Opinie o eBanknot

użytkownik
~ Andree  •  2019-01-25
firma jest porządna, pozdrawiam pania Kasię z oddziału 63. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ joasia  •  2019-01-14
biorę od tej firmy któryś raz z kolei i jestem zadowolona, Dla mnie jest w porządku, i lepiej żyć z nimi w zgodzie, bo naprawdę są czasammi pomocni. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Daro  •  2019-01-11
w odpowiedzi na ten ich program podziel sie opinią co tak namawiają w placówce- dzielę się . Ogólnie firma w porządku , pani w placówce była miła , dużo pytała, co można by było poprawić to jakieś cukierki dla klientów i większe kwoty . wszystko. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ AnatolS  •  2019-01-08
Żenada. Reklamują się jako firma bez BIK a sprawdzają wszystkie bazy. Tylko jak mi wytłumaczyła pani konsultant "na swój sposób i mogą mieć elastyczne podejście". U mnie skończyło się to propozycją 300 zł na 15 lub 30 dni.Dopiero po spłacie może d... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Izka  •  2018-11-19
o wiele lepsza firma niż te w internecie, przynajmniej można się dodzwonić i ustalić nowy termin spłaty, a w tych wiwusach nikt nie odbiera. Korzystam z ich pożyczek i nie mam żadnych problemów. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Paulia  •  2018-11-16
Witam ja wyrazam swoje zdanie na temat jednego doratcy z tej firmyz z kielc... a to ze moi bliscy wzieli tam pozyczke spłacali ale tez maja inne pozyczki komorników i tez musieli spłacac inne wiec co tydzien przyjedza ten pan i przypomiona o spłac... zobacz całą opinię »