Dodaj opinię

69 Opinie

użytkownik
Ocena:
Nękają mnie i moją mamę telefonami powiedziałam że zapłacę i odsetki jak będę miała pieniądze odsetki mają jak z kosmosu skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
firma ok, któryś raz już u nich biorę, jak miałam problem z terminem to można było się dogadać po ludzku. koszty jak wszędzie pzdr skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Windykacja terenowa zachowuje się jak [Moderacja] . Szarpią za dzwi, zachowują się wulgarnie nie da się z nimi dogadać. Dziwnie wielkie koszty przedłużenia terminy spłaty pożyczki. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Wszystko jasne i mila obsługa w oddziale 54 Kielce a jak ktoś ma problemy ze spłatą zawsze można sie dogadać.Polecam skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Udało mi sie u nich szybko i sprawnie załatwić pożyczkę w kwocie. akurat mieli jakąś tam promocję. Spłata przebiegła bezproblemowo. nie wiem jak zachowuje się firma w stosunku do dłużnika, nie byłem , ale domyślam się że nie są to ciekawe rzeczy, ale przecież każdy by się wkurzyła jak by mu kasy ktoś nie oddał. Ogólna ocena 7/10 10 min czekałem na pożyczkę:/ skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
[Moderacja] a nie firma. Nie polecam nikomu tam brac. Odsetki to maja z kosmosu. Kamery profesjonalne jak firma, od skypa przyklejone na sciane. Gratuluje. Nie pozdrawiam skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
firma jest porządna, pozdrawiam pania Kasię z oddziału 63. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
biorę od tej firmy któryś raz z kolei i jestem zadowolona, Dla mnie jest w porządku, i lepiej żyć z nimi w zgodzie, bo naprawdę są czasammi pomocni. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
w odpowiedzi na ten ich program podziel sie opinią co tak namawiają w placówce- dzielę się . Ogólnie firma w porządku , pani w placówce była miła , dużo pytała, co można by było poprawić to jakieś cukierki dla klientów i większe kwoty . wszystko. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Żenada. Reklamują się jako firma bez BIK a sprawdzają wszystkie bazy. Tylko jak mi wytłumaczyła pani konsultant "na swój sposób i mogą mieć elastyczne podejście". U mnie skończyło się to propozycją 300 zł na 15 lub 30 dni.Dopiero po spłacie może dadzą ciut więcej. W tym samym dniu i na te same kwity dostałem 2000 zł na niskie raty w Profi. skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię