Compensa

Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

(82 opinii)

Opinie o Compensa

użytkownik
~ piotr42  •  2009-08-27
Bezproblemowa likwidacja przy dużej szkodzie (17000 PLN kasacja samochodu) pieniądze bez problemu na koncie w ciągu 3 tygodni. Zawsze można ponarzekac dlaczego nie szybciej. Ale to mistrzostwo świata dla T.U. które zapłaci w takiej sytuacji w ciąg... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ rita83  •  2009-04-24
niestety, wyplata odszkodowania pomimo iz przeprocesowana i wyplacona szybko, to jej wysokosc jest ogromnie zanizona. Compensa wskazniki, ktorych uzywa do sporzadzenia kosztorysu ustala bez zadnych konkretnych regul a pracownicy centrum likwidacji... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ greg  •  2009-04-10
Miałem ubezpiecz. dom. Było włamanie i skradziono mi kilka rzeczy. Sprawa ciągnęła się kilkanaście miesięcy, odszkodowanie dramatycznie zaniżone. Zupełna ignorancja i niekompetencja pracowników tej firmy! Nigdy więcej ubezpieczeń w Compensa!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ greg  •  2009-02-26
Niekompetencja, głupota i świadome kantowanie klienta... To tyle na temat tej firmy... dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Anka  •  2009-01-16
No proszę i tu też dochodzi do oszukańczych opini. Trzeba bardzo dużo poczytać aby nie dać się zwieść oszustom. A ta cała rodzinka to niech nie wprowadza ludzi w błąd! Tak nie ładnie :( Nie można na siłę uszczęśliwiać innych i wprowadzać w błąd. Teraz wy kogoś wprowadzicie jutro może ktoś was? dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Janusz  •  2008-12-09
miałem szkodę z AC w pierwszym miesiącu od zawarca umowy. Nie miałem problemów, auto wstawiłem d autoryzowanego serwisu Forda w Rzeszowie, wyjechałem po 4 dniach, nawet nie wiem ile Compensa zapłaciła za naprawę. Może miałem szczęście ? dodaj swój komentarz »