Bank BPH

Adres siedziby:
ul. płk. Jana Pałubickiego 2
80-175 Gdańsk

Adres korespondencyjny:
Bank BPH SA
ul. płk. Jana Pałubickiego 2
80-175 Gdańsk

Adres siedziby w Warszawie:
ul. Towarowa 25A
00-958 Warszawa

Infolinia Banku BPH:
Centrum sprzedaży - Klient Indywidualny:
801 406 406
58 300 70 69

Centrum obsługi - Klient Indywidualny:
801 889 889
58 300 75 00

Centrum sprzedaży - Firmy:
801 333 111
58 308 50 37

Centrum obsługi - Firmy:
801 225 355
58 308 56 00

(165 opinii)

Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz Klientom korporacyjny…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

165 Opinie

użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: Srebrny sezam - zenada 0,02%. Jakbym nie musial miec w BPH konta, juz dawno bym nie mial. . Dostęp internetowy: jakis jest, przelewy da sie robic, ale cud techniki to to nie jest. Obsługa klienta w placówce: Zazwyczaj jest kolejka. Oferta kredytu/ debetu w koncie: pewnie ze maja - tylko ile to kosztuje.. Wysokość opłat i prowizji: 10zl za prowadzenie. Co prawda za przelewy internetowe nie ma oplat, ale raz musialem zrobic w placowce - 4zl. Na szczescie jeszcze tylko 4 miechy :). Oferta kart płatniczych: Sezam max - prawie 30 zl rocznie. I jesli ponizej ilus transakcji miesiecznie - chyba pieciu - to dodatkowo 3zl. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Kiepski bank, miałem firmowe konto przez ponad 10 lat, znali mnie przez 10 lat bez problemów, jak się pojawiły to były głupie uwagi obsługi, tylko nie mówcie, że to nie jest wina banku kogo zatrudnia! jak zacząłem zmieniać bank (10 cyfrowy przychód) wtedy byli mili ale to zbyt późno, skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Byłem bardzo zadowolony z wyboru banku, ale ostatnio nawet przez ok.6-miesiecy nie dostałem żadnej informacji na temat moich przychodów i rozchodów .Rozważam likwidacje konta w tym banku. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jestem klientem BPH od 1999 roku i mam bardzo pozytywne zdanie do obsługi i usług. Milo, szybko i rzeczowo. W oddziale banku pojawiam sie raz na rok lub 2 lata - całość jest bezobsługowa... no i to ze wszystkie sprawy można załatwić w każdym oddziale... Wielka szkoda ze Moj rachunek został przejęty przez PeKaO (ale wracam w najbliższej przyszłości ;) ). Trochę obawiam sie o stabilność - PeKaO zagrabiło najlepsze i największe oddziały... ale BPH to dynamiczny bank wiec pewnie szybko odbudują pozycje. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Mam konto w Banku BPH od ponad roku z bankowością internetową system "Sezam". Bardzo wygodne, darmowe przelewy. Raczej nie awaryjna i bezpieczna bankowość internetowa. Jeśli chodzi o produkty kredytowe to udzielają 8 krotność dochodu netto jeśli chodzi o kredyt gotówkowy. Wystarczy nie mieć dużych zadłużeń w innych bankach i zarabiać powyżej 500 złotych. Niestety na kredyt gotówkowy powyżej 3800 (4000 PLN brutto) jest wymagana zgoda współmałżonka oraz umowa opracę na okres nie krótszy od okresu kredytowania bądź kontrakt menedżerski, jeśli działalność to niestety dramat. I na Boga niech nikt nie ma pretensji o to do doradców, że mają wolne komputery czy też nie mogą udzielić komuś kredytu czy kolejki są za duże.. jeśli są nieuprzejmi to i owszem. Pozdrawiam. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »