Inicjatywa Mikro

ul. Krasińskiego 11a
31-111 Kraków

(11 opinii)

Inicjatywa Mikro jest funduszem pożyczkowym działającym w Polsce od 15 lat. Jego uruchomienie możliwe było dzięki środkom przyznanym Polsce przez rząd Stanów Zjednoczonych, a obecnie współ…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

11 Opinie

użytkownik
Ocena:
Omijać szerokim łukiem. Wysokie koszty o monitach nie wspomnę -55 zł i wysyłają już drugiego dnia po ustalonym terminie. Istny cyrk robią jak się kończy miesiąc bo trzeba zamknąć ratę w każdym miesiącu,straszą,porażka. Nigdy więcej. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Nigdy więcej nie chcę mieć z nimi nic wspólnego,koszty ogromne,i nie można się spóźnić ani dnia z rata bo gnoja człowieka odrazu. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dziękuję za te opinie. Właśnie uratowaliście mnie przed podpisaniem umowy. Myślałam że będzie łatwiej i prościej niż w banku i strzeliłabym sobie w kolano. Pozdrawiam skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Odradzam.!!!!dziękuję i nie polecam.najgorsze co mnie spotkalo.cztery lata najgorszego kontaktu i nękania.pierwszy raz spotkałem się z taką lichwą.najgorsze te wezwania za które i tak nie zamierzam zapłacić! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Odradzam. Mam w inicjatywie 2 kredyty firmowe. Nie są w stanie zrozumieć, że ktoś może mieć zadyszkę chwilową. Od razu płatne monity za 55zł po 5 dniach spóźnienia i ci przezabawni panowie windykatorzy (jak jednemu powie się co o nich myśli to się obraża i przyjeżdża inny - bardziej bezwzględny - hehe). A najgorsze w tym wszystkim jest nękanie poręczycieli. Parabank bezwzględny dla klienta. Nie, nie, nie. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
ODRADZAM!!!! NALICZAJĄ 2,5 PROCENT PRZY SPŁACIE PRZED TERMINEM !! W ŻYCIU NIE SŁYSZAŁAM CZEGOŚ TAKIEGO. WYSOKIE OPROCENTOWANIE. WIELU RZECZY NIE MÓWIĄ PRZY PODPISYWANIU TRZEBA BARDZO DOKŁADNIE CZYTAĆ A NAJLEPIEJ NIE KORZYSTAĆ. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Inicjatywa Mikro to parabank, który stosuje metody upokarzające ludzką godność. Po jednym dniu spóźnienia z ratą Pan Przemysław lub Pani Ewa nękają mailami i telefonami na numery prywatne oraz firmowe - informując pracowników o szczegółach. Pomimo deklaracji zapłaty raty z 14 dniowym opóźnieniem, tą opóźnioną ratę z pełnymi danymi osobowymi wystawiają w internecie a sprzedaż jako dług. Gwarantuję, że zajmie się tym prokurator. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zdecydowanie odradzam. Bardzo dużo kosztów dodatkowych, które nie są ujęte przy kwocie raty. Gdyby wszystko zliczyć to RRSO wyjdzie bardzo, ale to bardzo wysokie. Jeśli spóźnicie się z ratą chociaż dwa dni to wysyłają monit za 55zł (w przypadku gdy macie poręczyciela wysyłają również jemu monit za następne 55zł). skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
ODRADZAM !!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Przestrzegam przed zaciąganie pożyczek w Inicjatywa Mikro. Na początku jest wszystko ładnie, pięknie. Obiecują prolongatę w spłacie pożyczki w razie problemów.A jeśli taka sytuacja się zdarzy i nie możesz zapłacić w terminie to sie zaczyna dopiero jazda. Nie ma mozliwosci prolongaty, ani wydłużenia okresu spłaty, nie ma NIC. Potem juz nie jest tak róźowo. Jeśli masz nawet kilkudniowe opóżnienie w spłacie raty,wysyłaja pracownika terenowego i naliczaja ogromne koszty. Nie ma reguły kiedy pracownik może przyjechac, może byc w ciągu miesiąca nawet kilka razy .To nie bank tylko Spółka więc wszystko mogą. Ostrzegam i nie polecam. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Kredyt gotówkowy w Getin Noble Bank »
  • iKredyt w Getin Noble Bank »
  • Konto Direct z aplikacją Moje ING w ING Bank Śląski »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »
  • Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas »