Informacje 4LifeDirect

4LifeDirect - informacje

Wierzymy, że ubezpieczenie na życie jest jednym z najważniejszych podarunków, jakie możesz zapewnić swojej rodzinie. Właśnie dlatego od ponad 25 lat doskonalimy naszą ofertę najbardziej przystępnych cenowo, wygodnych i zrozumiałych polis na życie, dostępnych we współczesnym świecie. Dzięki tym doświadczeniom staliśmy się jednym z wiodących pośredników ubezpieczeniowych w Europie, prowadzących bezpośrednią sprzedaż ubezpieczeń na życie, zapewniając naszym Klientom coś, czego nie oferuje nikt inny.

W 4Life Direct współpracujemy bezpośrednio z naszymi Klientami, co sprawia, że ubezpieczenia stają się proste i wygodne. Specjalizujemy się w udostępnianiu łatwych do zrozumienia i przystępnych cenowo ubezpieczeń na życie bezpośrednio wszystkim zainteresowanym osobom, w tym samym czasie utrzymując najwyższy poziom dostępności usług. Właśnie dlatego jesteśmy dumni z otrzymywania bardzo wysokich wyników za jakość oferowanych za naszym pośrednictwem produktów i doskonałą obsługę Klientów oraz z przyznanego nam godła Firmy Przyjaznej Klientowi, które otrzymaliśmy po raz trzeci raz z rzędu.

Oto niektóre z wyników niezależnego badania satysfakcji Klientów, przeprowadzonego w ramach programu Firma Przyjazna Klientowi:

96% ankietowanych określiło ofertę 4Life Direct jako „atrakcyjną” i odpowiadającą ich potrzebom. 66% naszych Klientów jest „ambasadorami” lub „rzecznikami” marki: są Klienci, którzy w aktywny sposób polecają naszą ofertę innym osobom. 95% naszych Klientów czuło się bezpiecznie kupując oferowane za naszym pośrednictwem usługi. 95% oceniło nasze reklamy jako wyróżniające się w pozytywny sposób spośród innych reklam dotyczących ubezpieczeń.

Jednak nie tylko nasi Klienci mają o nas tak wyjątkowo pozytywną opinię. W ostatnim czasie zostaliśmy wybrani najlepszym call center na świecie przez międzynarodowe stowarzyszenie Contact Center World. Jesteśmy pierwszą polską firmą, która kiedykolwiek otrzymała to wyróżnienie.

Firma 4Life Direct podlega nadzorowi i kontroli Komisji Nadzoru Finansowego.

Źródło: strona instytucji

Dane teleadresowe 4LifeDirect

Dane teleadresowe 4LifeDirect

Adres siedziby:
4Life Direct sp. z o.o.
ul. Puławska 405
02-801 Warszawa

Infolinia 4Life Direct:
800 919 444

Dostęp internetowy

Strona instytucji:
https://4lifedirect.pl

  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »