eurobank

Adres siedziby:

Bank Millennium S.A.

ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Infolinia Eurobanku:
19 000

(326 opinii)

Opinie o eurobank

użytkownik
~ Bartosz  •  2019-06-10
Ocena:
Przestrzegam przed Eurobankiem , wyjątkowo chamska i niemiła obsługa (kraków Medweckiego2), zero pomocy przy blokadzie bankomatu, zero zabezpieczenia go by po odblokowaniu nikt nie podjął pieniędzy, zupełna ignorancja, przy tym niegrzeczne odzywki ! Nie polecam ! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ KAKI18  •  2019-05-30
Ocena:
Postarma się opanować ;) Niekompetencja lub totalny brak szkolenia i nauki logicznego myślenia. Moja mama posiada pełnomocnictwo notarialne (pełne) do wykonywania wszelkich czynności bankowych, nawet zawierania umów bankowych (wszelkich). Niestety... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Killer  •  2019-05-16
Ocena:
Nie polecam tego banku. W centrali we Wrocławiu bardzo niekompetentni pracownicy którzy nie potrafią napisać dobrze pisma. Ludzie którzy tam pracują ukończyli chyba tylko szkołę podstawową. To samo z infolinią. Ludzie z przypadku. Unikać tego ban... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mirka  •  2019-04-10
Ocena:
Nie polecam tego banku. W banku z dowodu osobiste spisali nie pelny adres dzwoniac na infolinie nie moge nic zalatwic. Mieszkam za granica nawet nie moge zrobic oplat w pl bo nie umiem dostac dostepu do aplikacji na telefon. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ @dam  •  2019-03-27
Ocena:
Czas oczekiwania na połączenie z infolinią 21 min. !!!!!! Przysyłają SMS z przypomnieniem o płatności raty......która jest zapłacona !!!!!!!! Pan na infolinii tłumaczy, że SMS z przypomnieniem przychodzą z automatu bez sprawdzania czy płatności je... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ On  •  2019-03-02
Ocena:
Totalna żenada. Po wpłaceniu pieniędzy w oddziale zablokowali mi konto. Wykonałem dziesiątki meili, telefonów i wiadomości. Nie miałem za co jeść przez kilka dni, nikt z pracowników nie potrafił odpowiedzieć na pytanie co się dzieje. Cały bank jak... zobacz całą opinię »

Oddziały eurobank

Kraków Starowiślna 20 zobacz na mapie »
Kraków Karmelicka 10 obok Teatru Bagatela, ta sama stron zobacz na mapie »
Kraków Al. Pokoju 67 zobacz na mapie »
Kraków Komorowskiego 37 zobacz na mapie »
Kraków Pawia 5 zobacz na mapie »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »