A A A
drukuj

Czterocyfrowa premia do odebrania w Pekao SA dla przedsiębiorców

Data publikacji: 2021.12.22 godz. 09:08
OCENA
2.3/5

Kolejne podwyżki stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego oznaczają między innymi, że bankom komercyjnym wzrosną zyski z odsetek. Taka sytuacja może pozytywnie wpłynąć na wysokość premii przyznawanych posiadaczom kont rozliczeniowych - zarówno firmowych, jak i prywatnych. W przypadku rachunków dla firm, konkurencja dotycząca nowych promocji jest spora. Wiodące banki starają się bowiem przyciągnąć nowych posiadaczy kont firmowych. Ciekawą ofertę przygotował chociażby Bank Pekao SA. Mowa o promocji zawierającej nagrody o łącznej wartości nawet 1 200 zł.

Fot: Rachunek firmowy Pekao SA

Krajowe banki mocno konkurują ze sobą oferując wszelakie premie dla posiadaczy kont firmowych. Podobną promocję przygotował Bank Pekao SA. 

Nagrodę otrzymamy już po założeniu firmy i konta
W ramach swojej promocji powiązanej z Kontem Przekorzystnym Biznes, Bank Pekao SA przewidział spore zróżnicowanie nagród składających się na łączną kwotę 1200 zł. Mowa o premiach przyznawanych za:

  • założenie firmy za pośrednictwem wniosku w bankowości elektronicznej (nagroda: 200 zł)
  • otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes w trybie online (nagroda: 50 zł)
  • aktywność na nowo założonym koncie (warunki do spełnienia w ciągu kolejnych 3 miesięcy: zlecenie przelewu do ZUS na kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie, wykonanie kartą transakcji bezgotówkowej o wartości przynajmniej 100 zł miesięcznie i zlecenie przelewu innego niż do ZUS na kwotę minimum 100 zł miesięcznie przy pomocy aplikacji mobilnej PeoPay) - łączna nagroda za aktywność wynosi 200 zł
  • regularne wpływy na konto o wysokości co najmniej 5000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące (nagroda: 50 zł)
  • zawarcie umowy o terminal płatniczy i przyjęcie płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące (nagroda: 200 zł)
  • transakcje wymiany walut o łącznej wartości minimum 20 000 zł przez 3 kolejne miesiące (nagroda: 100 zł)
  • zawarcie umowy leasingu i wykonanie płatności raty leasingowej na rzecz Pekao Leasing (nagroda: 100 zł)
  • skorzystanie z oferty kredytu, pożyczki z gwarancją lub karty kredytowej od Pekao (nagroda: 100 zł, 200 zł lub 300 zł w zależności od kwoty kredytu, pożyczki lub limitu na karcie)

Dzięki dużemu zróżnicowaniu premiowanych czynności, sporą nagrodę może otrzymać nawet przedsiębiorca, który nie wybierze dodatkowych produktów z oferty Pekao SA. Samo założenie firmy z pomocą wspomnianego banku oraz spełnienie warunku aktywności i wpływów dla konta otwartego online, zapewnia premię o łącznej wysokości 500 zł. Sprawdź »

Roczne zwolnienie z opłat też jest ważnym atutem
Na atrakcyjność obecnej oferty Pekao SA dla firm wpływa także gwarancja braku wybranych opłat przez kolejne 12 miesięcy. Przedsiębiorca wybierający Konto Przekorzystne Biznes może być pewien, że nie zapłaci przez 12 miesięcy za prowadzenie tego rachunku oraz wydanie karty debetowej i korzystanie z niej. Drugi największy bank w Polsce dodatkowo zapewnia bezterminową gwarancję braku opłat za przelewy mobilne. To ważna kwestia, bo można oczekiwać, że przelewy zlecane poprzez aplikację mobilną będą coraz częstszym wyborem dla polskich firm. Akceptowanie płatności bezgotówkowych natomiast stało się już standardem na rynku. Warto zatem wspomnieć, że Pekao SA proponuje nawet półtoraroczne zwolnienie z miesięcznej opłaty za dzierżawę terminala płatniczego (12 miesięcy -zgodnie z założeniami Programu Polska Bezgotówkowa i dodatkowo 6 miesięcy w prezencie od Banku Pekao S.A.). Dowiedz się więcej »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »