Compensa

Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

(82 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Compensa

użytkownik
~ Niekompetencja firmy.  •  2018-07-24
Nigdy nie spotkalam sie z taka firma. Miałam poważny wypadek na wycenę szkody czekalam 2tygodnie. Za tak poważną szkode dostaliśmy niewystarczajaca kwotę na naprawe. Jeśli firma nie dojdzie z nami do porozumienia, sprawa odbedzie sie w sadzie. Nie... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aleksander  •  2018-06-11
Dziadostwo nie firma. Pieniądze ze składek biorą bez szemrania, a w razie szkody znadują absurdalne powody, by nie wypłacić nic. Widzę po opiniach, że to jest po prostu sposób działania tego czegoś. Już nawet żadne trolle nie pomogą, ten twór zos... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Brak wypłaty odszkodowania mimo niezbit  •  2018-03-02
W przeciagu kilku lat trzech pracownikow mialo wypadki przy pracy. Jeden zszywana głowę, drugi złamaną rękę, trzeci problemy z kręgosłupem. WSZYSTKIM odmówiono wypłaty odszkodowania. Po przedstawieniu dokumentacji medycznej zawsze szukali dziury w... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ogi  •  2018-02-17
Ludzie pracujący w tym towarzystwie to skończeni niekompetentni imbecyle. W któryms momencie prowadzenia ubezpieczenia nagle zmienili kod pocztowy w moim adresie. Oczywiście zostało to sprostowane ale problem się powtórzył i znów adres był nieodpo... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ robinhood  •  2018-01-05
Źenada odradzam skręcenie i wybicie nangarstka rehabilitacja nie uznali brak podsta do odszkodowania odwołanie podtrzymują kolejne odwołanie komisja lekarska lekarz nie przyznaje koszt leczenia 600 zł mają swoich skorumpowanych lekarzy piszą ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Zawiedziony klient K.  •  2017-10-28
Ta firma to porazka. Ludzie zajmujacy sie w firmie likwidacja szkod nie znaja sie na sprawach, mialem wypadek z oc sprawcy. Bylo wszystko opisane dokladnie ze szczegolami jak do tego doszlo uszczerbek mialem okolo 3-4procent. A oni nie uznali szko... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloDom Zielona Hipoteka w VeloBank »