BGŻOptima

Bank BNP Paribas
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa, Polska

Centrum Inwestycyjne BGŻOptima
Spektrum Tower
ul. Twarda 18, p. 19
00-105 Warszawa

Infolinia Banku BGŻOptima:
801 280 280
+48 (22) 574 37 00 (również z zagranicy)

(12 opinii)

BGŻOptima jest pierwszym w Polsce bankiem internetowym, wyspecjalizowanym w oszczędzaniu. Bank powstał jak wspólny projekt Banku BGŻ i Rabo Di…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

12 Opinie

użytkownik
Ocena:
Bardzo fajny bank - szkoda że oprocentowanie nie jest już takie jak kiedyś. Dobre zabezpieczenia - token. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Proste w obsłudze i dość dobre oprocentowanie. Zaletą tego konta jest brak opłat za więcej niż jeden przelew w miesiącu. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: Jako drugi lub trzeci rachunek bankowy Optima jest najlepsza. Pierwszym rachunekiem jest ten do darmowych przelewów (np. ING). Drugim jest ten który ma najwyższe obecnie oprocentownie dla trzymania pieniędzy jako lokaty. Trzeci to ten z dwoma kryteriami: najlepsze oprocentowanie spośród tych, z których można pobierać pieniadze bez utraty oprocentowania. Optima obecnie jest najlepsza nawet jako drugi rachunek. Szkoda że nie wiadomo na jak długo, bo trudno na jej stronie znaleźć tabele oprocentowania. . Dostęp internetowy: Łatwy dostęp i obsługa.. Elastyczność oferty: nie dotyczy . Możliwość negocjacji oferty: nie dotyczy. Dostępność w różnych walutach: nie dotyczy. Minimum formalności: Tak można założyć przez internet. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dostęp internetowy: Koszmarek - wymyślili "udogodnienie" w postaci dodatkowego urządzenia, czyli nie ma możliwości normalnego dostępu do konta. Unikać za wszelką cenę, omijać jak zadżumione miejsce!. Wysokość oprocentowania: Dobra!. Dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy: Nie skorzystałem. Minimum formalności: Niestety, do konta nie da się dostać bez dodatkowego urządzenia. Co to za pomysł rodem z Rumunii?. Obsługa klienta w placówce: Nie dotyczy. Wysokość opłat i prowizji: Przeciętne. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Bank BGŻ tragedia. Brak profesjonalizmu. Pracownicy oszuści i nie mają pojęcia o bankowości!!!!!!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: wg może oprocentowanie Optimy nie jest najlepsze ale i nie najgorsze. cieszy fakt, że BGŻOptima potrafi pójść na rękę klientowi kiedy zrobi coś nie tak. sama miałam problem bo źle zrobiłam przelew inicjujący i od razu zadzwoniła pani i wszystko wyjaśniła. Dostęp internetowy: czasami nie można sie zalogować o 8 rano, tak średnio raz w miesiącu bo są jakieś prace. po zmianie na smsy z tego ustrojstwa miałam problem z zalogowaniem, ale zadzwoniłam tam do nich do banku i pan tak mi wyjaśnił logowanie w systemie ze później to juz ja sama uczyłam w rodzinie co i jak. wiedza pracowników infolinii jest zatrważająca. specjalnie zadawałam trudniejsze pytania o bankowy tytuł egzekucyjny, o konieczność rozliczania podatku przy koncie firmowym (chłopak mi powiedział na infolinii znał się chyba na księgowości bo sypał mi stwierdzeniami na temat formy rozliczania z fiskusem. wiec generalnie jak dla mnie super. widać, że przepisy obowiązujące w bankach znają. nie wiem czy wszyscy tak tam obsługują czy po prostu miałam szczęście trafić na pana M. mogli by pracować 24 h na dobe (tak wiem, nie ma kart i tak dalej, ale na prawde, sa ludzie co moga logowac sie do konta w nocy tylko i maja jakies problemy. albo co z sytuacja jak chce zrobic przelew zeby wyszedl o 8 a nie moglam zlecic po 14 i chce to zrobic jak mam czas o 2 a tu nie dziala i nie mogę zadzwonić? może BGŻOptima pomyśli nad tym, żeby chociaż jedna osoba pracowała w nocy, albo nawet dwie zeby jedna się nie nudziła sama. a i byłam nawet w siedzibie! bank rzeczywiscie istnieje wiec nie ma co sie bac o bezpieczeństwo środków. trochę tam jak w zakładzie psychiatrycznym wszystko białe poza fotelami czarnymi, ale to kwestia gustu. najważniejsze, że pracownicy potrafią dać z siebie wszystko . Możliwość negocjacji oferty: z tego co wiem to od 500 000 można. Minimum formalności: najważniejszy atut!!. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dostęp internetowy: To nie prawda ze ten system nie działa ,wszystko bardzo dobrze funkcjonuje. Wiem bo korzystam, dobre oprocentowanie 5,8% na koncie oszczędnościowym. Wszystko chodzi sprawnie zlecone przelewy dochodzą bardzo szybko na powiązane konto. Myślę że ta osoba która wystawiła złą opinię jest niedouczona lub zrobiła to konkurencja. . skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dostęp internetowy: Bez problemowy :). Wysokość oprocentowania: Jak na razie b.dobry !! Inne mają niby większe ale koszty manipulacyjne i prowadzenie konta, przelewy zżerają prawie całe odsetki a w BGŻ tyle ile ma być tyle jest :)). Dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy: Nie potrzebuję. Minimum formalności: Jak na konto zakładane przez internet minimum formalności za bezpieczne założenie konta . Obsługa klienta w placówce: W placówce nie byłam bo chyba nie mają, ale przez telefon wiele razy i bez problemu. Nawet jak pomyliłam numer konta sami zadzwonili i pomogli, więc kasy nie wsiorbało gdzieś w świat. Tylko mogli by być milsi, ale na połączenie czekałam najdłużej 5sekund!! . skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: Oprocentowanie atrakcyjne. Wg najnowszych informacji niebawem pojawi się nowy produkt oszczędnościowy. Czekam na rozwój oferty i przelewam pieniądze do Optimy.. Dostęp internetowy: 24h na dobę! super.. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wysokość oprocentowania: 4,6%. Obsługa klienta w placówce: nie dotyczy. Oferta kredytu/ debetu w koncie: jest to konto oszczędnościowe, więc debetu brak. Wysokość opłat i prowizji: darmowe prowadzenie i darmowe przelewy na rachunek powiązany. Oferta kart płatniczych: Nie dotyczy. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »