Generali Ubezpieczenia

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

(35 opinii)

Generali Direct jest marką handlową Generali Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. należącego do Grupy Generali. Grupa Generali jest pod względem wielkości trzecim w Europie międzynarodowym koncernem ubezp…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

35 Opinie

użytkownik
Ocena:
Nie polecam tej firmy ubezpieczeniowej. Sprawca zdarzenia komunikacyjnego wjechał w tył mojego pojazdu. Spisaliśmy oświadczenie. Szkody były bardzo nie wielkie, ale zakład blacharko-lakierniczy wycenił naprawę na 4300zł. Generali wyceniło na 1200zł. Dodatkowo ODMÓWILI przyjęcia odpowiedzialności za szkodę, bo na aucie sprawcy zdarzenia (bardzo duże auto terenowe) praktycznie nie było śladów. Odwołania nic nie pomogły. Szkodę usunąłem we własnym zakresie i sprawę skierowałem do rzecznika ubezpieczonych. Dopiero po Jego kilku interwencjach Generali przyjęło odpowiedzialność za szkodę. Wypłacali odszkodowania w kilku ratach a w sumie i tak do pełnej wypłaty zabrakło ponad 1000zł. Odszkodowanie za zdarzenie otrzymałem po ponad 18 miesiącach i to niepełne! Zdecydowanie odradzam i nikomu nie polecam tej firmy skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam tej firmy ubezpieczeniowej. Sprawca zdarzenia komunikacyjnego wjechał w tył mojego pojazdu. Spisaliśmy oświadczenie. Szkody były bardzo nie wielkie, ale zakład blacharko-lakierniczy wycenił naprawę na 4300zł. Generali wyceniło na 1200zł. Dodatkowo ODMÓWILI przyjęcia odpowiedzialności za szkodę, bo na aucie sprawcy zdarzenia (bardzo duże auto terenowe) praktycznie nie było śladów. Odwołania nic nie pomogły. Szkodę usunąłem we własnym zakresie i sprawę skierowałem do rzecznika ubezpieczonych. Dopiero po Jego kilku interwencjach Generali przyjęło odpowiedzialność za szkodę. Wypłacali odszkodowania w kilku ratach a w sumie i tak do pełnej wypłaty zabrakło ponad 1000zł. Odszkodowanie za zdarzenie otrzymałem po ponad 18 miesiącach i to niepełne! Zdecydowanie odradzam i nikomu nie polecam tej firmy skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Drodzy Państwo,\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nomijajcie tą firmę i wybierajcie taką w kótrej można wypowiedzieć polisę w normalny sposób.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nMetoda stworzona przez tych [Moderacja] że masz do nich list polecony wysylac daje potezne pole do manewru co i mnie spotkało. Pomimo wysłania listu, maila itd przedłuzono mi umowę na samochód i mam teraz dwa ubezpieczenia. Dodam że jak masz szkode to wyplaci ci jedna ubezpieczalnia ale w przypadku gdy ci przedluzaja to nie ma znaczenia. [Moderacja] ! Sa bazy danych o klientach miedzy ubezpieczalniami, jest cepik i to nie dziala jesli chodzi o przedluzanie umowy ale jak masz juz szkode to wowczas dziala, woczas ty jestes bity w narozniku. Generali bezposrednio po nie oplaconej skladce dodam ze umowa nie zrealizowana od razu nasyla windykacje Kaczmarski Inkaso.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nUprzedze was jak oni dziala, niedziela 7 rano nekanie telefonami, sobota wieczór to samo, o kazdej porze dnia bez ustanku maile i mozna im udowadniac ze pisales wysylales listy ida w zaparte, PŁAĆ!\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nGrzecznie informuje ich dajcie to do sadu powszechnego, to ci [Moderacja] oddaja to do sadu cyfrowego gdzie nawet nie jestes poinformowany ze masz sprawe. Dla kogo to jest zrobione? [Moderacja] Kto pisze te ustawy i pozwala na takie działania. Drogie Generali w majestacie prawa jestescie [Moderacja] , w oczach ludzi [Moderacja] . Kaczmarski Inkaso, jezeli chcesz byc normalna firma proponuje mediowac a nie nekac ludzi. Jestescie zwyklym nekajacym ludzi majacym w [Moderacja] rodo i zasade wspolzycia spolecznego art5KC call center które zatrudnia ludzi za najnizsza krajowa. Zwykly [Moderacja] z którym niechce się gadać. Jeżeli pracujesz w takiej windykacji a to czytasz uwierz mi ludzie życza ci [Moderacja] skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Serdecznie nie polecam generalizować TU. S.A . Rozmowy na infolinii są przeprowadzane tak aby odszkodowania , kosztów leczenie czy czegokolwiek nie pokryć :) . Konsultant dosłownie "katuje" pytaniami czekając aż powiesz coś co da mu prawo odmówić pomocy :) potem informuje cię że rozmowa jest nagrywana i nawet jak zadzwonisz innym razem to wszystko jest już w bazie :) (powiedział to 3 razy przed zakończeniem rozmowy) . Jak najbardziej odradzam! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Tragedia i porażka. Chamstwo obsługi klienta. Nie polecam ubezpieczeń na dom. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Własnie jestem po likwidacji zalania przez sąsiada. Kestem mile zaskoczony!!. Bez problemów szybko solidni. Kontakt na 5. Polecam serdecznie oczywiście na dzień dzisiejszy bo różnie bywa skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jedno biuro we Wrocławiu. Brak nr telefonu w biurze ! Nie sposób się umówić. Przy wypłacie wartości polisy musiałem potwierdzać podpis u notariusza. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
To jedna z lepiej działających firm. Mam duże doświadczenie w tym temacie. Przeszedłem z PZU I JESTEM zadowolony. Bardzo dobry kontakt i ceny polis. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Składki chętnie przyjmowali co miesiąc przez kilka lat a jak się stało nieszczęście i trzeba się było poddać operacji to nic nie wypłacili mimo, że według mnie i kliku lekarzy była zawarta w katalogu ubezpieczonych ryzyk. Jednak ich orzecznik stwierdził, że nie ma bo inaczej jest nazwana. Zdecydowanie odradzam tą firmę. Szkoda czasu i pieniędzy. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Generali nie wyplaca odszkodowania, nie bo nie. Wystarczy zerknac na ostatnie kary finansowe, jakie dostali. Zbyt male skladki, co jest rownoznaczne z brakiem wyplat odszkodowania. Z tego zyja [Moderacja] . skomentuj opinię »
Dodaj opinię