A A A
drukuj

Zyskaj do 800 zł z Kartą Kredytową z Żubrem!

Data publikacji: 2023.03.08 godz. 13:28
OCENA
5.0/5

Karta Kredytowa z Żubrem to bardzo wybór. Teraz osoby korzystające z produktu Pekao mogą uzyskać premie nawet do wartości 800 zł.

Fot: karta kredytowa

Karta kredytowa może być bardzo dobrym sposobem na uzupełnienie luk w domowym budżecie. W obecnych czasach, takie sytuacje mogą pojawiać się częściej ze względu na szalejącą inflację. Bezpłatną odpowiedzią na wspomniany problem może być karta kredytowa. Posiadacze „kredytówki” nie zapłacą bowiem żadnych odsetek od transakcji bezgotówkowych pod warunkiem zwrotu środków przed końcem okresu bezodsetkowego. Osoby zainteresowane ofertą kart kredytowych, na pewno powinny wziąć pod uwagę Kartę Kredytową z Żubrem. Teraz ta bardzo dobra i sprawdzona oferta dodatkowo wyróżnia się nagrodą o wartości do 800 zł. Omawiamy zasady uzyskania tak wysokiej nagrody i jednocześnie prezentujemy pozostałe cechy, jakie ma Karta Kredytowa z Żubrem.

Posiadacz karty z Pekao nie zapłaci odsetek przez nawet 59 dni!
Wspomniane zalety kart kredytowych związane z możliwością darmowego pożyczenia pieniędzy są szczególnie widoczne w przypadku oferty Pekao. Karta Kredytowa z Żubrem posiada bowiem okres bezodsetkowy wynoszący aż do 59 dni. Wielu bankowych konkurentów Pekao pożycza środki bez odsetek tylko przez czas wynoszący 50 dni - 55 dni. Co więcej, Pekao przewiduje możliwość rozłożenia kwoty zakupów na 10 rat z oprocentowaniem 0%. Posiadacz Karty Kredytowej z Żubrem będzie mógł sprawdzać informacje o swoim aktualnym zadłużeniu i możliwości jego spłaty w przyjaznej aplikacji mobilnej.

800 zł do wydania w programie Bezcenne Chwile
Nagroda o maksymalnej wartości do 800 zł na pewno zwiększa atrakcyjność Karty Kredytowej z Żubrem . Tak wysoką premię mogą otrzymać osoby, które nie posiadają aktualnie karty kredytowej od Pekao i nie korzystają z programu Mastercard Bezcenne Chwile we wspomnianym banku. Pierwszym krokiem do otrzymania nagrody jest podpisanie umowy o Kartę Kredytową z Żubrem i rejestracja jej w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Na te formalności mamy czas do końca kwietnia 2023 roku. Warto jednak się pospieszyć, ponieważ liczba kart objętych cashbackiem została ograniczona do trzech tysięcy.
Co ważne, Pekao oferuje powitalny bonus wynoszący 6400 punktów w Programie Bezcenne Chwile (równowartość 80 zł) tym osobom, które wykonają nową kartą kredytową transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 250 zł. Termin spełnienia warunku to koniec miesiąca następującego po miesiącu, w którym Karta Kredytowa z Żubrem została zapisana do programu Bezcenne Chwile. Pozostałe 720 zł pod postacią punktów też nie jest trudne do uzyskania. Wystarczy w każdym z dziewięciu kolejnych miesięcy dokonywać Kartą Kredytową z Żubrem zakupów o wartości co najmniej 250 zł miesięcznie. Po spełnieniu tego warunku, klient Pekao otrzyma w ramach promocji 6400 punktów o wartości 80 zł.
Warto podkreślić, że każda z dziewięciu miesięcznych nagród jest odrębna. Tak więc, nieuzyskanie cashbacku w jednym miesiącu, nie przekreśla szans na otrzymanie następnych premii. Osoba biorąca udział w promocji łącznie może otrzymać do 64 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które odpowiadają sumie do 800 zł. Takie punkty można wymienić na nagrody. Przykładem są vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym Empik albo na stacji benzynowej Circle K. Dowiedz się więcej »

Karta Kredytowa z Żubrem może być zupełnie bezpłatna
Korzyści dla posiadacza Karty Kredytowej z Żubrem nie kończą się na długim okresie bezodsetkowym i opisywanej powyżej nagrodzie. Trzeba też zwrócić uwagę, że klient Pekao łatwo dostosuje Kartę Kredytową z Żubrem do swoich potrzeb. Do wyboru są bowiem trzy pakiety karty. W ramach pierwszego z nich (Pakietu Standard), opłata miesięczna za obsługę karty wynosi bezwarunkowo 0 zł. Mimo braku comiesięcznej opłaty, Karta Kredytowa z Żubrem w podstawowym wariancie zapewnia np. ubezpieczenie zakupów do 1000 zł i ubezpieczenie transakcji internetowych (suma ubezpieczenia: 1000 zł).
Posiadacz Karty Kredytowej z Żubrem w Pakiecie Standard dysponuje też opcją rozłożenia na nieoprocentowane raty zakupów o wartości do 1000 zł. Dwa pozostałe pakiety Karty Kredytowej z Żubrem (tzn. Pakiet Złoty oraz Pakiet Platynowy) zapewniają więcej korzyści i jednocześnie dają możliwość uniknięcia comiesięcznej opłaty jeśli aktywnie korzystamy z karty. Atrakcyjny wydaje się między innymi zwrot 2% za zakupy w Internecie oraz zwrot 5% wydatków na autostrady (dostępny w Pakiecie Platynowym). Sprawdź ofertę online »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »