BNP Paribas

Bank BNP Paribas
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa, Polska

(15 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o BNP Paribas

użytkownik
~ Niezadowolona  •  2018-04-24
Beznadziejna obsługa spłacilam kredyt i czekam już 15 dni na potwierdzenie o spłacie pobrali 50 zlotych i mam czekać miesiac co za opieszałość bez komentarza dno
użytkownik
~ zniesmaczona klientka  •  2017-08-17
A karta mambonus to totalna porażka. Dają punkty lojalnościowe za płacenie kartą, a jak uzbierasz i zamówisz nagrodę zamieszczoną na stronie, to nie dostajesz nagrody, ani punktów nie zwracają, a na kolejne reklamacje odpisują regułką , ze przekaz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ M.F.  •  2017-06-23
Dramat. Mam tam kredyt mieszkaniowy. Miesiąc trwały formalności związane z przygotowaniem przez Bank dokumentów potrzebnych do ustanowienia przez sąd hipoteki. Musiałem dzwonić, chodzić do placówki, wysyłać żonę:-) Sprawę załatwił trolling oficjal... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ brzoza45  •  2017-02-20
Zdecydowanie nie polecam tego Banku! Nierzetelne informacje na infolinii (w oddziałach też), żeby nie powiedzieć kłamliwe. Pojawianie się znienacka jakichś opłat za prowadzone konta, gdzie żadnych opłat miało nie być. No i chamskie zachowanie, bo... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kp  •  2016-03-16
Potwierdzam tygodniami trzeba czekać na załatwienie reklamacji . Co innego mówią przy przyjmowaniu pieniędzy a co innego okazuje się po założeniu konta , kręcą jak tylko mogą aby trzymać u nich pieniądze za darmo bez odsetek, obiecują ze procent... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Andi  •  2015-12-02
Uwaga, giną pieniądze. Mało kompetentna obsługa a ludzi traktują jak natrętów. Od czasu połączenia, Paribas strasznie obniżył loty. Reklamacje rozpatrywane tygodniami i albo sztampowa odpowiedź albo brak. Nie polecam.

Produkty BNP Paribas

Konto otwarte na Ciebie zysk z konta -84,00 zł/rok, koszty prowadzenia 7,00 zł/mc przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty BNP Paribas »

  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »