DnBNord

Adres siedziby:
Bank DnB NORD Polska Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15 C
02-676 Warszawa

(93 opinii)

Opinie o DnBNord

użytkownik
~ Zenon  •  2018-03-20
Od 4-ech miesiecy nie otrzymalem od Banku wyciagu z konta, kt. powinien przychodzic w kazdym miesiacu, i bez kt. nie jestem w stanie rozliczyc PITa w prowadzonej dzialalnosci. Po kontakcie Bank zaswiadczyl o wyslaniu dokumentu, po czym przestal o... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Grzegorz  •  2015-08-10
Bank od pewnego czasu traktuje mnie w okropny sposób. Zwiększył mi marżę twierdząc, że nie posługuję się kartą kredytową co było warunkiem korzystania z mniejszej marży kredytu - jednak nie wziął pod uwagę moich wyjaśnień, że nigdy nie dotarł do ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Michał   •  2015-03-12
Odradzam korzystanie z tego banku. Mam u nich kredyt hipoteczny i korzystałem z promocji obniżonej marży w zamian za posiadanie ich karty kredytowej. Nie pamiętałem o tym, że nie wystarczy płacić 150zł rocznej opłaty za kartę ale trzeba ja także c... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ k&k  •  2015-01-23
Mniej elastycznego banku i tak niekompetentnej obsługi naprawdę nie znam. Gorąco odradzam jakiejkolwiek współpracy! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ fatima  •  2012-08-14
Nie wiem,dlaczego niektórzy krytykują bankowość elektroniczną DNB. Przecież obsługa jest banalna!!! Ja jestem osobiście bardzo zadowolona. Rzetelna obsługa w oddziale. Szybko,sprawnie,bardzo kompetentnie. Wcześniej miałam rachunek w BZ WBK... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ MiszCZ  •  2012-05-15
Cóż, bankowość elektroniczna to jest porażka... Od kilku dni jest nowy system, ale sposób logowania do niego jest niesamowity. Poza tym ok, obsługa w porządku itd. dodaj swój komentarz »

Oddziały DnBNord

Kraków ul. Zwierzyniecka 30 zobacz na mapie »