Toyota Bank Polska

Adres siedziby:
Toyota Bank Polska S.A.
ul.Postępu 18 b (budynek Orion)
02-676 Warszawa

Infolinia Toyota Banku:
801 900 701
+48 (22) 488 55 05

(81 opinii)

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność od 2001 roku.

W 2002 r. b…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

81 Opinie

użytkownik
Ocena:
Super bank do codziennej obsługi. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jestem bardzo zadowolony, bo: przelewy, zlecenia stałe bez opłat, 3 pierwsze wypłaty ze wszystkich bankomatów bez opłat, szybkie księgowanie i wysyłanie przelewów, super zabezpieczenie (tokeny i karta chipowa), roczny koszt karty szybko sie zwraca bo konto osobiste jest oprocentowane (zależy od ilości kasy na koncie), nie wiem jak z BOK bo nie mam potrzeby kontaktować się z nimi. Warto sobie odkładać nadwyżki na konto oszczędnościowe. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: Przyzwoite na tle reszty banków. Dostęp internetowy: Token, interfejs intuicyjny, na minus brak autoryzacji SMS. Elastyczność oferty: Zdecydowanie powyżej średniej na rynku. Wysokość opłat i prowizji: Praktycznie bez opłat, rocznie 30 zł za kartę płatniczą jeżeli nie wyda się 12 000 zł. Jasność oferty: Czytelna. Minimum formalności: Kurier i wszystko działa, nie tęsknie do oddziałów bankowych, jestem w banku od 2 lat.. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
posiadam konto w tym banku ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie przelewy darmowe, wypłaty z bankomatów również bez opłat a pieniądze cały czas są oprocentowane nawet na koncie osobistym. Nadwyżkę gotówki przelewam na konto oszczędnościowe lub zakładam lokatę :) SUPER BANK. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: Jedno z najwyższych na rynku. Dostęp internetowy: Zdarzały im sie wpadki krótki brak dostepu od pewnego czasu jest lepiej.. Obsługa klienta w placówce: Nie można ocenic to bank bez placówek. Oferta kredytu/ debetu w koncie: Nie korzystałem. Elastyczność oferty: Nie rozumiem tej kategorii. Wysokość opłat i prowizji: Jedyna opłata to 30 PLN za rok za karte płatniczą. Wszytsko pozostałe jest darmowe. Oferta kart płatniczych: OK dostęp do kilku darmowych wypłat ze wszytskich bankomatów w kraju. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: oprocentowanie na dobrym poziomie. Dostęp internetowy: Jak na bank internetowy to żenada. Brak wielu ważnych funkcji jak elektroniczne potwierdzenie przelewu, możliwość zmiany limitów czy pinu. Od roku nie dodali zapowiadanych opcji.. Obsługa klienta w placówce: brak placówek. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zle zarejestrowane dane przy założeniu konta- horror przy zmianie w umowie- dwonisz ,przyjmuja i maja gdzieś, nikt tego nie rejestruje, obsługa przez interent troche skaplikowana, wymaga przyzwyczajenia.UWAGA!! w przelewach nie pokazują sie wszystkie Twoje dane- mozna wysłać przelew i nikt nie wie że od Ciebie- niemozliwe do zmiany skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: Oprocentowanie zależy od kwoty i terminu i wynosi od 6,35 do 6,75%. Dostęp internetowy: Lokatą można zarządzać za pomocą bezpiecznego systemu bankowości elektronicznej.. Elastyczność oferty: Toyota bank oferuje tylko jeden rodzaj lokaty z dość dużym zakresem terminów (od miesiąca do 36 miesięcy).. Możliwość negocjacji oferty: Nie ma możliwości negocjacji oferty. Minimum formalności: Można założyć lokatę w czasie jednej krótkiej rozmowy telefonicznej lub za pomocą systemu bankowości elektronicznej.. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: Jedno z najwyższych na rynku (3,5%). Dostęp internetowy: Toyota bank został uznany za najlepszy bank internetowy w rankingach Gazety Wyborczej, Open Finance oraz Kuriera Finansowego. Wygoda (bezpłatne wyciągi elektroniczne, historia operacji, historia transakcji) jak i bezpieczeństwo (dzięki protekcji tokena) stoją na najwyższym poziomie.. Elastyczność oferty: Do wyboru mamy... jeden rodzaj konta osobistego. Na szczęście bank rekombensuje nam tę małą różnorodność wysoką jakością usług.. Wysokość opłat i prowizji: Bezpłatne konto, token i przelewy. 3 bezpłatne przelewy w miesiącu we wszystkich bankomatach w Polsce (każdy kolejny to 4,50 zł). skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: nominalne oprocentowanie 2,5%, w wersji oszczędnościowej od 3,6 do 5,3 jak na konto osobiste oprocentowanie całkiem niezłe. Dostęp internetowy: dobry dostęp do konta poprzez internet, bezpłatny token oraz wszystkie przelewy, możliwość przetestowania w wersji demo http://demo.toyotabank.pl/. Obsługa klienta w placówce: brak placówek fizycznych, bank wirtualny obsługa 24h/doba telefon i internet. Oferta kredytu/ debetu w koncie: w postaci karty kredytowej (bezpłatnej) Toyota Black Pearl i Toytoa Ice Rose lub na karcie płatniczej Toyota Diamond White. Wysokość opłat i prowizji: bezpłatne prowadzenie, bezpłatne przelewy (z haczykiem w postaci tylko pierwsze 3 w miesiącu potem 4,50 zł). skomentuj opinię »
Dodaj opinię