Połączenie Grupy eBroker i Rankomat.pl

2016-01-05

Właściciel portali Grupy eBroker i Rankomat.pl - Grupa Bauer Media - zdecydował o ich połączeniu. Spółka działa teraz pod nazwą rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Nowy podmiot jest częścią Grupy Interia.pl.

Mediasoft Polska Sp. z o.o. to firma z branży performance marketingu, specjalizująca się w generowaniu leadów w sektorze finansowym. Jest właścicielem porównywarki produktów finansowych ebroker.pl, w których znaleźć można także artykuły z zakresu doradztwa inwestycyjnego oraz oszczędności, a także serwisów: videofinanse.pl, biznes-firma.pl, opinie24.pl i kilku pomniejszych o tematyce finansowej.

Rankomat.pl to niezależna internetowa porównywarka ubezpieczeniowa, specjalizująca się w porównywaniu ofert ubezpieczeń samochodowych. Serwis umożliwia sprawdzenie ofert większości ubezpieczycieli działających na polskim rynku, jak i zakup wybranej opcji ubezpieczenia. Spółka powstała w 2008 roku, założona przez Jacka Olechowskiego wraz z gronem prywatnych inwestorów. W 2010 roku w spółkę zainwestował fundusz zarządzany przez 3TS Capital Partners, współpraca z którym pozwoliła Rankomat.pl zdobyć pozycję lidera na swoim rynku.

  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »