Dodaj opinię

9 Opinie

użytkownik
Ocena:
Ja dostałem prywatna pozyczke z tego portalu, nie miałem zabezpieczeń, ale prywtana osoba pozyczyła mi pilnie otrzebna kwote na uzgodniony procent. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ja znalazłem Pana, który udzielił mi prywatnej pozyczki właśnie przez ten portal. . Potrzebowałem 5 tys. na rok . Jesli chce się dostac tutaj pozyczke to nie mozna proponowac odsetek zbyt niskich bo wtedy nikt nam takiej pozyczki nie da. Ja tez nie miałem zabezpieczenia, ale mam stałą prace. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
szybkigrosz wcale nie jest szybkim dostepem do pozyczki . Ja czekam miesiac i nic. Uwazam ,ze to jedna wielka sciema. Prosze mi wierzyc skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ściama. Uwaga. Wyciągają kasę za połączenie telefoniczne, nawet 150 zł. Nic nie załatwią skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jestem zarejestrowany jako inwestor. Chętnie udzielę pożyczki potrzebującym na dobry % :) Portal jasny i wszystko można załatwić online skomentuj opinię (115) »
użytkownik
Ocena:
Ja wypełniłem wniosek zadzwoniłe na infolinię i czekam już prawie tydzien i nic ?! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Bardzo rzetelna firma, nie słyszałam o niej wcześniej ale poleciła mi ją koleżanka. Zadzwoniłam na ich infolinię, konsultant pomógł mi sporządzić wniosek i następnego dnia zadzwonił od nich inwestor chcący dać mi pożyczkę. Kosztowało mnie to dużo mniej niż w parabanku. Nienawidzę brać pożyczek, ale jeśli tak ma to przebiegać to chyba zacznę to robić częściej :) skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
sama korzystałam z szybkigrosz.pl i jestem bardzo zadowolona o stronie szybkigrosz.pl dowiedziałam się od znajomej która również korzystała z portalu. Wszystko na jasnych przejrzystych zasadach bez żadnych ukrytych kosztów. Szczerze polecam :) skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Weryfikacja przeszła pomyślnie. Wypełniłam wniosek, inwestor odezwał się po 3godz. Dostałam pożyczkę chociaż jestem w BIK skomentuj opinię (3) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »