AXA

Adres korespondencyjny:
AXA Polska S.A.
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Infolinia AXY:
801 200 200
+48 (22) 555 00 00

(4 opinii)

Doskonale znamy polski rynek ubezpieczeń. Od dawna obserwujemy jego dynamiczny rozwój, niespotykany w innych częściach Europy. Wiedza ta pozwa…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

4 Opinie

użytkownik
Ocena:
UWAGA..Witam i przestrzegam przed zawarciem ubezpieczenia - truck assistance - w axa. Mimo, że w logo mają "więcej niż serwis "to cała pomoc sprowadza się do zbycia byłego klienta(bo w końcu już wykupił polisę a teraz się naprzyksza) w potrzebie. Szumne zapewnienie o holowania do 2500? kończą się na najbliższym serwisie(choćby był w przeciwnym kierunku) i niezależnie czy pomogą czy też nie. A do miejsca gdzie pomogą trzeba i tak holować na własny koszt. Pomoc w dotarciu do miejsca zamieszkania to bilety na MPK, PKS lub PKP.. Z reszty pomocy nie chciałbym korzystać jeżeli jest ona na podobnym poziomie.. TA POLISA TO JEDNA WIELKA PORAŻKA! ! a kasę wyrzuciłem w błoto.. za polisę + holowanie.. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ubezpieczenie mieszkania w bloku - jeśli nie masz wpisane w metraż piwnicy albo innego pomieszczenia podnajmowanego od spółdzielni - a coś się w tych pomieszczeniach przytrafi - zapomnijcie o kasie. Bez szans. W standardzie mają też bardzo niskie ubezpieczenie od kradzieży, warto na to zwrócić uwagę. NIE POLECAM!!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
super ubezpieczyciel skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Bardzo dobry ubezpieczyciel, serdecznie polecam skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »