Toyota Bank Polska

Adres siedziby:
Toyota Bank Polska S.A.
ul.Postępu 18 b (budynek Orion)
02-676 Warszawa

Infolinia Toyota Banku:
801 900 701
+48 (22) 488 55 05

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność od 2001 roku.

W 2002 r…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

81 Opinie

użytkownik
Ocena:
Dzień dobry niestety jestem bardzo zawiedziony pomocą w Toyota Leasing. Podczas kontaktu w sprawie przepisania Cesji leasingowej trafiłem na osobę o imieniu i nazwisku PiOTR [Moderacja] , osoba nieadekwatna do stanowiska na którym się znajduje, niemiła osoba bardzo trudno uzyskać od pana Piotra [Moderacja] prostej odpowiedzi, z takim podejsciem nie dziwie sie jaka jest ilość gwiazdek mam nadzieje że kogoś tam wyżej interesuje reputacja Firmy i zrobi z tym porządek dziekuje skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Obsługa klienta to jakiś żart. Odradzam współpracę. Bank zgubił kartę pojazdu i kompletnie nie czuje się odpowiedzialny. Rozmowy z konsultantami prowadzą do nikad!!!! Po prośbie o interwencję managera to samo!!! Zero zrozumienia powagi sytuacji i reakcji.Na reklamację telefoniczną i pisemną nie odpisuja.Nierzetelni, nieslowni, nieterminowi. Porazka!!! W zyciu bym nie weszla w taka wspolprace, ale myslalam ze to Toyota, wiec bedzie bezproblemowo. Omijajcie tego bubla z daleka!! Szkoda nerwów i czasu. A karty pojazdu nie mam!!! skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Stanowczo odradzam, omijać szerokim łukiem, niekompetencja i ignorancja. Od 20 sierpnia czekam na dostarczenie umowy o konto. Są bezsilni, nie maja wpływu na firmę kurierska, która robi z nimi co chce. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »