produkty Santander Bank Polska S.A.

Kredyt gotówkowy oprocentowanie 12,49%, rata 119 zł przejdź do wniosku »
Konto Santander zysk z konta 400,00 zł/rok, koszty prowadzenia 0,00 zł/mc przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Santander Bank Polska S.A. »