A A A
drukuj

Santander Consumer Bank proponuje jesień z kartą i nagrodami

Data publikacji: 2023.10.27 godz. 08:16

artykuł sponsorowany

OCENA
5.0/5

Santander Consumer Bank niedawno uruchomił ciekawy konkurs dla posiadaczy kart kredytowych. Wyjaśniamy, jak można zawalczyć o zdobycie atrakcyjnych nagród!

Fot: Konkurs Santander

Wartość zakupów dokonywanych przez Polaków zwykle wzrasta pod koniec roku (m.in. z powodu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia). Można przypuszczać, że więcej będą też wydawać posiadacze kart kredytowych obsługiwanych przez Santander Consumer Bank. Wspomniany bank niedawno uruchomił bardzo ciekawą promocję dla posiadaczy wydanych przez siebie kart kredytowych. Postanowiliśmy zatem wyjaśnić, w jaki sposób klienci SCB mogą zyskać atrakcyjne nagrody dzięki płaceniu kartą. Opisywana promocja to kolejny argument do skorzystania z „kartowej” oferty Santander Consumer Banku, która wydaje się atrakcyjna.

W konkursie wezmą udział wyłącznie klienci banku
Oferty promocyjne często są kierowane wyłącznie do nowych klientów banku. Warto zatem docenić fakt, że Santander Consumer Bank w ramach promocji „Jesień z kartą” nagradza swoich aktualnych klientów. Głównym wymogiem jest posiadanie karty kredytowej we wspomnianym banku i wypełnienie formularza rejestracyjnego przed 24 grudnia 2023 roku. Osoby nieposiadające jeszcze karty kredytowej od SCB mogą wybrać chociażby TurboKARTĘ. Jej aktywny posiadacz otrzyma zwrot za transakcje (m.in. w kawiarniach, restauracjach, myjniach samochodowych i na stacjach benzynowych) o wartości do 360 zł rocznie, a także będzie miał możliwość „zgarnięcia” bonu o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro.
Sprawdź ofertę TurboKARTY z voucherem 400 zł na Allegro »


Po rejestracji w promocji wystarczy tylko płacić kartą
Zasady promocji przygotowanej przez Santander Consumer Bank są nieskomplikowane, co zachęca do wzięcia w niej udziału. Po zgłoszeniu udziału poprzez formularz rejestracyjny lub infolinię (do 24 grudnia 2023 r.), klientowi wspomnianego banku pozostaje wykonanie kartą:

  • minimum 10 transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych na kwotę co najmniej 20 zł każda (kategoria I i II) lub
  • minimum 5 transakcji na kwotę co najmniej 20 zł każda w 5 różnych kategoriach zakupowych (kategoria III)

Wymienione kategorie uwzględniają odpowiednio: największą wartość wykonanych transakcji (kategoria I), największą liczbę transakcji (kat. II) oraz największą aktywność i największe zróżnicowanie transakcji (kat. III). W przypadku kategorii trzeciej, chodzi o wykonanie minimum pięciu transakcji w pięciu różnych kategoriach zakupowych. Z kolei w kategorii I oraz II, łączna liczba transakcji w jednym punkcie handlowym/usługowym nie może przekraczać 50% wszystkich wykonanych transakcji i dodatkowo klient nie może przekroczyć limitu 5 transakcji dziennie i 50 transakcji miesięcznie w tym samym punkcie usługowo - handlowym. Poza tym wykluczone z udziału w promocji zostały transakcje wykonane m.in. u bukmacherów oraz w kasynach, a także operacje zlecone przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal. Zaległości w spłacie karty o wartości wynoszącej ponad 50 zł lub dłuższe niż 10 dni przekreślają szanse na zdobycie atrakcyjnych nagród, dlatego w tym okresie warto szczególnie pilnować ustalony terminów spłaty karty.

Do wygrania między innymi bony o wartości 10 000 zł
Nagrody dla uczestników promocji „Jesień z kartą” na pewno można uznać za atrakcyjne. W puli 594 nagród znajdziemy:

  • 2 bony do RTV Euro AGD o wartości 10 000 zł każdy za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii I oraz II
  • 4 odkurzacze Dyson Gen5detect Absolute dla dwóch kolejnych uczestników w każdej z dwóch kategorii (kat. I oraz II)
  • 8 konsol PlayStation PS5 dla czterech kolejnych uczestników w każdej z dwóch kategorii (kat. I oraz II)
  • 30 słuchawek nausznych JBL TUNE 520 BT dla piętnastu kolejnych uczestników w każdej z dwóch kategorii (kat. I oraz II)
  • 300 eKart podarunkowych do Empiku o wartości 100 zł dla stu pięćdziesięciu kolejnych uczestników w każdej z kategorii (kat. I oraz II)

Z kolei zwycięzcy kategorii III zostaną nagrodzeni 250 bonami do Allegro o wartości 50 zł każdy. W przypadku kategorii trzeciej, nagrody będą przyznawane w pięciu rundach czasowych. W ciągu 30 dni od zakończenia każdej z nich, zwycięzcy otrzymają SMS-em kod do wykorzystania na Allegro. Natomiast wyniki dotyczące kategorii I oraz II (za okres do 24 grudnia 2023 r.) zostaną zatwierdzone 30 stycznia 2024 r. Wszystkie nagrody trafią do zwycięzców najpóźniej 20 lutego 2024 r. Pamiętajmy, że szybkie przystąpienie do promocji zwiększa szanse na ich zdobycie.
Tutaj zarejestrujesz się w konkursie Santander Consumer Banku »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »