A A A
drukuj

5,50% na lokacie w Citi Handlowy nawet do 400 000 zł!

Data publikacji: 2022.06.09 godz. 15:36
OCENA
5.0/5

Od niedawna pojawiają się coraz ciekawsze oferty umożliwiające ulokowanie oszczędności na atrakcyjnych produktach depozytowych. Taka opcja pojawiła się również dla osób, które dysponując większą sumą zgromadzonych środków, szukają bezpiecznych rozwiązań ich zainwestowania. Warto więc przyjrzeć się bliżej nowej ofercie banku Citi Handlowy, która odpowiada na te potrzeby.

Fot: Lokaty bankowe z kontem CitiGold

Wszystkich zainteresowanych może ucieszyć fakt, że banki w końcu zaczynają podnosić oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat. Na razie nie jest to jednak norma, gdyż na rynku wciąż znajdziemy sporo lokat z oprocentowaniem mniejszym niż 1,50%. Opłaca się więc trzymać rękę na pulsie i śledzić propozycje, które z dnia na dzień są coraz atrakcyjniejsze. Jedna z nich może zainteresować osoby, które dotąd miały problem z korzystnym przechowywaniem pieniędzy na lokatach, właśnie ze względu na wysoką kwotę zgromadzonych środków. 

Atrakcyjnie oprocentowane lokaty to nie wszystko
Promocyjna oferta Citi Handlowy wydaje się ciekawa, gdyż posiadacze większego kapitału dość często mają problemy ze znalezieniem odpowiedniej lokaty. Warto pamiętać, że wiele depozytowych promocji dotyczy kwot nie większych niż 10 000 zł - 20 000 zł. Tymczasem Citi Handlowy przygotował promocję dla nowych klientów posiadających zdecydowanie wyższe sumy. Nowa oferta jest dostępna dla 300 pierwszych klientów, którzy do 4 sierpnia 2022 r. założą w banku konto Citigold i na rachunkach oferowanych przez bank utrzymują saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 zł. Po spełnieniu wszystkich warunków regulaminu klienci Ci mogą otworzyć 6-miesięczną Lokatę Powitalną z oprocentowaniem 5,50% dla kwoty od 20 000 zł do 300 000 zł. Kolejną możliwością, przy zachowaniu powyższego dziennego salda środków, jest założenie Lokaty Dodatkowej na kwotę do 100 000 zł, również na okres 6 miesięcy z oprocentowaniem 5,50%. Warto mieć jednak na uwadze, że Lokatę Dodatkową można otworzyć wyłącznie w oddziale banku typu Citigold.
Dodatkowe 50 000 zł wymagane do spełnienia warunku utrzymania salda, klient może ulokować np. lokacie z oprocentowaniem 4,00% na okres 6 miesięcy. Okazuje się, że atrakcyjna oferta Citi Handlowy to nie wszystko. Nowi klienci tego banku mogą bowiem otrzymać sporą premię pieniężną w ramach kolejnej nagrody...

3 000 zł premii dodatkowym zyskiem z oferty
Wspomniana premia, dla posiadaczy Konta Citigold ma wartość aż 3 000 zł. Może ją otrzymać uczestnik promocji, który do końca następnego miesiąca kalendarzowego od otwarcia konta zapewni wymagane saldo (min. 450 000 zł) i będzie je utrzymywał przez co najmniej siedem z dziewięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc od daty otwarcia Konta Citigold. Warunek związany z saldem na poziomie min. 450 000 zł zostanie spełniany poprzez wpłatę środków na wspomniane wyżej lokaty.

Nagroda o wartości 3 000 zł z pewnością może być miłym dodatkiem do sporych odsetek, jakie zapewnia promocyjna oferta depozytowa Citi Handlowy. Sprawdźmy zatem, ile może zarobić uczestnik opisywanej promocji. Przykładowa kalkulacja jego zysków będzie następująca:

  • 6737 zł zysku odsetkowego z półrocznej promocyjnej lokaty o oprocentowaniu 5,50% i wartości 300 000 zł
  • 2246 zł odsetek po zakończeniu Dodatkowej Lokaty promocyjnej (warunki lokaty: kwota 100 000 zł, oprocentowanie: 5,50%, okres oszczędzania: 6 miesięcy)
  • 812 zł zysku z odsetek na półrocznej lokacie o wartości 50 000 zł i oprocentowaniu 4,00%
  • 3000 zł premii za spełnienie wszystkich warunków promocji

Po zsumowaniu powyższych kwot otrzymujemy aż 12 795 zł zysku za spełnienie wszystkich warunków promocji. Saldo zysków może powiększyć dodatkowo nagroda o wartości 1 000 zł za skuteczne polecenie Konta Citigold. Warto jednak pamiętać, że tak atrakcyjne warunki promocji są ograniczone czasowo. Unikalna oferta Citi Handlowy jest aktualna do 4 sierpnia 2022 r. Duże zainteresowanie może jednak skutkować wcześniejszym zakończeniem promocji.
Skorzystaj z promocji i zyskaj nawet 12 793 zł w Citi Handlowym »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus