A A A
drukuj

Zbieraj mile z kartą kredytową Pekao S.A.

Data publikacji: 2024.05.13 godz. 13:59

artykuł sponsorowany

OCENA
5.0/5

Już niebawem spora grupa Polaków wyruszy na wyczekiwane wakacje zagraniczne. Część z nich wybierze transport lotniczy. Warto wiedzieć, że Karta Kredytowa z Żubrem, która zdobyła sporą popularność na rynku, umożliwia zbieranie mil w największym programie lojalnościowym w Europie – Miles & More. Nowi i obecni posiadacze karty mogą dzięki temu zbierać mile za codzienne transakcje i wymieniać je na bilety lotnicze, pobyty w hotelach i inne nagrody.

Wyjaśnimy jak przystąpić do programu "Zbieram mile z Kartą Kredytową z Żubrem” oraz zaprezentujemy najważniejsze cechy Karty Kredytowej z Żubrem.

Fot: Miles & More i Pekao S.A.

 Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem mogą zbierać mile w programie Miles & More i wymieniać je m.in. na bilety lotnicze. 


Program Miles & More w Banku Pekao
Bank Pekao to obecnie jedyny bank w Polsce, który umożliwia zbieranie mil Miles & More oraz ochronę przed utratą ważności zgromadzonych mil zgodnie z założeniami programu. Nowi i obecni posiadacze wybranych kart kredytowych - Karty Kredytowej z Żubrem (w każdym pakiecie), Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite - mogą zbierać mile za transakcje po połączeniu karty z programem Miles & More za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Zebrane mile można wymieniać na bilety lotnicze
Mile zebrane za transakcje kartą, można później wymieniać na bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu oraz inne nagrody. Warto podkreślić, że mile gromadzimy za codzienne transakcje kartą, a nie tylko te związane z podróżami. To oznacza, że posiadacz Karty Kredytowej z Żubrem może systematycznie zbierać mile, które później wymieni na bilety lotnicze umożliwiające podróż w ciekawe miejsce.

Program Miles & More w praktyce
Korzyści wynikające z programu Miles & More łatwiej przedstawić na konkretnym przykładzie. Weźmy pod uwagę nowego posiadacza Karty Kredytowej z Żubrem, który otrzyma 1000 mil powitalnych po rozliczeniu pierwszej transakcji (zgodnie z zasadami Programu „Zbieram mile z Kartą Kredytową z Żubrem”). W Pakiecie Standard klient Banku Pekao otrzyma 1 milę za transakcje w wysokości 20 zł. W przypadku płatnych pakietów, przelicznik wydatków na mile jest wyższy – im wyższy pakiet karty, tym szybciej zbierasz mile: za transakcje (1 mila = 10 zł w Pakiecie Złotym oraz 1 mila = 6 zł w Pakiecie Platynowym).
Zakładając płatności kartą kredytową w Pakiecie Standard na poziomie 2500 zł miesięcznie oraz początkowy bonus (1000 mil powitalnych), możemy obliczyć, że po pierwszym roku posiadacz karty będzie miał na koncie 2500 mil. Po uzbieraniu 10 000 mil, można je będzie wymienić na bilety lotnicze do Europy w dwie strony, na przykład do Londynu czy Barcelony. Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo skorzystają z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie (to przywilej dla podróżujących liniami lotniczymi PLL LOT).

Kartę Kredytową z Żubrem łatwo dopasować do własnych potrzeb
Karta Kredytowa z Żubrem jest dostępna w trzech pakietach - Standard, Złotym i Platynowym. Warto bliżej im się przyjrzeć, bo stanowią interesującą propozycję, a każdy z nich można elastycznie zmieniać w zależności od własnych potrzeb i oczekiwań .
Karta Kredytowa z Żubrem w Pakiecie Standard jest skierowana do osób, którym zależy na zerowej miesięcznej opłacie za jej obsługę.
Pomimo braku comiesięcznej opłaty, karta w Pakiecie Standard zapewnia między innymi ubezpieczenie zakupów oraz transakcji internetowych (na kwoty do 1000 zł).
Inne korzyści dla posiadacza Karty Kredytowej z Żubrem „za 0 zł” to możliwość rozłożenia zadłużenia do kwoty 1000 zł na raty 10 x 0%, a w przypadku standardowej spłaty ratalnej o 5% niższe oprocentowanie od oprocentowania limitu kredytowego. Karta Kredytowa z Żubrem ma RRSO wynoszące tylko 18,79%.

Co ciekawe, istnieje także możliwość zbierania punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile i nie wyklucza to naliczania mil w programie Miles & More, można więc zyskać podwójnie. W programie Mastercard Bezcenne Chwile karta posiada najlepszy na rynku przelicznik punktów - za każde wydane 50 zł otrzymamy 5 punktów w Pakiecie Platynowym, 4 punkty w Pakiecie Złotym, a 3 w Pakiecie Standard.
Warto, więc aby bardziej aktywni klienci rozważyli wybór Karty Kredytowej z Żubrem w Pakiecie Złotym lub Platynowym. Te pakiety zapewniają możliwość uniknięcia comiesięcznej opłaty dzięki transakcjom wynoszącym odpowiednio 2000 zł oraz 3000 zł miesięcznie. Klient Pekao posiadający Pakiet Złoty lub Pakiet Platynowy może liczyć na:

  • wyższą sumę ubezpieczenia zakupów i transakcji internetowych (odpowiednio: do 3000 zł w Pakiecie Złotym lub 6000 zł w Pakiecie Platynowym)
  • wyższy limit darmowej spłaty długu w 10 ratach (2000 zł w Pakiecie Złotym oraz 3000 zł w Pakiecie Platynowym)
  • zwrot za zakupy w Internecie - w Pakiecie Platynowym można zyskać nawet 360 zł rocznie (2%, do 30 zł miesięcznie), w Pakiecie Złotym do 240 zł rocznie (2%, do 20 zł miesięcznie)
  • niższe o 10% oraz 15% (w zależności od pakietu) oprocentowanie od standardowego oprocentowania limitu kredytowego przy spłacie limitu w ratach (do 36 rat)
  • ubezpieczenia podróży w Polsce i za granicą z sumą do 100 000 zł w Pakiecie Złotym oraz 200 000 zł, w Pakiecie Platynowym. Co ważne, w Pakiecie Platynowym ubezpieczenie obejmuje również dla towarzysza podroży.
  • w Pakiecie Platynowym nawet 240 zł rocznie zwrotu za przejazdy autostradami - 5% wartości transakcji, do 20 zł miesięcznie.
  • bezpłatne saloniki lotniskowe dla posiadacza karty oraz 4 osób towarzyszących w przypadku opóźnienia lotu rejsowego.

I oczywiście pamiętajmy o lepszych przelicznikach mil w programie Miles & More dla posiadaczy Karty Kredytowej z Żubrem w Pakiecie Złotym lub Platynowym. Szczegółowe informacje o Karcie Kredytowej z Żubrem dostępne są na Karta Kredytowa z Żubrem - Bank Pekao S.A.

 

 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Karty Kredytowej z Żubrem wynosi 18,79% Kalkulacja przygotowana na 18.04.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredytodawcą jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna. Bank podejmuje decyzję o wydaniu karty kredytowej i udzieleniu limitu kredytowego po ocenie zdolności kredytowej.
Szczegółowe warunki programu „Zbieram mile z Kartą Kredytową z Żubrem”, w tym transakcje niepodlagające naliczeniu mil, określa regulamin programu dostępny na www.pekao.com.pl/zbieram-mile. Program realizujemy we współpracy z Miles & More GmbH oraz Polskimi Liniami Lotniczymi LOT S.A.
Listę linii lotniczych biorących udział w programie Miles & More, zasady przedłużania ważności mil, regulamin programu Miles & More oraz katalog nagród dostępne są na stronie www.miles-and-more.com. Przykłady biletów lotniczych i destynacji w oparciu o ofertę PLL LOT w ramach promocji dostępnej na www.lot.com według stanu na dzień 8.01.2024.
Ochronę ubezpieczeniową zapewnia PZU S.A. Ochrona ubezpieczeniowa udzielana jest ubezpieczonemu od momentu aktywacji karty kredytowej. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, wyłączeniach i ograniczeniach ochrony ubezpieczeniowej oraz sumach ubezpieczenia i limitach odpowiedzialności określone są w Ogólnych warunkach grupowego ubezpieczenia dla posiadaczy kart kredytowych wydawanych przez Bank Pekao S.A.
Usługa Flight Delay Pass jest dostarczana przez Mastercard. Podczas rejestracji oprócz danych posiadacza Karty Kredytowej z Żubrem w Pakiecie Złotym lub Platynowym, można podać dane maksymalnie czterech osób towarzyszących. Aby skorzystać z saloniku lotniskowego, lot rejsowy musi być opóźniony o minimum 60 minut. Loty czarterowe nie są objęte usługą Flight Delay Pass. Szczegóły na Flight Delay Pass | Mastercard.

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »