Bank Millennium

Adres siedziby:
Bank Millennium SA
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Infolinia Banku Millennium:
801 331 331
+48 (22) 598 40 40 (również z zagranicy)

(409 opinii)

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indy…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

409 Opinie

użytkownik
Ocena:
Podczas pobytu za granicą przestała działać karta i aplikacja w telefonie. Zostałem za granicą bez pieniędzy. Jak zadzwoniłem to konsultant powiedział że mam podejść do placówki bankowej w Polsce. Ten bank to jakieś żarty są. skomentuj opinię (4) »
użytkownik
Ocena:
Również uważam, że coś niedobrego stało się z tym bankiem od chwili połączenia z Santander. Obsługa w oddziale w Płocku w Wiśle poniżej wszelkiej krytyki. Brak dokumentów (pomimo umówienia się), uwagi nie przystające personelowi, który reprezentuje bank. Kiedyś to był bardzo fajny bank, jeden telefon i wszystko załatwione. Obecnie zastanawiam się nad przeniesieniem konta osobistego i firmowego. Ogólnie kiedyś bardzo polecałem, w tej chwili nie polecam. skomentuj opinię (7) »
użytkownik
Ocena:
Po połączeniu banki to co prezentuje bank Millennium to chaos. Nikt nic nie wie, nagle znika telefon do haseł SMSowych, interface przez stronę www tragiczny. Nadchodzące płatności w przypadku posiadania więcej niż jedno konto możesz sobie sami policzyć z kalkulatorem w ręce. Brak podsumowania dla poszczególnych kont, brak wybrania dowolnego zakresu datowego, najmniejszy okres to miesiąc - no po prostu dramat. Zamiast lepiej jest gorzej, a na dodatek ciągle muszę jeździć do banku, bo ciągle jakiś kłopot. skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
koszmar ludzie omijajcie z daleka uwaga dobrze czytajcie za 0,02 zł wpisali mnie do BIK i najciekawsze że rata była do 15 a 17 już byłem w BIK bez żadnego telefonu że się pomyliłem bez niczego , nigdy więcej skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Po 20 minutach czekania na linii, odrzucono mnie 7 razy przy połączeniu telefonicznym z konsultantem od kredytów....Łącznie czekam na połączenie już około 2 godzin. Zero poszanowania czasu. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Żenujący poziom obslugi klienta. Kilka reklamacji ma przestrzeni tygodnia składałam. Złamame wszystkie postanowienia zawarte w umowach EB przez Millenium. Dramat skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Moja mama ma 80 lat, ma kredyt w Euro Banku( a właściwie teraz w Millenium). Spłacałem jej raty bez prowizji w lokalnym oddziale. W tym miesiącu zażądali opłaty 10 PLN. To jakaś kpina. Tak wygląda połączenie dwóch banków. A miało być tak pięknie. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Miałem pozytywną opinię o Millennium, ale obecnie uważam że z bankiem ma mało wspólnego. W październiku przygotowując się do przejęcia Euro Banku odcięli mnie od konta w Euro Banku na 3 dni. Zaginęło konto/ nie było konta (do którego jestem pełnomocnikiem 88 letniej, chorej mamy)- brak możliwości obsługi w placówce. przez stronę i aplikację. Nikt w Millennium nic nie wiedział jak to się stało. Wiele pism reklamacyjnych ,pisma do KNF i rzecznika Finansowego pomogły. Obecnie jest powtórka popisów instytucji nazywającej się bankiem. 11-11-2019 zakończyli połączenie z Euro Bankiem. A ja znów nie mam dostępu do oszczędności z Euro Banku ( środki bieżące udało im się szczęśliwie przenieść do Millennium) które gdzieś zaginęły w banku. - dziś 24-11-2019( tylko środki bieżące) - i nikt nic nie wie w tej sprawie. Millennium nie zapewnia bezpieczeństwa pieniędzy klientów skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Totalny chaos po przejęciu eurobanku. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Z roku na rok coraz gorzej. Albo awaria, albo błędy w operacjach, na infolinii wiecznie niedoinformowani. Obecnie po raz kolejny bank pozbawił klientów dostępu do bankowości mobilnej, aplikacja również nie działa i tak przez cały długi weekend. To mój ostatni miesiąc w tym banku. Klika lat temu działało to całkiem fajnie, teraz to chyba najbardziej nieprzyjazny klientowi bank. skomentuj opinię (2) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »