BIBBY Financial Services

(7 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o BIBBY Financial Services

użytkownik
~ Amstel  •  2019-05-09
NIE DLA WSZYSTKICH FIRM WYMAGAJA MILNIONA OBROTU ROCZNIE WTEDY ZAJMA SIE TWOIM FAKTORINGIEM..
użytkownik
~ Pawel  •  2019-02-26
Wszystko ok, tylko czasem rozmowy są długie, ale to można przeżyć.
użytkownik
~ Jagna  •  2019-01-10
Dawno nie miałem takiego dobrego kontaktu z działem obsługi klientów jak w Bibby. Fajni ludzie i rzetelene podejście do współpracy.
użytkownik
~ Arek Kwiatkowski  •  2018-12-05
Świetna obsługa i extra rozwiązania. Współpracuję z nimi pół roku i już 2 razy zwiększałem limit bo tak mi obroty wzrosły. Szczerze polecam każdej firmie, która ma pomysł na zwiększenie sprzedaży a brakuje im gotóki
użytkownik
~ mad  •  2015-12-15
Mimo bardzo drogiej oferty w stosunku do firm konkurencyjnych wybraliśmy Bibby bo wszelkie formalności miały być sprawne i szybkie. I tak było do podpisania Umowy... A w praktyce wszystko utrudniają. W części przypadków szybciej nasi klienci wpłac... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mad  •  2015-12-11
Może i kontakt z opiekunem jest dobry, ale wszystko utrudniają. Papierologia przerzucona na nas i naszych klientów co nie sprzyja biznesowi. Procedury potwierdzania należności trwają tyle że zanim wpłacają pieniądze to mija termin zapłaty za faktu... zobacz całą opinię »