Compensa

Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

(82 opinii)

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group to firmy oferujące szeroki wachlarz ubezpieczeń. Spółki są częścią międzynarodowej Vienna Insurance Grou…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

82 Opinie

użytkownik
Ocena:
Likwidacja szkody z OC sprawcy w tym towarzystwie to istna droga przez mękę oraz próba pozbawienia Cię Twoich praw na każdym kroku. Przykład? Przysłali mi wycenę naprawy zaniżoną o ponad 30% - odwołałem się. Samochód zastępczy to niemal fikcja: przedłużają Ci wynajem co dwa dni i co dwa dni dzwoni wypożyczalnia żeby zabrać auto a ty co dwa dni dzwonisz do Compensy i wyjaśniasz, że nawet jeszcze nie przelali pieniędzy, więc z jakiej paki chcą zabrać Ci auto? - I tak już ze 4 razy, a dalej czekam na pieniądze. A gdzie jeszcze 14 dni oczekiwania na naprawę i wolny termin w warsztacie? Otrzymałem też sms'em kontakt do mojego likwidatora - błędny, muszę za każdym razem przebijać się przez infolinię. Na wizytę rzeczoznawcy czekałem ponad tydzień, a samochód zastępczy to jakiś najsłabszy silnik, który nawet poganiając na czerwone pole ledwo daje radę w mieście. Więcej już nie mam siły pisać - słowem DRAMAT. Nigdy nic tu nie kupię i każdemu odradzę. Piszę skargę do Rzecznika Finansowego. Edit: likwidator nie odbiera telefonu od ponad tygodnia, mimo przekazywania przez infolinię moich próśb o kontakt. Lista grzechów do rzecznika rośnie. Dziś złożę kolejną już reklamację - mają miesiąc na odpowiedź, inaczej akceptują moje warunki. Auto zastępcze już wynajęte, za wszystko będą musieli zwrócić pieniądze. Sprawę i tak "sprzedam" do kancelarii. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Likwidacja szkody z OC sprawcy w tym towarzystwie to istna droga przez mękę oraz próba pozbawienia Cię Twoich praw na każdym kroku. Przykład? Przysłali mi wycenę naprawy zaniżoną o ponad 30% - odwołałem się. Samochód zastępczy to niemal fikcja: przedłużają Ci wynajem co dwa dni i co dwa dni dzwoni wypożyczalnia żeby zabrać auto a ty co dwa dni dzwonisz do Compensy i wyjaśniasz, że nawet jeszcze nie przelali pieniędzy, więc z jakiej paki chcą zabrać Ci auto? - I tak już ze 4 razy, a dalej czekam na pieniądze. A gdzie jeszcze 14 dni oczekiwania na naprawę i wolny termin w warsztacie? Otrzymałem też sms'em kontakt do mojego likwidatora - błędny, muszę za każdym razem przebijać się przez infolinię. Na wizytę rzeczoznawcy czekałem ponad tydzień, a samochód zastępczy to jakiś najsłabszy silnik, który nawet poganiając na czerwone pole ledwo daje radę w mieście. Więcej już nie mam siły pisać - słowem DRAMAT. Nigdy nic tu nie kupię i każdemu odradzę. Piszę skargę do Rzecznika Finansowego. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jeśli ktoś z moich znajomych świadomie wybiera Compense jako obowiązkowe ubezpieczenie OC swojego samochodu to tracę do niego szacunek, co wszystkim znajomym po kolei komunikuję. Dramat co ta firma wyprawia, żeby nie wypłacić należnego odszkodowania. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Przez 5 miesięcy od zgłoszenia sprzedaży samochodu nie dostałam zwrotu z AC do dzisiaj pomimo ponagleń. Dzwoniłam do rozliczeń ale tam nikt nie odbiera. Zgłosiłam agentowi parę razy. Ta firma jest niewiarygodna skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Dotyczy likwidacji z OC sprawcy. Zdarzenie z 6 grudnia. A do dziś nie dostalismy wyrównia za wrak auta.Wycenili na 1000 zł a sprzedali za 200. Brak zapłaty za holowanie i parking. Pani likwidator z firmy, która dla nich likwiduje VIG ekspert nie odbierav telefonów, jesli odbierze podnosi głos na rozmówcę. Brak odpowiedzi na maile. Compensa zrzuca winę na VIG ekspert a ci mają klienta w poszanowaniu... Jeśi tak likwduja szkodę warta kilkaset złotych to strach pomysleć co by było gdyby musieli komus oddać kilka tysięcy. Nigdy żadnej polisy z żadnego tytułu u nich. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Przestrzegam wszystkich przed Firmą Compensa , na USG piersi mam czekać 28 dni , w niedzielę odmówili mi pomocy lekarza internisty ( płacę ubezpieczenie 1,5 roku osobą zdrową) uzyskałam pomoc w placówce NFZ . Farsa farsa farsa ,wyrzucone pieniądze w błoto!!!!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Witam serdecznie , dziś o godzinie 12:00 dzwoniłam na infolinię Luxmed i z rozmowy dowiedziałam się ( po zweryfikowaniu moich danych osobowych) , że mam się udać na ulicę Opolską 114 i tam otrzymam pomoc lekarza internisty . Od rana mam problem z okiem , odczuwam silny ból ,mam światłowstręt oraz uczucie ciała obcego w oku , omówiona wizyta na następny dzień tj .25.03.2019 jest dla mnie zbyt odległa ponieważ dziś tj.24.03 .2019 źle się czuje. Pojechałam pod wskazany adres Opolska 114 i dowiedziałam się że mam zapłacić za wizytę 130 złoty. Czuję się przez Państwa firmę Compensa oszukana , infolinia kieruje mnie do lekarza , gdzie mam zapłacić . Moje pytanie brzmi ,to po co mam płacić abonament w Państwa firmie. Od ponad półtora roku płacę abonament i wogule nie korzystam , ponieważ jestem osobą zdrową , a jeśli potrzebuję pomocy nie otrzymuje jej , jestem fałszywie informowana przez infolinię ( tracę czas i pieniądze na transport aby dojechać na ulicę Opolską). Wykonuje kolejny telefon na Infolinię Compensa i dowiaduje się od pani : " Mam sobie robić w domu okłady z herbaty" , przepraszam bardzo ale to jest farsa i sprawa do nagłośnienia w jaki sposób Państwo traktują klientów . Na koniec całej historii udaję się do placówki NFZ przy ulicy Armii Krajowej 5 , jest mi tutaj udzielona pomoc lekarska, otrzymuje antybiotyk. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zaczynam się bać. Mieliśmy zdarzenie drogowe, mechanik powiedział że na 90% auto na złom. Ale po tych opiniach to i za psychologa powinni płacić. Ten sam mechanik powiedział, że rozwiązuje z nimi franczyzę, bo też go ciągle "kolegują" skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jedna wielka porażka, wartość wypłaconego odszkodowania to porażka wartość szkody w górę, auta w dół, wrak wycena z kosmosu i zostajemy z uszkodzonym autem i niewielką częścią wartości auta..... choćby mieli mi ubezpieczyć auto za 100 to mam ich w d.... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
kontakt po zgloszeniu szkody tragiczny ,chamski,ordynarny kto ich tak nastawia do klienta skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »