Bank Millennium

Adres siedziby:
Bank Millennium SA
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Infolinia Banku Millennium:
801 331 331
+48 (22) 598 40 40 (również z zagranicy)

(413 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Bank Millennium

użytkownik
~ Marta  •  2019-04-20
Fatalna obsługa infolinii, zakładanie karty kredytowej trwa wieki, trzeba sie upomimac o wniosek, ograniczone możliwość aplikacji i fatalna obsługa przez chata, czas oczekiwania na reklamacje i forma odpowiedzi fatalna
użytkownik
~ ida  •  2019-04-17
Ludzie!!!! Nie wierzcie w te durne reklamy o przyjaznym banku ! Mam kredyt w tym banku i w związku z (przejściowymi) kłopotami finansowymi chciałam na 2-3 miesiące zawiesić raty (mam opłacone połowę kredytu) lub zmniejszyć kwotę raty. Potraktowana... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Den  •  2019-04-05
Niekompetentni pracownicy w rzeszowskim oddziale (Galerii Rzeszów), nie mówiący w ogóle w języku angielskim. Poza tym, śmieszne wręcz procedury przy sytuacji kiedy wpłatomat \"zjada\" gotówkę. Przy dużych sumach czekanie na decyzję co dalej z gotó... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Lili  •  2019-04-04
Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Obsługa beznadziejna i praktycznie w każdym oddziale. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby w tym banku wziąć kredyt. Żałuję bardzo i szukam innego banku do którego szybko przeniosę kredyt. Mam stałe zarobki, a czuł... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ...  •  2019-03-27
Jeśli ktoś planuj wziąść kredyt hipoteczny to nie polecam!!!! Nie wiem kto tam pracuje ale wygląda na to że nie kompetentne osoby. Otrzymałam decyzję wstępną poprawną miałam dostać operat szacunkowy za który oczywiście musiałam zapłacić to nie mał... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Olga  •  2019-03-26
Mam w tym banku konto ! Nie dostaje sms na telefon, nie mogę przez to zalogować się w aplikacja ! Nie mogę zapłacić za ogłoszenia na Olx, a nie sprawdzić ile na koncie , a nie przelew zrobić ! Straciłam swoich klientek przez ten koszmar w tym bank... zobacz całą opinię »

Produkty Bank Millennium

Millennium 360° zysk z konta 0,00 zł/rok, koszty prowadzenia 0,00 zł/mc przejdź do wniosku »
Konto Oszczędnościowe z Kontem 360° zysk z konta -119,25 zł/rok, koszty prowadzenia 15,00 zł/mc przejdź do wniosku »
Lokata Horyzont Zysku (dla nowych środków) oprocentowanie 0,20%, kwota od 1 000 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty Bank Millennium »

Oddziały Bank Millennium

Kraków Os.Piastów 41 zobacz na mapie »
Kraków Straszewskiego 15 zobacz na mapie »
Kraków Królewska 90 zobacz na mapie »
Kraków Starowiślna 25 zobacz na mapie »
Kraków Karmelicka 3 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »