A A A
drukuj

Dobre konto mobilne i premia - czy to możliwe?

Data publikacji: 2022.02.25 godz. 12:18
OCENA
5.0/5

Wiele osób nie wyobraża sobie konta osobistego bez dobrej aplikacji mobilnej. Sprawdzamy, który rachunek oprócz takiej aplikacji zapewnia również dodatkową premię.

Fot: Konta z aplikacją mobilną

Nie tylko młodszym osobom trudno już sobie wyobrazić konto osobiste bez dobrej aplikacji mobilnej. Mile widzianym elementem oferty banków jest też promocja zapewniająca pewien poziom premii za aktywność na koncie (np. transakcje bezgotówkowe). Pytania o konto z najlepszą aplikacją mobilną i premią są jednymi z częstszych, jakie zadają nasi czytelnicy. Warto zatem sprawdzić, które z popularnych kont osobistych łączy dwie zalety - bardzo dobrą aplikację mobilną oraz możliwość otrzymania nagrody od banku. 

W przypadku aplikacji nadal mamy zdecydowanego lidera
Najpierw warto zwrócić uwagę na przedstawione w poniższej tabeli informacje, które dotyczą subiektywnej oceny aplikacji mobilnych. Uwzględnia ona takie kwestie jak np. funkcjonalność „apki” i wygodę jej używania. Nasza subiektywna ocena potwierdza, że aplikacja Moje ING nadal jest najlepsza w porównaniu z propozycjami konkurentów. Na pochwałę zasługuje między innymi przejrzysty oraz estetyczny interfejs. Pozwala on łatwo odnaleźć się również osobom, które wcześniej nie „bankowały” przy pomocy smartfonu.

Konta bankowe z premią i aplikacją mobilną (luty 2022)
Nazwa banku
nazwa konta
Subiektywna ocena
aplikacji mobilnej
(0 - 5 punktów)
Wartość premii
i zasady jej uzyskania
Sprawdź
ofertę
ING Bank Śląski
Konto Direct
5,0 punktów 200 zł za otwarcie konta
oraz aktywność klienta
Sprawdź »
Santander Bank
Polska S.A.
Konto Jakie Chcę
4,0 punkty 300 zł za otwarcie konta
oraz aktywność klienta 
Sprawdź »
Alior Bank
Konto Jakże Osobiste
4,5 punktu 300 zł za otwarcie konta
oraz aktywność klienta
Sprawdź »
BNP Paribas
Konto otwarte
na Ciebie w promocji
4,0 punkty 335 zł za otwarcie konta
oraz aktywność klienta
Sprawdź »
mBank
eKonto
4,0 punkty 200 zł za otwarcie konta
oraz aktywność
50 zł za otwarcie konta
na selfie lub przez
e-dowód i 50 zł za
otwarcie konta dla dziecka
Sprawdź »
Citi Handlowy
CitiKonto
4,0 punkty 200 zł za otwarcie konta
oraz aktywność klienta
Sprawdź »
PEKAO S.A
Konto Przekorzystne
4,0 punkty 100 zł za otwarcie konta
oraz aktywność klienta
Sprawdź »
Bank Millennium
Konto 360°
3,5 punktu 360 zł za otwarcie konta
oraz aktywność klienta
Sprawdź »

O walorach aplikacji mobilnej powiązanej z kontami osobistymi ING (m.in. Kontem Direct) świadczą też liczne wyróżnienia. Warto wspomnieć, że ING Bank Śląski zwyciężył niedawno w kategorii „Najlepsza aplikacja mobilna” podczas konkursu „Instytucja Roku 2021”. Jurorzy wspomnianego konkursu podobnie jak eksperci eBroker.pl docenili łatwość poruszania się po systemie bankowości mobilnej i liczne funkcje. Trzeba dodać, że ciągle rozwijaną aplikację Moje ING pobrano już ponad 4 mln razy z Google Play i App Store.

Zarobienie np. 200 zł za aktywność nie będzie problemem
Na korzyść oferty ING przemawia również możliwość zdobycia premii o wartości do 200 zł. To poziom nagrody, który dobrze prezentuje się na tle konkurentów wymienionych w poniższej tabeli. W celu otrzymania 120 zł od ING trzeba:

  • do 31 marca 2022 r. otworzyć przez Internet konto osobiste Direct razem z rachunkiem oszczędnościowym i kartą debetową
  • do 30 czerwca 2022 r. wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł opłacone BLIK-iem, portfelem mobilnym lub kartą do konta

Dodatkowo bank spod znaku lwa płaci 80 zł jeśli trzy z wykonanych transakcji klient opłacił BLIK-iem w Internecie (do 30 czerwca 2022 r.), a także zapewnił min. 1000 zł łącznego miesięcznego wpływu (przez trzy dowolne miesiące, do 30 czerwca 2022 r.) i założył cel oszczędnościowy (do 30 czerwca 2022 r.), na którym odłożył min. 300 zł.
Należy wspomnieć, że prowadzenie Konta Direct z ING nadal jest bezwarunkowo darmowe, a transakcje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł miesięcznie obniżają koszt karty debetowej do 0 zł miesięcznie. Dzięki temu klient ING będzie mógł się cieszyć zyskiem z premii niepomniejszonym o koszty obsługi konta. Dowiedz się więcej »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus