A A A
drukuj

SKOK po szybkie pieniądze w 15 minut

Data publikacji: 2023.10.23 godz. 00:00
Ostatnia aktualizacja: 2023.10.23 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
3.2/5

Szybkie pożyczki internetowe to jeden z najpopularniejszych produktów finansowych w Polsce - zwłaszcza teraz, gdy wielu rodzinom trudno jest finansowo związać koniec z końcem. Wspomniane pożyczki najczęściej kojarzą się z ofertą firm pozabankowych oraz banków. Warto jednak wiedzieć, że od pewnego czasu pieniądze przez Internet szybko i sprawnie pożycza Kasa Stefczyka. Postanowiliśmy przyjrzeć się pożyczkowej ofercie tej znanej instytucji finansowej, która posiada już długą tradycję działania na polskim rynku.

Fot: Pieniądze

Pieniądze od „Stefczyka” otrzymamy szybko i bez formalności
Głównym atutem pożyczek internetowych ma być brak formalności oraz krótki czas wypłaty środków. W praktyce bywa czasem dość różnie z realizacją tych założeń. Jednak w przypadku oferty przygotowanej przez Kasę Stefczyka nie trzeba się obawiać o tempo wypłaty potrzebnych pieniędzy oraz konieczne formalności. Największa spółdzielcza Kasa w Polsce deklaruje bowiem możliwość otrzymania pieniędzy na konto bankowe nawet w ciągu 15 minut. Co więcej, do otrzymania Prostej Pożyczki online wystarcza wyłącznie dowód osobisty. Kasa Stefczyka nie wymaga, aby klient przedstawiał zaświadczenie o dochodach lub podobne dokumenty. Wystarcza tylko wypełnienie prostego wniosku przez Internet. Sprawdź ofertę »

Maksymalna kwota Prostej Pożyczki online wynosi 3000 zł. Natomiast minimalna dostępna do pożyczenia kwota to 1000 zł. Spłatę zadłużenia można sobie rozłożyć na okres wynoszący od 4 miesięcy do 36 miesięcy. Przy takim limicie pożyczanej sumy jak 3000 zł, trzyletni maksymalny okres kredytowania jest więcej niż wystarczający. Oczywiście, w razie potrzeby będzie można przedterminowo spłacić zadłużenie (w całości lub części). Klient nie zapłaci za to żadnej dodatkowej prowizji.

Niskie RRSO i prowizja 0%!
Sporą zachętą do skorzystania z oferty Kasy Stefczyka jest również niski koszt Prostej Pożyczki online. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi zaledwie 8,29%. To bardzo dobry wynik zważywszy na fakt, że konkurenci zwykle oferują niewielkie pożyczki gotówkowe z RRSO na poziomie 12,00% - 16,00%. Niski koszt analizowanej pożyczki to konsekwencja zerowej stawki prowizji i oprocentowania wynoszącego zaledwie 7,99%. Co ważne, klient może sam wybrać dzień spłaty miesięcznej raty. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość zapłacenia pierwszej raty pożyczkowej dopiero po upływie 60 dni od daty zawarcia umowy.

Warto dodać, że Kasa Stefczyka ma też ciekawą propozycję pożyczki o większej wartości. Osoby potrzebujące więcej niż 3000 zł, powinny się zapoznać z ofertą Pożyczki Online. Cechuje się ona rzeczywistą roczną stopą oprocentowania (RRSO) na poziomie 13,71%. W ramach Pożyczki Online można wnioskować nawet do 30 000 zł ze spłatą – od 4 do 60 miesięcy. Odpowiedni wniosek złożymy przez Internet tutaj »

 Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »