A A A
drukuj

Terminal płatniczy dla Twojej firmy nawet przez 21 miesięcy za darmo!

Data publikacji: 2021.07.19 godz. 15:15
OCENA
4.7/5

Darmowy terminal płatniczy przez 12 miesięcy dla przedsiębiorców nie jest obecnie niczym nadzwyczajnym, ale jeden z banków oferuje brak opłat za takie urządzenie przez prawie 2 lata...

Fot: Terminal płatniczy

Zainteresowanie programem Polska Bezgotówkowa (PB) potwierdza, że wielu małych przedsiębiorców chce zyskać dodatkowych klientów i utrzymać obecnych dzięki akceptowaniu płatności bezgotówkowych. Praktyka pokazuje, że klienci coraz częściej rezygnują z produktu lub usługi jeśli sprzedawca nie oferuje opcji płatności bezgotówkowej. Przyczyna jest prozaiczna - po prostu chodzi o brak odpowiedniej ilości gotówki w kieszeni. Na korzyść właścicieli małych biznesów działa fakt, że krajowe banki kuszą coraz ciekawszymi ofertami obejmującymi konto firmowe i terminal. Jeden z wiodących banków wydłużył okres zwolnienia z abonamentu dotyczącego terminalu ze standardowych 12 miesięcy do 21 miesięcy. Prezentujemy tę ciekawą ofertę. 

Nawet 3 darmowe terminale przez rok w programie Polska Bezgotówkowa
W programie Polska Bezgotówkowa, uczestniczą już praktycznie wszystkie wiodące krajowe banki, proponując pakiety złożone z konta rozliczeniowego i terminalu lub terminali. W wariancie minimalnym, instytucje bankowe oferują klientom udogodnienia programu Polska Bezgotówkowa. Chodzi przede wszystkim o roczne zwolnienie z opłaty abonamentowej za terminal płatniczy i brak prowizji za przyjmowane transakcje w ciągu kolejnych 12 miesięcy (nie więcej niż do sumy 100 000 zł w przeliczeniu na terminal). Warto dodać, że program Polska Bezgotówkowa przewiduje możliwość otrzymania maksymalnie 3 terminali na promocyjnych warunkach. W przypadku przedsiębiorstw z sektora prywatnego transportu międzymiastowego, limit liczby urządzeń wynosi aż 20 sztuk. Warto wspomnieć, że mobilne terminale płatnicze są zawsze darmowe. 

Promocyjne terminale proponuje też Santander Bank Polska
W gronie banków, które uczestniczą w programie Polska Bezgotówkowa znajdziemy m.in. Santander Bank Polska. Ta instytucja od dawna jest znana z ciekawej oferty dla małych przedsiębiorstw. W ramach standardowej promocji dotyczącej programu Polska Bezgotówkowa, klienci SBP mogą liczyć na następujące korzyści:

  • 0 zł prowizji za transakcje kartami we wszystkich terminalach
    (w ciągu 12 miesięcy lub do wcześniejszego osiągnięcia limitu obrotu wynoszącego 100 000 zł na jeden terminal)
  • 0 zł abonamentu przez rok na terminale stacjonarne i przenośne
  • bezterminowy abonament 0 zł dotyczący terminali mobilnych

Klienci Santander Banku Polska zainteresowani uczestnictwem w programie Polska Bezgotówkowa, razem z terminalem mogą uruchomić Konto Firmowe Godne Polecenia. To rachunek, który od dawna jest wyróżniany w rankingach i porównaniach przygotowywanych przez eBroker.pl.

Santander Bank Polska mocno rozszerzył program Polska Bezgotówkowa
Konkurencja pomiędzy bankami sprawiła, że niektóre instytucje proponują klientom firmowym znacznie więcej niż sam program Polska Bezgotówkowa. Najlepszym przykładem jest wspomniany Santander Bank Polska, który teraz dokłada dla swoich nowych klientów:

  • dodatkowe 9 miesięcy zwolnienia z opłaty za dzierżawę terminalu płatniczego
  • 500 zł na zakupy w sklepach RTV Euro AGD dla pierwszych sześciuset przedsiębiorców spełniających warunek transakcji netto z wykorzystaniem promocyjnych terminali (min. 30 000 zł w ciągu pierwszych trzech miesięcy)

Konto Firmowe Godne Polecenia zapewnia kolejne do 1 300 zł premii
Łączna premia oferowana firmom przez Santander Bank Polska jest znacznie wyższa niż 500 zł, ponieważ nowi posiadacze Konta Firmowego Godnego Polecenia nadal mogą otrzymać 400 zł nagrody za terminal płatniczy (pod warunkiem jego aktywacji w ciągu 6 miesięcy od założenia rachunku). Bardzo ważna jest również dodatkowa premia o wartości do 900 zł, którą Santander Bank Polska oferuje już od dość dawna. Mowa o zwrocie 3% za płatności kartą wynoszącym maksymalnie 150 zł miesięcznie przez 6 miesięcy.
Integralnym elementem opisywanej promocji jest także dwuletnie zwolnienie z najważniejszych opłat za Konto Firmowe Godne Polecenia (tzn. opłat za prowadzenie tego konta, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, 10 pierwszych przelewów natychmiastowych miesięcznie i wszystkie przelewy ELIXIR). Trudno się zatem dziwić, że Konto Firmowe Godne Polecenia zawsze zajmuje czołowe miejsca w rankingach eBroker.pl. Chodzi nie tylko o zestawienia rachunków firmowych z terminalem.
Sprawdź ofertę konta firmowego Santander Bank Polska »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »