T-Mobile Usługi Bankowe

Adres siedziby:
Alior Bank Spółka Akcyjna
Al. Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
fax: +48 22 555 23 23

Adres korespondencyjny:
Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe
ul. Domaniewska 52
02-672 Warszawa

Infolinia T-Mobile Usługi Bankowe:
Z telefonów stacjonarnych i komórkowych:
19 506
12 370 71 00

Z zagranicy:
+48 12 19 506
+48 (12) 370 71 00

(21 opinii)

T-Mobile Usługi Bankowe to owoc strategicznego partnerstwa T-Mobile i Alior Banku, mający na celu stworzenie najkorzystniejszej oferty bankowej na rynku. Dzięki współpracy najbardzi…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

21 Opinie

użytkownik
Ocena:
i lipa wyszła z T-mobile, nie da się nowego konta założyć w systemie automatycznym., przez infolinie też się nie udało; obiecali zadzwonić i już tydzień czekam; Tydzień usuwają usterkę informatyczna!! śmiech na sali, a panie w wirtualnym oddziale uprzejmie informują że pracują nad usunięciem usterki .... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dostęp internetowy: Jest to niewątpliwy atut banku. Niestety psuje sobie wizerunek pozostałymi produktami, np.przyznanie debetu. Obsługa klienta w placówce: Forma obsługi - szczególnie strona technologiczna - powyżej oczekiwań. Alior Sync zdecydowanie wybija się tu ponad przeciętność pozostałych banków w Polsce. Jednakże negatywnie na ten na pewno nie tani PR wpływają przestarzałe procedury.. Oferta kredytu/ debetu w koncie: Procedury przestarzałe. Poniżej krytyki. Mam stałe wpływy na konto w podziale na 2 umowy w wysokości 6000 netto. Wystąpiłam o debet na 3000. Jednakże jak widać bank nie jest zainteresowany takim klientem jak ja. Weryfikują jakbym co najmniej występowała o kredyt mieszkaniowy. A potem się dziwią dlaczego ludzie wykazują słaba tendencję do przechodzenia między bankami. . Elastyczność oferty: Brak elastyczności. Jeśli ktoś nie mieści się w standardach przestarzałych procedur to. Wysokość opłat i prowizji: Powyżej standardu. Oferta kart płatniczych: Jeśli osoba che mieć tylko konto osobiste z dostępem i obsługą przez internet to polecam. Technologicznie w Polsce zdecydowanie przodują. Pozostała część to przestarzałe procedury rodem z Milenium Bank co bardzo psuje PR. Na razie jak widać nie bardzo sie tym przejmują.. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: niezle, teraz jest 5%. Dostęp internetowy: rewelacyjny jak na bank internetowy przystalo. Elastyczność oferty: tutaj mozna cos porpawic. Możliwość negocjacji oferty: nie za bardzo ale przy wiekszych kwotach jest taka opcja. Dostępność w różnych walutach: tak, wszystkie popularne. Minimum formalności: mega malo - klik klik i gotowe. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Lepiej od innych. Dostęp internetowy: Rewelacja. Choć jest parę błędów (brak zdefiniowania zlecenia stałego co 2 miesiące) Stan na marzec 2013. Obsługa klienta w placówce: Nie korzystam. Oferta kredytu/ debetu w koncie: Nie korzystam. Elastyczność oferty: Dobra. Wysokość opłat i prowizji: Tam gdzie trzeba to zerowe opłaty. Stan na marzec 2013. Oferta kart płatniczych: 1 Karta w dodatku z antenką. Nie ma karty bez PayPassa. Stan na marzec 2013. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: Oprocentowanie 0,1% to według mnie zawracanie głowy i mącenie w mózgach. Myślę, że bank albo daje sensowne oprocentowanie na koncie osobistym albo rezygnuje całkowicie z oprocentowania na rzecz innych profitów.. Dostęp internetowy: Działa. A co, miałby nie działać skoro ten bank z założenia nie ma placówek?. Obsługa klienta w placówce: Są grzeczni i dość kompetentni, ale denerwujące jest przy każdej rozmowie proponowanie korzystania z jakichś dodatkowych ich propozycji. Bardzo to denerwujące.. Oferta kredytu/ debetu w koncie: Za dużo formalności jak na bank internetowy. Elastyczność oferty: Co oni tam proponują? Konto, rachunki oszczędnościowe ze słabym oprocentowaniem, lokaty poniżej średniej i jakąś "świnkę skarbonkę", która jest korzystna, ale dla banku. Brak propozycji inwestycyjnych, nie ma nawet oferty funduszy inwestycyjnych, o rachunku maklerskim nie wspominając.. Wysokość opłat i prowizji: Standardowe. Oferta kart płatniczych: Podobno mają karty kredytowe, nawet je proponują klientom, ale ich nie wydają. Ot, takie udawanie, że ma się szeroką i dobrą ofertę, a w rzeczywistości kicha.. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dostęp internetowy: Super. Wysokość oprocentowania: całkiem nieźle- chociaż mogło by być jeszcze lepiej.. Minimum formalności: jak posiada się ROR, założenie konta oszczędnościowego trwa dosłownie chwilkę :). Wysokość opłat i prowizji: jak nie korzysta się z karty do konta oszczędnościowego prowadzenie rachunku jest za darmo.. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: tak jak w każdym innym banku oprocentowanie ROR symboliczne. Dostęp internetowy: Super. Obsługa klienta w placówce: Obsługa bardzo wygodna za pomocą np. chat, rozmowy, itp... Wysokość opłat i prowizji: brak opłat za prowadzenie to zdecydowany plus. Oferta kart płatniczych: karta debetowa za 0 zł :) + wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo to zdecydowanie plus tego banku.. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dostęp internetowy: MASAKRA. Przelałąm srodki z innego banku aby zalozyc lokate w Aliorze - ale przy ostatnim kroku robienia lokaty wyskakuje 'fatal error'. Na infolinii nie potrafią pomoc. Beznadziejny system. Wczesniej poinformowano mnie ze na Explorerze zdarzaja sie bledy (faktycznie - w niekontrolowany sposob otwieralo sie wiele okienek, az trzeba bylo recznie resteowac system). Teraz korzystam z FireFoxa, i znow problem. Mam dosc. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: Oprocentowanie środków zgromadzonych na ROR jest bardziej symboliczne.... Dostęp internetowy: W tej chwili nie ma większych przeszkód uniemożliwiających aktywne korzystanie z konta poprzez Internet.. Obsługa klienta w placówce: Placówek ten bank nie posiada, ale kontakt na chacie czy infolini jest przyzwoiny.. Oferta kredytu/ debetu w koncie: Miałem już propozycję ze strony banku... Na razie się przyglądam.. Elastyczność oferty: Myślę, że jeszcze kilka możliwości zostanie z czasem dodana. Może będzie to więcej funkcjonalności i kilka nowych produktów.... Wysokość opłat i prowizji: Wszystko za zero!. Oferta kart płatniczych: Co prawda zbliżeniowe - ale szybko dochodzi do autoryzacji płatności. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: oprocentowanie najwyższe pomijając promocje innych banków . Dostęp internetowy: dobre aplikacje innowacyjne zabezpieczenia system online czytalny wiec git. Oferta kredytu/ debetu w koncie: wszystko ok bez opłat debetówki ja i zbliżki . Elastyczność oferty: oferta giętka jak silikon :) . Wysokość opłat i prowizji: jak narazie jest rewelka . Oferta kart płatniczych: też wszystko git majonez . skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »