Allianz Direct

Adres siedziby:
Allianz Polska Services
ul. Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa

Adres korespondencyjny:
Allianz Polska
Centrum Obsługi Klienta
ul. Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa

Infolinia Allianz Direct:
+48 (22) 567 67 67

(44 opinii)

Najwyższe gwarancje finansowe oraz międzynarodowe standardy bezpieczeństwa a wszystko to dostępne przez 24h na dobę, online a także przez tele…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

44 Opinie

użytkownik
Ocena:
Najgorsza firma ubezpieczeniowa. Maja gdzieś klienta. Próżno szukać kontaktu telefonicznego, nagrywać wiadomosci czy wysyłać maile, wszystko pozostaje bez odzewu. Radzę omijać szerokim łukiem, szkoda czasu i nerwów. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam , zwlekają z wypłatą odszkodowania telefonicznie nic się nie można dowiedzieć , na stronie szkody jeśli zamieści się pytanie odpisują po kilku tygodniach kierują żeby sie zalogować i odczytać załączony dokument , którego nie ma i tak w koło nie polecam !!! Najgorasza firma ubezpieczeniowa !!! Pewnie są na wykończeniu skoro nie wypłacają odszkodowań i brak jest kontaktu . skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
[Moderacja] dopóki tylko płaci się składki - jest wszystko OK, kiedy jednak przychodzi do wypłaty ubezpieczenia z powodu ciężkiej choroby, to allianz ma swoich klientów głęboko w oszukańczej [Moderacja] radzę omijać z daleka!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Od ponad 3 tygodni próbuje aby załatwić szkodę z OC. Najpierw czekanie na rzeczoznawcę który co 3 dni dzwonił i pytał kiedy możemy się spotkać gdy odpowiedziałem codziennie po godzinie 14 mówił że on pracuje i nie ma takiej możliwości więc poinformowałem iż godziny 8-9.30 mi nie odpowiadają. Po 4 dniach znowu dzwoni tym razem inny ta sama sytuacja i znów 4 dni czekania, aż w końcu Pan przyjechał 2 dni temu. Ciekaw jestem ile czasu będą tym razem potrzebowali na decyzję.... Najgorsze jest że z tą firmą nie ma jakiegokolwiek kontaktu tylko maile które trafiają nie wiem gdzie.... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Masakra 10 śni temu zgłosiłem szkodę i nikt się nie odzywa od tamtej pory co za firma nie polecam skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dno, dno i jeszcze raz dno. Niekompetencja rzeczoznawcow, lamanie praw ubezpieczonych, brak kontaktu z firma. Wszystkie terminy przeciagane. Kosztorys zanizony 10-krotnie w stosunku do ASO. Trzymajcie się z daleka od rej firmy! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia przez błąd pani na infolini ścigają mnie o zapłatę oc za samochód który nie należał juz do mnie bo pani zapomniała zaznaczyć że umowa wpłynęła o czasie nie polecam nikomu tej firmy [Moderacja] skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dno.... 3 miesiące na oczekiwanie wypłaty... I dalej czekam... Oj przenoszę swoją polise po zakończonej walce... NIE polecam !!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Potrzebowałem pomocy drogowej. Mam wykupione ubezpieczenie z Assistans i niestety nie pomogli mi. Płacę za ubezpieczenie i w dodatku nie mam pomocy jak jej potrzebuje. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
zlecili 2 firmom wndykacyjnym wndykowanie zekomego dlugu na ten sama, umowe oc i do tego juz splaconego! przestrzegam! skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »